Mam haka na raka

0

29 sierpnia 2008
Przygotowana przez Waszych rówieśników kampania społeczna nabiera tempa. W jej promocję włącza się coraz więcej środowisk medialnych. Do tej pory zaangażowało się aż 20 tytułów prasowych, 9 rozgłośni radiowych, 7 portali i ciągle zgłaszają się inni, którzy również chcą promować profilaktykę raka piersi.

Reklamę można już było zobaczyć nie tylko w Telewizji Polskiej, na portalu Onet.pl czy billboardach, ale również w dzienniku ogólnopolskim takim jak: „Metro”, „Gazeta Wyborcza”, „Rzeczpospolita”, a także w 4 dziennikach regionalnych:, „Dziennik Wschodni”, „Kurier Lubelski”, „Nowiny Raciborskie” i „Nowiny Wodzisławskie”. W przyszłym tygodniu kreację prasową będziemy mogli zobaczyć m.in.. w: „Polityce”, „Forum” i Tygodniku „Angora”, tygodniku „Charaktery”, a także w „Tele Tygodniu” i „Super TV”. Prasa lokalna również postanowiła włączyć się w promowanie profilaktyki. Naszą reklamę zobaczymy w: „Tygodniku Płockim”, „Gazecie Regionalnej”, „Wiadomościach Zagłębia”, „Przeglądzie Powiatowym” oraz „Tygodniku Rybnickim”. W kampanii bierze udział również prasa kobieca (miesięcznik „Shape”) i specjalistyczna (miesięcznik „Gabinet Prywatny”).

W trakcie dwóch tygodni trwania kampanii będziecie mogli wysłuchać 30 sekundowego spotu na antenach takich stacji radiowych jak TOK FM, Radia Plus Kielce, Radia Merkury, Radia Piekary, Radia Podlasie czy Akademickiego Radia Index, jak również w lokalnych rozgłośniach Polskiego Radia (oddziały w Lublinie, Olsztynie i Łodzi).

Serfując po internecie na baner reklamowy możecie się natknąć na takich portalach, jak: www.erodzina.com, www.ona.24polska.pl, www.cyberbaba.pl, www.kobieta.info.pl, www.smyki.pl, www.republikadzieci.pl, oraz www.senior.pl.

18 sierpnia 2008
Rusza kampania społeczna stworzona przez młodzież.
18 sierpnia 2008 r. rusza ogólnopolska kampania społeczna realizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu dla Młodzieży MAM HAKA NA RAKA. Kampania promująca profilaktykę raka piersi wśród Posuplement powstała według pomysłu zespołu z Ząbkowic Śląskich. Za profesjonalną kreację telewizyjną, radiową, billboardową oraz prasową była odpowiedzialna agencja Touchpoint RC. Agencja hypermedia przygotowała kreację Internetową. To właśnie dzięki ich pomocy powstała oficjalna strona kampanii www.wystarczytakniewiele.pl.
Więcej

24 lipca 2008 Brałeś udział w Konkursie „Mam Haka Na Raka”? Chciałbyś podzielić się z innymi tym, co Ci to dało? Napisz do nas, a umieścimy Twoją wypowiedź na naszej stronie internetowej! Możesz także załączyć swoje zdjęcie, by inni mogli zobaczyć, że to byłeś właśnie Ty!

[email protected]

24 czerwca 2008 I etap Programu „Mam haka na raka” dobiegł końca. Przeczytaj, co napisali o Programie nasi patroni honorowi:

Minister Zdrowia, Ewa Kopacz – zobacz list

Minister Edukacji Narodowej, Katarzyna Hall – zobacz list
a także Prezes Telewizji Polskiej, Andrzej Urbański – zobacz list

19 czerwca 2008

18 czerwca 2008 Miło nam poinformować, że dzięki uprzejmości Jurorów Konkursu “Znajdź haka na raka”, zwycięska kampania będzie wyprodukowana przy współpracy Agencji interaktywnej HYPERmedia, a także Agencji touchpoint RC

12 czerwca 2008
Do naszych partnerów dołączyło Biuro Almatur – dzięki niemu zwycięski zespół pojedzie na obóz językowy do Wielkiej Brytanii. Termin wyjazdu podamy już wkrótce.

6 czerwca 2008
Ogólnopolskie głosowanie dobiegło końca. Zwycięzcę głosowania, a więc Zespół, który otrzyma nagrodę publiczności, poznamy 19 czerwca podczas Gali Finałowej Programu „Mam haka na raka”.

30 maja 2008

20 maja 2008
Ze względu na dużą ilość materiałów nadesłanych przez Zespoły prace jury zostały przedłużone do 26 maja. Ogólnopolskie głosowanie ruszy po tym, jak Jury wyłoni 10 najlepszych prac. Informacje o głosowaniu pojawią się na stronie po 26 maja. Za opóźnienia bardzo przepraszamy.

6 maja 2008
W zawiązku z problemami z serwerem w nocy 5 maja termin zamieszczania prac konkursowych zostaje przedłużony do 7.05 do godziny 12 w południe. Wszystkie zespoły, które przesłały pliki na [email protected] są proszone o zamieszczenie ich na swoich kontach. W razie problemów z serwerem prosimy o pilny kontakt z administratorem strony: [email protected]

2 maja 2008
Głosowanie na logo Programu „Mam haka na raka” zostało zakończone! Zwyciężyło logo nr 4!!! Znak będzie towarzyszył Programowi we wszystkich edycjach. Kliknij, by poznać szczegółowe wyniki głosowania.

21 kwietnia 2008
Od dziś do 30 kwietnia na naszej stronie trwa głosowanie na logo Programu „Mam haka na raka”. Projekty logotypów stworzyła agencja Brand Nature Access – na podstwie projektów, które stworzyliście podczas spotkań wojewodzkich. Głosy oddane przez internet zostaną dodane do głosów uczestników Warsztatu Kreatywnego i tym sposobem wybierzemy Wasze logo.

09 kwietnia 2008

02 kwietnia 2008
Partnerem II etapu Programu „Mam haka na raka” zostałoStowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Przedstawicieli Stowarzyszenia będziecie mieli okazję poznać podczas Warsztatu Kreatywnego – zdradzą Wam oni tajniki tworzenia kampanii społecznych. Wejdą również w skład jury oceniającego nadesłane przez Was prace konkursowe.

02 kwietnia 2008
Mamy kolejnego patrona medialnego! Tym razem jest to Miesięcznik „Press” kierowany między innymi do pracowników agencji reklamowych, public relations, media planerów, dziennikarzy oraz wszystkich współpracujących i zainteresowanych mediami. W miesięczniku możecie znaleźć wiele informacji, które przydadzą się Wam podczas tworzenia projektów konkursowych.

28 marca 2008 Grono naszych patronów powiększa się!

Z przyjemnością informujemy, że Proto.pl – najbardziej popularny wortal tematyczny dedykowany środowisku public relations – objął patronatem medialnym II etap naszego Programu – Konkurs „Znajdź haka na raka”.Jest to m.in. zasługą Waszej niespotykanej kreatywności, którą wykazaliście się podczas I etapu!

26 marca 2008
W związku z faktem, że termin Warsztatu Kreatywnego został wyznaczony na 7 kwietnia, zmianie ulega również data końcowa nadsyłania prac konkursowych. Zespoły biorące udział w Konkursie „Znajdź haka na raka” będą miały czas na stworzenie i zamieszczenie swoich projektów na naszej stronie do 5 maja 2008 r.

14 marca 2008
Znamy już wyniki! Wiemy, które szkoły przechodzą do II etapu naszego Programu! Sprawdź, czy Twoja szkoła znalazła się wśród nich!

Zespoły, które zakwalifikowały się do II etapu, czyli Konkursu „Znajdź haka na raka”, zostaną zaproszone drogą mailową na WARSZTAT KREATYWNY, który odbędzie się 7 kwietnia w Warszawie.

03 marca 2008
Orgzanizatorzy informują, że lista zespołów zakwalifikowanych do II etapu, czyli Konkursu „Znajdź haka na raka”, zostanie zamieszczona na naszej stronie po 12 marca.

03 marca 2008
Onet.pl wspiera naszą akcję!
Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych patronów dołączyli portal Onet.pl oraz serwis kobieta.onet.pl.

05 lutego 2008
Ze względu na Wasze liczne prośby Organizatorzy zdecydowali się przesunąć termin rozpoczęcia II etapu Programu „Mam haha na raka” na okres po feriach zimowych wszystkich województw. Obecnie trwa ocenianie przez Jury dokumentacji z Waszej działalności edukacyjnej. Wciąż czekamy na prace zespołów z województw, którym nie minął jeszcze termin nadsyłania dokumentacji. Informacja, które zespoły zakwalifikowały się do II etapu, pojawi się na naszej stronie na początku marca.

28 stycznia 2008
Na naszej stronie prezentujemy wybrane projekty logotypów Programu „Mam haha na raka”, ktore zostały przez Was wykonane podczas spotkań inauguracyjnych.

21 stycznia 2008
Podsumowanie spotkań inauguracyjnych:

 • 19 spotkań wojewódzkich, w których wzięło udział 2 533 uczestników programu
 • Ponad 70% bardzo pozytywnych i pozytywnych opinii uczestników na temat spotkań
 • ponad 50 tysięcy wejść na stronę www.mamhakanaraka.pl
 • ponad 350 publikacji w mediach
 • 11 grudnia 2007
  Koniecznie posłuchaj tego, co mówili o naszym Programie w Radiu Bis: Radio Bis    Radio Bis – wywiad(15 Mb)

  7 grudnia 2007
  Można już przesyłać dokumentację z działalności edukacyjnej prowadzonej przez Zespoły. Aby to zrobić, wejdź na zakładkę Szkoły i wpisz kod dostępu Waszego Zespołu. Po zalogowaniu pokaże się formularz, za pomocą którego będziecie mogli przesyłać dokumentację Waszej pracy.

  9 listopada 2007
  UWAGA!!
  Od teraz w „Przebiegu Programu” (punkt 6, 7, 8) możecie znaleźć szczegółowe informacje na temat warunków, które należy spełnić, by przejść do II etapu Programu czyli do Konkursu „Znajdź haka na raka” oraz informację dotyczącą składu zespołów biorących udział w Konkursie – zapraszamy!

  26 września 2007
  Zespoły, które nie otrzymały jeszcze loginu do zakładania własnych profili (w zakładce Szkoły), proszone są o informacje na maila [email protected]

  21 września 2007
  Miło nam poinformować, że w programie MAM HAKA NA RAKA zostały zarejestrowane 544 zespoły!