MHNR3 – O MHNR – Centrum Prasowe

0

14 marca 2010 r.
Informacja prasowa

Projekt został doceniony przez Dr n. med. Tomasza Sarosiek – Ordynatora Oddziału Onkologii Klinicznej Centrum Medyczne Ostrobramska z Warszawy.

Źródło: www.profilaktyki.pl

Lębork, 11 marca 2010 r.
Informacja prasowa

Dnia 11.03.2010r. w Sali audiowizualnej Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych mieliśmy zaszczyt gościć profesor Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Annę Herman-Antosiewicz.

Źródło: www.profilaktyki.pl

Bochnia, 2 marca 2010 r.
Informacja prasowa

“Mam Haka na Raka” – akcję profilaktyczną pod takim hasłem prowadzą uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 w Bochni. Zwracają uwagę, że na ogół mówi się o profilaktyce nowotworu u kobiet, zapomina się jednak że również mężczyźni są narażeni.

Źródło: mojabochnia.pl

Stalowa Wola , 28 lutego 2010 r.
Informacja prasowa

Młodzież w Stalowej Woli uczy się jak walczyć z rakiem. A kiedy już się nauczą, robią wykłady w okolicznych miejscowościach. Przyłączyli się w ten sposób do ogólnopolskiego programu “Mam Haka na Raka”.

Źródło: www.echodnia.eu

Oświęcim, 27 lutego 2010 r.
Informacja prasowa

Uczniowie Powiatowego Zespołu nr 3: Iwona, Marlena, Marzena, Tomek i Michał, znowu zaangażowali się w ogólnopolską akcję „Mam haka na raka”.

Źródło: Gazeta Małopolska

Bydgoszcz, 26 lutego 2010 r.
Informacja prasowa

Zamiast pójść do kina lub na spacer, drukują ulotki i przygotowują się do wykładów. Uczennice z IV LO prowadzą dla swoich równieśników prozdrowotne pogadanki na temat nowotworów.

Źródło: Gazeta Pomorska

Białystok, 23 lutego 2010 r.
Informacja prasowa

Uczniowie z IV Liceum Ogólnoszktałcącego w Białymstoku biorą udział w III edycji ogólnopolskiego programu Mam Haka na Raka.

Źródło: Kurier Poranny

Warszawa, 15 stycznia 2010 r.
Informacja prasowa

Do 25 stycznia można się rejestrować w ogólnopolskim programie “Mam Haka na Raka”. Program przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Przez najbliższe tygodnie zespoły składające się z trzech uczniów oraz nauczyciela będą edukowały i przekonywały swoich bliskich oraz społeczność lokalną do profilaktyki chorób nowotworowych.

Źródło: Głos Wielkopolski

Warszawa, 15 stycznia 2010 r.
Informacja prasowa

Zakończyła się rejestracja uczestników do III edycji Ogólnopolskiego Programu dla Młodzieży „Mam Haka na Raka”. Przez najbliższe tygodnie 480 zespołów ze szkół ponadgimnazjanych z całej Polski, zajmie się propagowaniem wiedzy na temat nowotworów wśród lokalnej społeczności. Hakownicze będą przekonywać swoich rodziców, nauczycieli oraz najbliższe otoczenie do profilaktyki raka prostaty.

Warszawa, 12 stycznia 2010 r.
Informacja prasowa

Ruszyła III edycja Ogólnopolskiego Programu dla Młodzieży „Mam Haka na Raka”. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju po raz kolejny rozpoczynają walkę z nowotworami. Przez najbliższe tygodnie zespoły składające się z trzech uczniów oraz nauczyciela będą edukowały i przekonywały swoich bliskich oraz społeczność lokalną do profilaktyki chorób nowotworowych. Najlepsi zakwalifikują się do drugiego etapu programu i wezmą udział w konkursie na projekt kampanii społecznej. Zwycięski pomysł zostanie opracowany przez profesjonalistów i zrealizowany jako ogólnopolska kampania społeczna. Rejestracja potrwa do 25 stycznia br.

Źródło: www.wroclaw.pl

Warszawa, 12 stycznia 2010 r.
Informacja prasowa

Ruszyła III edycja Ogólnopolskiego Programu dla Młodzieży „Mam Haka na Raka”. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju po raz kolejny rozpoczynają walkę z nowotworami. Przez najbliższe tygodnie zespoły składające się z trzech uczniów oraz nauczyciela będą edukowały i przekonywały swoich bliskich oraz społeczność lokalną do profilaktyki chorób nowotworowych. Najlepsi zakwalifikują się do drugiego etapu programu i wezmą udział w konkursie na projekt kampanii społecznej. Zwycięski pomysł zostanie opracowany przez profesjonalistów i zrealizowany jako ogólnopolska kampania społeczna. Rejestracja potrwa do 25 stycznia br.