Mam haka na raka

0

Wokół raka – lista wątków

Wokół raka – Szczepienia

Gdyby madrym tego swiata chodzilo naprawde o zapobieganie chorobom to nie szpikowali by zywnosci chemikaliami i jej nie napromieniowywali, dranstwem jest tez oficjalny trend zachwalania sztucznie wytwarzanych witamin i innych “zbawiennych” srodkow, ktore kazdy moze kupic w pierwszej lepszej LEGANEJ aptece- otworzcie oczy! Wszyscy jestesmy OFICAJNIE i LEGALNIE podtruwani, nieswiadomie sami sobie szkodzimy i na dodatek lekarstwem na to ma byc szczepionka! Poczytajcie troche o zywnosci, o dodatkach do niej, o srodkach konserwujacych i polepszajacych smak, o tym jak i czym zywi sie zwierzeta, ktorymi pozniej my sie zywimy- zapewniam, ze ochota na jedzenie przejdzie. Pierwszy lepszy a popularny mysle jogurcik jakikolwiek- wiecie z czego sie sklada? w co jest pakowany i jakie zwiazki przedostaja sie do niego z opakowania?

a mleko, ktore nigdy sie nie zsiadzie? a jablko, ktore na sklepowej polce moze lezec i lezec i ciagle pieknie lsni? Dyskutujecie o problemach, czy szczepionka pomoze, czy rak to rak i jak z nim walczyc a nie zastanawiacie sie gdzie moze lezec przyczyna…? Co do dr. Ashkara: nie wiem czy propaguje prawde czy falsz ale wiem, ze czasem proste metody sa najprostsze i oczywiste, zreszta nie on jeden zostal skazany za poglady przeciwstawiajace sie medycynie oficalnej i NIESKUTECZNEJ przy nowotworach. Warto o tym pomyslec, nie negowac nic z gory- puki jeszcze mamy wolna wole.

~xx 2009-07-26 14:10:51