LISTA SZKÓŁ, KTÓRE ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ DO II ETAPU

0
Lp. NAZWA SZKOŁY WOJEWÓDZTWO OPIEKUN ZESPÓŁ
1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie (id:649) podkarpackie Stanisława Kot Bartek Brekiesz, Tomek Kędra, Andrzej Piękoś, Przemek Majda
2. Liceum Ogólnokształcące im.T.Kotarbińskiego (id:196) kujawsko-pomorskie Iwona Przybylska Joanna Belter, Grażyna Jabłońska, Justyna Leszcz, Dawid Rudnik
3. II Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu (id:201) wielkopolskie Anna Maria Adamska Barbara Aleksy, Wojciech Chudziński, Kamila Mikołajczyk, Dominika Strugarek
4. I Liceum Ogólnokształcące im. St, Staszica (id:289) lubelskie Grażyna Konik Krzysztof Grzechnik, Aleksandra Osiej, Maciej Mańko, Joanna Sumorek
5. Zespół Szkół Zawodowych im. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego (id:189) dolnośląskie Dorota Huryn Karolina Gradzi, Emilia Paczos, Luiza Pietrzyk, Barbara Zdun
6. Liceum Ogólnokształcące im, Jana Kochanowskiego w Muszynie (id:300) małopolskie Krystyna Wyka Dagmara Celej, Jakub Juruś, Elżbieta Sułkowska, Małgorzata Szczepaniak
7. Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego (id:165) zachodniopomorskie Aleksandra Bierska Aleksandra Ziębicka, Lidia Małachowska, Elżbieta Ślęzak, Aleksandra Domańska
8. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (id:112) podlaskie Krystyna Kryńska Anna Jaskowska, Paulina Szypcio, Paulina Bogdańska, Aneta Krekora
9. II LO im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu (id:96) śląskie Agnieszka Wożniak-Gawrońska Adrianna Bukowska, Marta Gajda, Karina Sprężak, Dominika Targosz
10. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (id:237) wielkopolskie Bożena Kaczmarek Marika Szymańska, Monika Rzysko, Michał Pempera, Bartłomiej Rutkowski
11. Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I (id:238) opolskie Mirosława Kędziołka Izabela Wiatrek, Anna Żak, Dawid Guzy,Jacek Kałuża
12. II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego (id:207) łódzkie Małgorzata Wojtecka Łukasz Skowron, Wojciech Łęczycki, Małgorzata Walczak, Monika Oleśkiewicz
13. Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu (id:280) mazowieckie Milena Kwiecień Marcin Zamkowski, Mateusz Walczak, Michał Kszczotek, Piotr Smałz
14. Zespół Szkół Rolniczych im. Juliusza Poniatowskiego (id:531) łódzkie Małgorzata Lacheta Marta Kwiatkowska, Natalia Żuberek, Paulina Sitek, Radosław Brysik
15. I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu (id:318) podkarpackie Monika Potoczny Joanna Hołyszko, Katarzyna Kowal, Joanna Wajda, Katarzyna Żołyniak
16. XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej (id:459) łódzkie Małgorzata Sieradzka Izabela Rosenfeld, Justyna Pawlak, Milena Juniak, Aleksandra Szaran
17. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 (id:551) śląskie Anna Strojny Joanna Naumowicz, Katarzyna Bąba, Ewa Gorzalnik, Dorota Piszcz
18. XV Liceum Ogólnokształcące im. prof. Wiktora Degi (id:496) wielkopolskie Lucyna Piotrzkowska Jagoda Wojczyńska, Agnieszka Stachowiak, Katarzyna Szymandera, Amanda Semkowska
19. Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach (id:200) dolnośląskie Ewa Kowalik Katarzyna Brząkowska, Beata Łowkis, Agnieszka Sądowska, Magdalena Padula
20. I Liceum Ogólnokształcące im.Bolesława Prusa (id:558) lubuskie Celina Świder Balcewicz Paula, Wawrzeń Alicja, Kacer Katarzyna, Daria Kociemba
21. Liceum Ogólnokształcące im. 15 Pułku Piechoty “Wilków” w Zespole Szkól Ogólnokształcących (id:26) lubelskie Krystyna Walczuk Magdalena Buczek, Karolina Michalczewska, Karolina Pacocha, Paulina Rak
22. Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Puszczykowie (id:62) wielkopolskie Mirosława Szymaniak Katarzyna Gajewska, Paulina Sobkowicz, Paulina Jankowska, Arkadiusz Wasiółka
23. I Liceum Ogólnokształcące (id:389) wielkopolskie Beata Biernat Natalia Chudzińska, Elżbieta Cymerman, Patryk Philavong
24. Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych (id:457) śląskie Agnieszka Kurowska Kornelia Czyż, Kornelia Dorčak, Ewelina Skrzypoń, Sabina Ociepka
25. L LO im. Ruy Barbosy (id:344) mazowieckie Henryka Zganiacz Katarzyna Jachna, Magdalena Kurek, Monika Niemyjska
26. I LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Żywcu (id:632) śląskie Ewa Póda-Michalska Joanna Zachariasz,Justyna Szymańska, Aleksandra Sanetra, Filip Pytlewski
27. Zespół Szkół Zawodowych (id:351) śląskie Beata Urśnik Błażej Odrozek, Piotr Kośla, Paweł Matuszek, Jacek Bem
28. Zespół Szkół Nr 1 w Kłobucku (id:410) śląskie Lidia Ochocka Ewa Witt, Kamila Machura, Roksana Strózik, Jakub Kałmuk
29. I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego (id:258) śląskie Elżbieta trzaska Monika Bałuch, Katarzyna Darowska, Dominika Hunik, Paula Kostka
30. ZSP nr3 (id:374) podkarpackie Barbara Piekutowska Małgorzata Ślęzak, Joanna Taborska, Aleksandra Zając, Anna Skrok
31. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach (id:150) mazowieckie Agnieszka Sempruch Anna Duk, Wiola Królak, Marcin Synoradzki, Rafał Wysocki
32. 3 Liceum Ogólnokształcące i Technikum Ekonomiczne im.gen.Władysława Andersa (id:443) lubelskie Edyta Strus Karolina Kuczyńska, Aneta Kozaczuk, Ewa Ostrowska, Monika tryniecka
33. Liceum Ogólnokształcące (id:591) podkarpackie Iwona Pytel Agnieszka Pawłowska, Paulina Osinkowska, Marcin Witalis, Kornel Roztocki
34. I L.O. im Juliusza Słowackiego (id:279) dolnośląskie Urszula Rafalska Izabela Piasecka, Anna Galińska, Monika Prus, Michał Kowalski
35. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koniecpolu (id:204) śląskie Małgorzata Janiszewska Paulina Tomala, Małgorzata Nowak, Dorota Gradowicz, Kamil Ziółkowski
36. Liceum Ogólnokształcące nr 1 (id:471) śląskie Beata Wołos Patrycja Grabowska, Kinga Opic, Małgorzata Smoliło, Aleksandra Tetych
37. Zespół Szkół Zawodowych (id:399) lubuskie Beata Morawska Karolina Barszcz, Agata Mazurek , Hubert Moździerz , Mateusz Parachoniuk
38. Zespół Szkół nr 3 (id:224) lubelskie Renata Wawryniuk Magda Białucha, Kamil Palica, Luiza Pulik, Kinga Szczygielska.
39. Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach (id:97) kujawsko – pomorskie Anna Szalaty Żaneta Nawrotek, Marlena Kaczmarek, Agnieszka Gajda, Marcin Krokowski
40. Zespół Szkół Licealnych im.Zbigniewa Herberta w Słubicach (id:572) lubuskie Joanna Baś Aleksandra Wac, Anita Dudkowska, Daniel Piórkowski, Maciej Łysiak.
41. Liceum Ogólnokształcące (id:159) lubelskie Dorota Sawicka Aneta Walczuk, Aleksandra Gilowska, Patryk Gaj, Mateusz Parol
42. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 z oddziałami sportowymi (id:140) mazowieckie Ewa Kasińska Monika Gryza, Honorata Kotkowska, Rafał Sadowski, Klaudia trzos
43. Zespół Szkół Mechaniczno – Informatycznych (id:195) pomorskie Iwona Labuda Patryk Wichert, Anna Pop, Andrzej Ulenberg, Dominik traskowski.
44. I LO im. Ziemi Kujawskiej (id:646) kujawsko-pomorskie Joanna Drzewiecka Emilia Kaczkowska, Ewelina Wojciechowska, Kamila Wysocka, Jan Kwiatkowski
45. I Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida (id:304) mazowieckie Agnieszka Banaszek Agata Dymek, Agata Kaflik, Natalia Siek, Martyna Kucińska
46. Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 2 (id:263) małopolskie Ewa Okas Klaudia Dutkiewicz, Katarzyna Harhala, Rafał Barabaś, Mateusz Madejski
47. Liceum Ogólnokształcące Nr II im. Leona Kruczkowskiego (id:350) warmińsko-mazurskie Katarzyna Rydzik Malwina Branica, Katarzyna Dygacz, Alicja Zalewska, Magdalena Zawada
48. Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych (id:349) śląskie Anna Sawicka Dominika Janota, Jakub Dudys, Paulina Ogórek, Sara Sapeta
49. Zespół Szkół Nr 1 (id:472) lubelskie Anna Cieślik Dominika Kotowicz, Monika Walasek, Piotr Czerwonka, Rafał Stańczyk
50. Zespół Szkół Mechanicznych (id:367) lubuskie Joanna Kosińska Kornelia Kuźmiak, Łukasz Sobolewski, Aleksandra Wysokińska, Konrad Kromski
51. Zespół Szkół (id:396) podkarpackie Renata Kozioł Adam Dąbrowski, Wojciech Lorenc, Beata Ważna, Monika Ozimek
52. Zespół Szkół nr 4 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (id:231) zachodniopomorskie Halina Pająk Gabriella Zalewska, Marta Kopera, Katarzyna trościanko, Aniela Gryńczyk
53. I Zespół Szkół im. St. Staszica (id:652) lubuskie Aldona Szymańska Natalia Małyniak, Sara Seweryn, Martyna Zielnica, Michał Madera
54. Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema (id:72) dolnośląskie Barbara Stefanik-Makuch Marta Krajewska, Dorota Kwiatkowska, Roksana Sarnecka, Joanna Bednarz
55. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków (id:673) warmińsko-mazurskie Mariola Maciejewska Anita Wróblewska, Emilia Różańska, Bartłomiej Krzywicki, Mateusz Walc
56. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2- VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II (id:178) dolnośląskie Małgorzata Wesołowska Kaja Bogacka, Katarzyna Gęsikowska, Dorota Słupska, Jakub Czarkowski, Marek Kotwa
57. I Liceum Ogólnokształcące (id:114) dolnośląskie Beata Jaskulska Monika Kołodziej ,Kalina Kagan, Marta Apanel, Kinga Pietrzak
58. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr III (id:306) dolnośląskie Ewa Sułkowska Małgorzata Biała, Magdalena Mielczarek, Jolanta Solska, Beata Kanicka
59. II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica (id:354) śląskie Krystyna Duch Monika Domagała, Adriana Krawczyk, Martyna Pigan, Anna Przybylska
60. Prywatne Liceum Ogólnokształcące “ERAZMUS” (id:139) łódzkie Anna Pietrzak Daria Pietrzak, Patryk Idzikowski, Kamil Woźniak, Kamil Popiński
61. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie (id:236) pomorskie Justyna Leoniak Kinga Majkowska, Lidia Jamróz, Anna Bollin
62. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Cegielskiego (id:627) dolnośląskie Teresa Nowak Aneta Braszka, Elwira Tokaruk, Kamil Różański, Michał Dydko
63. Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej- Curie (id:32) mazowieckie Iwona Poziemska Gabriela Gasek , Patrycja Zawadka, Marcin Gałązka , Kamil Szopa
64. Powiatowy Zespół Szkół nr 1 (id:574) pomorskie Barbara Lis-Driwa Katarzyna Jażdżewska, Natalia Klonecka, Patrycja Kowalewska, Aneta Kropidłowska
65. Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema w Kowarach (id:73) dolnośląskie Grażyna Krakowiak Anna Dul, Anna Łaszczyk, Natalia Starak, Natalia Urbańska
66. Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika (id:249) łódzkie Ewa Stasik-Żyła Mikołaj Kowalczyk, Marta Fiszer, Dominika Kornus, Stella Piasecka
67. ZSO III LO (id:177) śląskie Dorota Szczyrzyca Kinga Słowakiewicz, Andżela Bugno, Paulina Kaźmierczak, Marta Grabowska
68. Zespół Szkół Ogólnokształcących (id:419) dolnośląskie Jolanta Kupis Ilona Wojtan, Anna Sługocka, Bartosz Musiel, Maja Butrym
69. ZSPnr3 Nowa Sól (id:213) lubuskie Magdalena Jonak Mateusz Nowak, Julia Urbańska, Oleg Sinchynov, Magda Gotowiec
70. Zespól Szkół nr 2 (id:162) śląskie Jolanta Wyciszczok Elżbieta Kapłon, Dominika Goraus, Aleksandra Kapusta, Monika Uja
71. II Liceum im. K. K. Baczyńskiego w Koninie (id:149) wielkopolskie Urszula Łącka Julita Maria Białek, Anna Hopen, Aleksandra Kuznowicz, Karolina Kuznowicz
72. Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (id:295) małopolskie Lucyna Konior Marlena Bartuś, Iwona Grubka, Katarzyna Płachta, Marzena Przywara
73. I Liceum Ogólnokształcące im.Bolesława Krzywoustego (id:381) dolnośląskie Joanna Hasal Katarzyna Smektała, Jagoda Dębek, Magdalena Hołownia, Magdalena Rajczak
74. I LO im.Adama Mickiewicza (id:68) podlaskie Jolanta Szczepańska Marta Grzegorczyk, Joanna Mikłosz, Barbara Skowrońska, Dominika Wysocka
75. Zespół Szkół Silesia (id:143) śląskie Anna Bronowska Przemysław Lazarek, Mariusz Grygierczyk, Mariusz Przesór, Krzysztof Krauz
76. II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej (id:194) kujawsko-pomorskie Aneta Jabłońska Katarzyna Kraśna, Monika Szczepankiewicz, Anna Król, Maciej Kobusiński
77. I Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida (id:301) mazowieckie Agnieszka Banaszek Zuzanna Bajorek, Katarzyna Berk, Zofia Ćwik, Ilona Łaszczych
78. II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu (id:198) śląskie Agnieszka Woźniak-Gawrońska Maria Nikolin, Patrycja Grzebieluch, Klaudia Wolska, Klaudia Wątrobska
79. Zespół Szkół Nr 2 im.A.Świętochowskiego (id:173) lubelskie Agnieszka Kołodziej Katarzyna Kostjan, Katarzyna Michalak, Ewelina Gryczka, Michał Okliński
80. VIII L.O im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach (id:287) śląskie Anna Kaleta Klossek Ewelina, Jasik Krzysztof, Kamila Kamińska, Kamil Zawodny
81. Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych (id:305) dolnośląskie Ewa Sułkowska Kamil Kolbusz, Leandra Gądzik , Jan Bim, Marek Graca
82. Zespół Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera (id:290) śląskie Katarzyna Namyślok Daniel Wróbel, Dawid Kazimierski, Natalia Machulec, Aleksandra Szlezak
83. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie trybunalskim (id:508) łódzkie Małgorzata Kruz Agnieszka Marczyńska, Izabela Merk, Daniel Woźniak
84. Zespół Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze (id:313) lubuskie Grażyna Jodko-Turkowska Aleksandra Witkiewicz, Judyta Wolak, Martyna Grajewska, Ewelina Krzywicka
85. I Liceum Ogólnokształcące w Miliczu (id:88) dolnośląskie Zofia Kempiak Karolina Mączka, Katarzyna Mikołajczak, Ewa Janczura, Monika Markocka
86. Zespół Szkół im. Oskara Langego (id:27) śląskie Małgorzata Pielka Magdalena Szwarc , Monika Golba, Izabela Moneta, Agnieszka Derda
87. Zespół Szkół Nr 18 (id:203) dolnośląskie Alina Kłys Agnieszka Kordas, Karolina Dyszczakowska, Martyna Kuszneruk, Barbara Sztreker
88. IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta (id:291) wielkopolskie Ewa Łuczak Klaudia Antkowiak, Ewa Tyrańska, Anna Nowicka, Jędrzej Ziembiński
89. VI Liceum Ogólnokształcące im J. i J. Śniadeckich (id:429) kujawsko-pomorskie Iwona Paprzycka Justyna Balcerzak, Michalina Kołodziejczak, Magdalena Kozioł, Szymon Lachowski.
90. Liceum Ogólnokształcące nr 4 (id:93) śląskie Teresa Janeczek Joanna Kozińska, Klaudia Bolwoluk, Sonia Prasoł, Dominika Gniewek
91. IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida (id:323) podlaskie Celina Bieła Yana Karsunskaya, Justyna Malinowska, Judyta Siwy, Mateusz Tołłoczko
92. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi (id:582) kujawsko-pomorskie Lucyna Pawelska Anna Welter, Iwona Nowak, Emilia Kłos, Maria Wolińska
93. I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego (id:151) opolskie Michał Szkudlarek Aleksandra Cieślak, Daria Krawiec, Katarzyna Krej, Paweł Mikowski
94. IV Liceum Ogólnokształcące (id:79) śląskie Halina Glenc-Pyka Alicja Kalinowska, Justyna Jabrzyk, Karolina Jackowska, Łukasz Gzocha
95. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych (id:406) lubuskie Izabela Pasicka Eliza Cierpica, Marta Gorzechowska, Natalia Wesołowska.
96. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (id:377) kujawsko-pomorskie Agnieszka Małek Kinga Ciara, Alicja Aniszewska, Anita Lepper, Anna Piątkowska
97. II Liceum Ogólnokształcące im. K. Jadwigi (id:641) łódzkie Anna Kaszewska Anna Izbicka, Karolina Frachowicz, Karolina Pomorska, Dominika Galińska
98. Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II (id:514) lubelskie Ewa Romaniuk Agnieszka Warda, Elżbieta Macuba, Noemi Czekirda, Patrycja Kowalczyk
99. Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe Technikum Nr 17 (id:294) śląskie Marta Łyczba Patrycja Cibis, Linda Grabowska, Marcin Czernecki, Michał Bołdys
100. Zespół Szkół im. X. Dunikowskiego (id:41) śląskie Jacek Bubak Paulina Domagała, Ernestyna Flak, Ewelina Przybylik, Marta Stanga
101. I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego (id:424) podkarpackie Marta Bereś Monika Kotkowska, Agata Kaczmarz, Agnieszka Surdek, Paweł Kicman