Kiedy będą znane wyniki? – Konkurs – Forum

0

Konkurs – lista wątków

Drodzy uczestnicy, piszę w imieniu organizatorów programu MAM HAKA NA RAKA, agencji Feedback/Hill and Knowlton. Po pierwsze chcemy przeprosić za to, że dopuściliśmy do sytuacji, w której niektórzy z Was zwątpili. Absolutnie rozumiemy Waszą niecierpliwość i wzburzenie niektórych osób. Musimy przyznać, że aż do dziś nie zawisł na stronie wyraźny komunikat o tym, że termin rozpoczęcia II etapu programu został ze względów organizacyjnych przesunięty na okres po feriach zimowych wszystkich województw i że informacja o tym, które zespoły zakwalifikowały się do II etapu pojawi się na stronie na początku marca. Muszę tu wyjaśnić, dlaczego realizacja II etapu uległa opóźnieniu. 1. Jest to pierwsza edycja programu i rzeczywiście, tak jak piszecie, zainteresowanie nim przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – ku naszej ogromnej radości w spotkaniach wojewódzkich wzięło udział 2530 osób. Duża frekwencja to duże wyzwanie organizacyjne i konieczność zmiany perspektywy całego przedsięwzięcia. 2. Robicie naprawdę niesamowite rzeczy, Wasz wysiłek i kreatywność są imponujące, stąd też nadesłana dokumentacja Waszych dokonań stanowi bardzo obszerny materiał. 3. Ponieważ chcemy, żeby Wasze sprawozdania zostały ocenione jak najrzetelniej i najbardziej obiektywnie w zajęcie to zaangażowanych jest ok. 20 osób i najzwyczajniej w świecie to trwa. Organizacja tego programu, praca z Wami to dla nas naprawdę ważna rzecz. Cieszymy się, że odzew z Waszej strony w tak istotnej sprawie jest ogromny. W żadnym razie nie chcemy zawieść Waszego zaufania – wszystko odbywać się będzie zgodnie z planem, najwyżej z pewnymi modyfikacjami. Zadbamy o to, żeby ważne informacje docierały do Was na czas. Dołożymy wszelkich starań, aby komunikacja między nami poprawiła się. Bardzo nam na tym zależy. Pozdrawiamy wszystkich i dziękujemy za zrozumienie, Klaudia Mencina i Justyna Popiołek

Feedback/Hill and Knowlton

Obsługa serwisu 2008-02-06 11:08:49

Ostatnio na forum

• Warszawa? – pietruszka, 08 kwietnia 2008 08:06
    Zgadzam się w 100 %. Szczególnie irytowało mnie powtarzanie teori reklamy (chodz…
  • II etap – fitola, 31 marca 2008 20:23
    szkoda ,że w kryterich organizatorzy nie wzięli pod uwage, ze do miasta wojewodz…
  • mam haka na raka – patrycja, 27 marca 2008 21:12
    Hej a mój team był na spotkaniu w Bydgoszczy też było bardzo fajnie a przed nami…