II etap – Nasz team, nasza szkoła – Forum

0

nie wiem po co tyle krzyku, odnoszę wrażenie, że niektórzy nie rozumieją idei PROJEKTU kampanii społecznej – i nie za bardzo słuchali członków Jury podczas warsztatu kreatywnego, którzy wyraźnie mówili, że można stworzyć sam scenariusz, opis itp., że nie musimy się przejmować tym czym umiemy rysować, śpiewać czy kręcić film chodzi o POMYSŁ, który później PROFESJONALIŚCI zrealizują. Myślę, że w regulaminie organizatorzy stworzyli obostrzenia co do opisu kampanii, żeby zbyt wielu stron do samego czytania nie było ale nie było nic napisane o ilości i rodzaju plików, czyż nie? myślę, że dlatego właśnie prace Jury trwały tak długo bo chcieli uczciwie wszystko co wymyśliliśmy, stworzyliśmy (nierzadko zawalając maturę na przykład :] )przeczytac i obejrzeć. przypominam, że w regulaminie jest napisane, że oceniana będzie oryginalność i atrakcyjność projektu jako całości – pomysłu THE BIG IDEA a nie czasu trwania spotu, ilości słów w opisie, słowie wstępnym czy jakkkkkkolwiek ktoś sobie tego nie opisał, jakości obrazu, kolorystyki bilboardu …. MAM OGROMNĄ NADZIEJĘ, ŻE GŁOSOWANIE NA STRONIE (KTÓRE NIE ZOSTAŁO NAGŁOŚNIONE W MEDIACH) WYŁONI JEDYNIE PROJEKT, KTÓRY DOSTANIE NAGRODĘ INTERNAUTÓWMam ogromną nadzieję, że głosowanie na stronie (które nie zostało nagłośnione w mediach) wyłosni jedynie zdobywcę nagrody internautów/publiczności. Teraz głosowanie zależy od ilości działań starań i znajomych znajomych a nie od jakości projektu, nie wiem, kto zada sobie trud i przeczyta obejrzy wszystkie projekty i dopiero wtedy zagłosuje!? ZATEM SĄDZĘ, ŻE TO JURY I TYLKO JURY POWINNO PODJĄĆ OSTATECZNĄ DECYZJĘ – SĄ TO SPECJALIŚCI, KTÓRZY MAJĄ WIĘKSZE POJĘCIE, KTÓRA KAMPANIA NAPRAWDĘ PORUSZY KOBIETY – TE DOJRZAŁE, STARSZE CZY MŁODE AŻEBY NAPRAWDĘ ZACZĘŁY SIĘ BADAĆ, MNIEJ BAŁY I NIE DAŁY SIĘ TEJ PASKUDNEJ CHOROBIE. Myślę, jako młodzi ludzie wybieramy też coś co jest cool, trendy czy jazzy (you name it) fajną reklamę a śmiem twierdzić, że to co nam sie podoba niekoniecznie trafi do dajmy 45-letniej mieszkanki malutkiej miejscowości, która nie wygląda jak modelka (które zazwyczja pokazywane są w różowej wstążce..) Tom siem rozspiała odrobinkę – podsumowując – jeśli czytają to organizatorzy – NIECH JURY ZDECYDUJE, KTORY PROJEKT JEST NAJLEPSZY a do całej braci apeluję, żeby nie pultać się o szczegóły i pierdoły, bo liczy sie cos innego niz kilka sekund mniej czy wiecej!
2008-05-30 19:57:35

odpowiedz