termin oddania sprawozdania – Mam Haka na Raka – Forum

0

Mam Haka na Raka – lista wątków

hmmm ja chciałem powiedzieć to co myśle jak powinien wyglądać ten etap naszej pracy. Ja mam takie małe sugestie co do niektórych zespołów na wykładach było mówione że naszym obowiązkiem jest zrobienie lejcji prezkazanie informacji na temat nowotworów u nas w szkołach ! to sie nazywa edukacja rówieśnicza i to jest główną przepustką do nasteopnego etapu oczywiście plakaty ulotki i materiały pomocnicze! Nie rozumiem zespołów które już wykonały “drugi etap” wykonały kampanie społeczne! Słuchajcie jeżeli ktoś nie potrafi zwerywikować tego co do niego sie mówi to sory ale nie powinien przejsc do nastepnego etapu! Było wyraźnie powiedziane akcja rówieśnicza a tu nie ktorzy do telewizji do radia zapraszaja prezydentów jakies galerie handlowe sory ale co maja powiedziec te grupy które wywiazały się z swoich obowiązków w 100% czyli tak jak pisałem powyzej edukacja rówiesników?? to pytanie kieruje to jury które bedzie oceniało naszą pracę prosze to wziąść pod uwage! no chyba się kilka osób ze mna zgodzi???

kuba 2008-01-23 22:14:02