Straszna choroba – Wokół raka – Forum

0

Wokół raka – lista wątków

Inicjatywa jak to powiedziała w/w dagolak jest genialna,niesamowita i niosąca za sobą wiele nadzieji na to,że taki mały ktoś,szary licealistamoże zrobić coś dla innych,amoze nawet dla siebie. Mój wujek od 10 lat zmaga się z rakiem prostaty. Mój dziadek walczy od roku z rakiem jelita grubego. Brat dziadka zmarł na raka płuc w tamtym roku. A pomyśleć,ze jeszcze kiedyś myślałam,że to dotyczy tylko nielicznych,że nie w mojej rodzinie,że to pojedyncze przypadki.O naiwnośći.

Pozdrawiam Wszystkich tych,którym chce sie coś więcej niż brać iczekać aż dadzą im więcej: ) Razem na serio mozemy zdziałać więcej.

doosha 2007-11-05 19:58:14

Ostatnio na forum

• Raport z pracy szkoł… – ~qbal_1990, 29 grudnia 2007 23:39
    Ponawiam prosbe o jak najszybsza odpowiedz, bo juz niedlugo musimy zamiescic kon…
  • termin oddania spraw… – paulinka, 25 grudnia 2007 17:41
    Macie racje:/ Ja byłam na szkoleniu 8 grudnia, miałam całe 2 tygodnie przez któr…
  • Metody leczenia nowo… – ania20007, 23 grudnia 2007 06:16
    Zastanawiam sie nad jedną sprawą, o której mówiłam już niejednej osobie, choć mo…
  • Straszna choroba – kolorowa_karteczka, 22 grudnia 2007 16:28
    Nikt się ode mnie nie odwrócił, wręcz przeciwnie. Poznałam masę cudownych ludzi,…
  • Piłka nożna – totencham, 21 grudnia 2007 17:36
    Lech Poznań.. heh.. ale bez fanatyzmów… Sam jestem z Dolnego Śląska i na mecze…