Jak to jest , gdy się doświadczyło…życie z chorobą – Konkurs – Forum

0

Konkurs – lista wątków

w żadnym wypadku nie można myśleć ze jest sie innym! to jest błędne myślenie. jest sie normalną osobą chorą tak samo jak na grypę czy inna chorobę tylko wyleczenie tej choroby trwa trochę dłużej i przebiega w inny sposób. a co do tego czy powiedzieć innym o tej chorobie to ja myślę ze tak…jest o wiele łatwiej z nią walczyć mając wsparcie innych, wiemy wtedy ze zależy komuś na nas i nie jesteśmy obojętni a poza tym nie czujemy się skrępowani w sytuacji jeśli chodzi o zażywanie lekarstw…i tłumaczenie sie dlaczego nie możemy robić jakieś czynności…bo znajomi wiedza ze tego czy tamtego nam nie wolno i nie dopuszczają do takiej sytuacji [czyli naszego skrępowania kiedy musimy odmówić]. Sama leczyłam jedną chorobę hmm dokładnie niszczyłam bakterie która niszczyła z kolei mój organizm 3 lata…brałam przez 3 miesiące lekarstwa później miałam miesiąc przerwy i tak znów 3 miesiące lekarstwa i miesiąc przerwy…gdyby nie moi znajomi to nie dokończyłabym leczenia bo po niecałym roku miałam tego serdecznie dość ponieważ leki były strasznie niedobre i bardzo źle sie po nich czułam. pewnie obawiasz sie ze twoi znajomi sie od ciebie odwrócą? hmm…jeśli są z Tobą szczerzy i są Twoimi prawdziwymi przyjaciółmi lub bardzo dobrymi znajomymi to nie powinni cię zostawić w takiej sytuacji…więc głowa do góry! Będzie dobrze!
pozdrawiam i życzę powodzenia!

bernadeta16 2007-11-26 19:53:41