Zainteresowania – Między nami licealistami – Forum

0

no to tak… dużo tego będzie uwaga przede wszystkim biologia (napędza mnie od wenątrz, szczególnie ta mikro- ) następnie sztuka (malarstwo – sam maluję plus fotografia z dużmy naciskiem na to drugie, bardzo dużym) języki obce – uwielbiam się ich uczyć… chwalić się, czy się nie chwalić? Jasne, że się chwilć na obecną chwilę znam 5 języków, nie ma co: holenderski (jakiś czas temu byłem tam i sie raz dwa nauczyłem, już się nie uczę i zapominam, ale z powoli), angielski (chyba standardowo, uczę się od 9 lat, z małymi przerwami) francuski (wciaż się uczę, acz koliwek mówię już w tym języku) łacina (uczę się z wielką pasją) japoński z jeszcze większą. Ktoś mnie kiedyś zapytał dalczego aż tyle? Na co ja mu odowiedziałem to dopiero początek, chcę się zawsze wszędzie dogadań, nie uzywając tylko ojczystej mowy czy też angielskiego. W przyszłości to dobiero się zacznie. Rośliny, ale to chyba tyczy się bioli no i głównie te super wytrzymałe i drapieżne… rrr co do tego zestawu uwielbiam Buddyzm i wogóle tamten orientalny świat Mantry, Yogii, cudo 😉 tybetańską filozowię (oo jak by ktoś miał może jakiś samouczek do tybetańskiego, bo same literki mi nie wystarczają, proszę o jakiś kontakt:) parapsychologię, ezotorykę, to co nie pojętę przez umysł, a jednocześnie piękne jeszcze słuchać ludzi … i takie luźnie wypełniacze czasu jak powyżej

2007-11-12 18:22:40

odpowiedz