Głosowanie na honorowych ambasadorów

0

Adam Małysz Liczba głosów: 0
Jego obraz jest dobrze kojarzony z mamhakanaraka; Podobnie jak ludzie reagują na słowa „komórki rakowe” strachem, paniką. Być może jego wizerunek z pewnością sprawi, że ludzie będą bardziej zaciekawieni projektem.


Fundacja Agnieszki Sikory PoDrugie Różnorodność głosów: 0
Nasz zespół uważa, że ​​Agnieszka to idealna osoba do tytułu Honorowego Hakowicza. Jest osobą, która może zrobić wiele dla innych. Dobro ludzi jest dla niej naprawdę ważne, a także pomoc jest ważnym elementem jej życia. Ponieważ zaczęliśmy uczestniczyć w projekcie, ona faktycznie wspiera nas i nasze zadania. To dzięki niej wiele, że mamy siłę, by iść jeszcze dalej i głębiej. Mamy siłę, aby móc zapewnić komuś lepsze życie! W rzeczywistości robi to od dawna, więc zakładamy, że z pewnością byłoby to idealne podziękowanie za to, co zapewnia innym. ~ Prymuski ~


Amazon.com z krajów niereligijnych Różnorodność głosów: 24
Amazonki to organizacja zrzeszająca kobiety po mastektomii, działacze poszerzyli naszą wiedzę na temat komórek rakowych i nakreślili sposoby leczenia różnych komórek nowotworowych. Kobiety nagłośniły naszą kampanię, udostępniły nasze ulotki ostrzegawcze. Pojawili się również na zorganizowanym przez nas otwartym wykładzie, podczas którego okazali nam swój podziw, a także wdzięczność za podzielenie się zrozumieniem dotyczącym profilaktyki, wręczając nam medale za zaangażowanie i zaangażowanie w szerzenie wiedzy na temat raka.


Andrzej Twardowski Liczba głosów: 21
Pan Andrzej Twardowski jest klientem naszego zespołu – Katolik Angels. To właśnie jego kandydaturę zamierzamy zarekomendować, ze względu na to, że jest on powszechnie znaną postacią (głową państwa klubu koszykarskiego Energa Czarni Słupsk), która obecnie walczyła z rakiem w przeszłości. Pan Twardowski to przykład rzeczywistości, że dzięki szybkiemu wykrywaniu (unikaniu), świetnej perspektywie i szybkiemu podejmowaniu decyzji raka można zwalczyć.


Anna Kardasz Liczba głosów: 13
Wybraliśmy Panią Anię, ponieważ jako Organizator Lubuskiego Kluczowego Programu Profilaktyki Nowotworów była zaangażowana w naszą akcję, a także zaoferowała nam doskonałą pomoc. Pomagała nam, udzielając wielu informacji, ale także otrzymaliśmy od niej materiały mentorskie. Pokazała nam wiedzę, a także szczegóły, które ma w tym temacie – badania naukowe, a także unikanie raka. Znacznie ułatwiła nam dobór głośników, a także dzięki jej pomocy zorganizowaliśmy wykłady w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim oraz na naszej uczelni. Pani Ania to osoba, która może udzielić szczegółowych informacji osobom w każdym wieku. Zachęca zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież do zdrowego stylu życia. Motywuje również do życia w harmonii z samym sobą. Nasz zespół uważa, że ​​jest najwłaściwszą osobą do uzyskania tytułu Honorowego Hakowicza


Anna Pabiś Różnorodność głosów: 14
Naszym zdaniem tytuł Honorowego Hakowicza należałoby nadać Annie Pabiś, drugiemu wicemistrzowi Polski, ale przede wszystkim inicjatorowi egzaminów zapobiegawczych. Ania zaczęła być naprawdę związana z naszym projektem, opowiadała o niej szczegóły, brała udział w organizowanych przez nas rozmowach, opowiadała swoje historie na ich temat, podkreślając, że samokontrola to unikanie. Dodatkowo namówiła uczestników spotkań do przejścia testów kontrolnych. Młodych bardzo przeniosła opowieść Ani, a po ich twarzach widać było, że wzięli sobie jej słowa do serca. Jesteśmy przekonani, że z pewnością zwiększy to różnorodność osób przeprowadzających badania. Podziwiamy ją za takie zaangażowanie, a nasz zespół wierzy, że musi zostać Honorową Hakowiczem 7. wersji MHNR.


Anna Tkaczuk Różnorodność kart do głosowania: 0.
Chcieliśmy zarejestrować naszą uczelnię, ale uznaliśmy, że dyrektor zasługuje na tytuł Honorowego Hakowicza. Pani Anna właściwie zawsze nam pomagała i najbardziej wspierała naszą akcję. Mogliśmy na nią liczyć w każdym scenariuszu.


Ariel Stawski Różnorodność kart do głosowania: 262.
Zespół męski! Jest absolwentem naszej liceum. Ponieważ instytucja uczestniczy w programie po raz trzeci, za każdym razem pomagał nam m.in. jako energiczny operator kamery montował nasze filmy, ujawnił się jako gospodarz koncertu charytatywnego, pomógł rozwinąć współpracę zespołową z lokalną telewizją, a także, z jego upoważnienia, pomagał nam NN Volunteering, do którego należymy zastosowanie Flash mob. Wszystko to w pigułce jest jego działalnością, bezinteresownie pomaga w prostych podziękowaniach! Inwestuje dużo pożytecznego czasu i skupia się na innych. Dodatkowo jest animatorem stowarzyszenia, prowadzi Warsztaty Wolontariatu NN, współorganizator Maratonu Indywidualnych Melodii „Wieczorne Śpiewy Wokalne” oraz lider Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świeciu.


Barbara Kołodziej Liczba głosów: 5.
Licencjonowana dyplomowana pielęgniarka WS-SP ZOZ w Zgorzelcu. Wielokrotnie angażowała się w akcję Mam Haka Na Raka, aktywnie uczestniczy w działaniach na terenie województwa, pomaga osobom potrzebującym jej pomocy. Brała aktywny udział w zbiórce pieniędzy na kobietę walczącą z białaczką. Nasz zespół uważa, że ​​ta osoba idealnie nadaje się na Honorowego Hakowicza ze względu na to, że bezinteresownie pomaga jednostkom i każda osoba wymagająca jej pomocy z pewnością ją otrzyma.


Beata Moszczyńska Różnorodność głosów: 0.
Na Honorowe Wybraliśmy Panią Beatkę, ze względu na to, że udało jej się zachęcić do badań profilaktycznych jak najwięcej osób, pomogła nam w organizacji akcji oraz dodatkowo wykonała ręcznie robione bransoletki przeciw chłoniakowe.


Burmistrz Pisza Jan Alicki Liczba głosów: 904.
Chcielibyśmy zgłosić burmistrza naszego miasta, który jednym z najbardziej nam pomógł podczas I etapu projektu. Wielkie dzięki niemu odbył się nasz Dzień Hakowicza, w którym wzięło udział około 500 osób. co jest dla nas wielkim sukcesem w tak małym mieście jak Pisz. To dzięki niemu mieszkańcy Pisza otrzymali ulotki edukacyjne dotyczące chłoniaków, a także prezenty, które możemy wręczać osobom, które wzięły udział w naszych konkursach.


Centrum Nauki i Biznesu Żak Różnorodność głosów: 0.
Wybraliśmy tę placówkę ze względu na to, że bardzo nam pomagała, a także chcieliśmy problemy z rakiem układu limfatycznego. Pomogli nam zorganizować każdy wykład, wykład i konferencję. Dzięki tej organizacji mogliśmy dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców, co jest jednym z najważniejszych punktów tego projektu. Za ich pośrednictwem ujawniliśmy minuty. informacje dotyczące dnia otwartego w ośrodkach onkologicznych oraz informacje dotyczące nowotworów układu limfatycznego. Bez ich pomocy nie przyjechalibyśmy tak często. Pozdrawiamy, grupa z Zabrza.


Telewizja Chrzanowa Ilość głosów: 4.
Chrzanów Citizen Tv bardzo nam pomógł w realizacji naszych sugestii. Starali się, aby jak najwięcej osób z regionu i okolic mogło o nas przeczytać. Niezwykle życzliwe i pomocne osoby, jakkolwiek nieliczne na tym świecie. To nasz typ Honorowego Hakowicza!


Daniel Hildebrandt Różnorodność głosów: 16.
Zgłaszamy naszego kolegę Daniela, który zajmował się rakiem, a także podtrzymywał nasze działania w programie.


Danuta Kasparek Liczba głosów: 0.
Uważamy, że profesor Danuta Kasparek powinna mieć tytuł Honorowej Hakowicz, ze względu na to, że wspierała nas w naszych zadaniach. Zaproponowała nam zajęcia biologiczne, abyśmy mogli prowadzić lekcje na temat chłoniaka. Ona również dostarczyła nam wszystkich informacji potrzebnych do przeprowadzenia kampanii. Jesteśmy jej niezmiernie szczęśliwi za wszystko, a także bardzo dziękujemy, dlatego wybraliśmy ją na Honorową Hakowicza.


Dariusz Kłak / Firma Decan / Słupsk Liczba głosów: 0.
Firma Decan ze Słupska (ul. Piłsudzkiego 9) już po raz trzeci podtrzymała akcję „Mam haczyk na komórki rakowe” poprzez drukowanie ulotek, a także innych przygotowanych przez nas i wykorzystywanych przez nas produktów. Chcielibyśmy podziękować właścicielowi firmy Panu D. Kłakowi za pomoc, rzetelność, życzliwość, a także za przyczynienie się do tak szerokiego rozpowszechnienia naszej zapobiegawczej działalności.


Dariusz Rataj – Dyrektor Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Częstochowie (w skład którego wchodzi Technikum nr 11) Liczba głosów: 1.
Dyrektor był osobą, która merytorycznie wspierała nasze zadania realizowane w ramach VII edycji Mam Haka na Raka. Serdeczne podziękowania dla Inspektora instruktorzy zaakceptowali zaangażowanie podopiecznych w marszu ulicami Rakowa. Zaproponował nam audytorium do przeprowadzenia spotkania edukacyjnego dla młodzieży. Przyjął nasz objęcie patronatem medialnym Prezydenta Miasta Częstochowy, wydzierżawił salę sesyjną w Częstochowie, oferując systemy komputerowe, drukarki, a także studio fotograficzne, zachęcając młodzież naszej szkoły do ​​udziału w marszu, serdecznie dziękuję do których moglibyśmy dotrzeć z informacjami o unikaniu chłoniaka na niezwykle rozległy region regionu. Nasz Dzień Hakowicza został nagłośniony przez media (linki w raporcie). Na wszystkie nasze prośby dotyczące naszych działań odpowiadał z uśmiechem i życzliwością.


Dominik Makowski Różnorodność kart do głosowania: 0.
Jest autorem książki „Szeregowy Lłoniak”, sam zmagał się z chorobą Hodgkina i radził sobie z nią. Obecnie wspiera chorych, a także bardzo dodaje otuchy naszej grupie podczas pierwszego etapu.


Dominika Werbicka Różnorodność głosów: 7.
Z naszego punktu widzenia. najlepszą perspektywą dla Honorowego Hakowicza jest osoba, która choć trochę rozpoznaje komórki nowotworowe. Dlatego wybraliśmy naszą dobrą przyjaciółkę Dominikę Werbicką, która ma 14 lat i ma komórki nowotworowe. To nie jest chłoniak, ale pani dokonała specjalnej wpłaty na naszą akcję. Poszła na nasz wykład i chociaż nie zadbała o to, żeby dotrzeć na Dzień Hakowicza ze względu na ważne badania, nadal była z nami w kontakcie. Dominika jest dla nas przykładem, jak radzić sobie ze zmartwieniem tak strasznej choroby. To bardzo silna dama, której uśmiech nie znika z twarzy. Dominika obiecuje, mam nadzieję na lepsze jutro. Walczy i nie poddaje się. Dla nas to ucieleśnienie wielkiej i miłości do jeszcze jednego człowieka. Jest głęboko przekonana, że ​​na pewno wygra z chorobą i też o tym wiemy! Bóg nie pozwoli tak delikatnej i fantastycznej jednostce opuścić tego świata. Polegamy na niej zarówno my, jak i inni ludzie, którzy ją rozumieją i wspierają. Wychodzimy z założenia, że ​​cytat z piosenki LemON zatytułowany: \ “Cudownie \” z przylegającą do sieci treścią: \ “Możemy lubić, a także marzyć, w efekcie wszyscy jesteśmy zwycięzcami, pasuje bez zarzutu. \” Dominika niewątpliwie ma Na raka.


dr Andrzej Sieracki – Centrum Onkologii Placówki Medycznej Jana Pawła II w Zamościu Różnorodność głosów: 0
Wybieramy dr Andrzeja Sierackiego, lekarza onkologa, który działa w Klinice Onkologii Szpitala. Jana Pawła II w Zamościu. Pan Dr jest wspaniałym lekarzem, który kocha swoją pracę i jest niezwykle szlachetnym człowiekiem. Dr Sierackiego przyjmujemy od trzech lat w ramach prowadzonej w tej placówce edukacji zdrowotnej i dobrego samopoczucia, ale nigdy nas nie zawiódł. Jest uważny, niezawodny, a także poważnie traktuje nasze przedsięwzięcia. Jest przystojny i ciągle się uśmiecha, a jego słoneczny nastrój „leczy” samą obecnością. Do szkoły zaprosiliśmy kilku ekspertów, a także więcej niż wtedy, gdy drogo nas to kosztowało. Dr Sieracki robił to zawsze zupełnie za darmo, zalecał nawet, jak skonstruować lekcję mającą na celu unikanie raka. Dał nam czasopisma kliniczne dotyczące problemów z rakiem, a także broszury dla biblioteki uczelni. Nie tylko młodzi, ale również pedagodzy z niecierpliwością czekają na jego przemówienia i wykłady, bo prowadzone są w wesołym nastroju. Oby w kraju było jak najwięcej lekarzy !!!


Dr Laura Grześkowiak Głosów: 0
Przekazała naszemu zespołowi wiele informacji dotyczących chłoniaków, związała się z zaaranżowanym przez nas noclegiem cyberpunki, m.in. wygłosili wykład na temat diagnostyki i leczenia chłoniaków


Bogusław Staniul Różnorodność kart do głosowania: 124
Dr n. Med. B. Staniul, szanowany chirurg-onkolog, ordynator placówki medycznej w Sulechowie. Choć Sulechów to małe miasteczko, wiele osób odwiedza dr Staniula, nie tylko z okolic. Na początkowym etapie pracy udzielił nam świetnych wskazówek, przekazał materiały, a także dodatkowo wyraził 100% pomoc w naszej działalności! Tak ważny i motywujący mężczyzna w rzeczywistości onieśmielał nas swoimi słowami, że naprawdę czuje się zaszczycony możliwością kontynuowania akcji skupionej na wyzwalaniu młodych ludzi, którzy normalnie nie są zainteresowani tematem komórek rakowych.


N. Med. Marcin Pasiarski Różnorodność głosów: 0
Wybraliśmy doktora Marcina Pasiarskiego, czyli hematologa, ze względu na to, że jego pomoc nie ogranicza się do pomocy leczniczej. Kieruje Kliniką Hematologii Świętokrzyskiego Oddziału Onkologii w Kielcach. Po pierwsze, dr Marcin Pasiarski towarzyszył nam podczas wywiadu w Radiu Kielce oraz informował nas o chłoniakach. Po drugie, wielkie dzięki mediom, nieustannie prosi o oceny profilaktyczne i często odpowiada na zapytania słuchaczy w radiu, gdzie często udziela wywiadów. Jest facetem związanym z działaniami związanymi z profilaktyką, a także z ich wspieraniem.


N. Med. Stefan Szelc – Kierownik Oddziału Onkologii ŚPP w Knurowie Liczba głosów: 45
Z ogromną radością pragniemy zgłosić kandydaturę dr. Stefana Szelca do wyboru Honorowego Hakowicza. Lekarz Szelc jest Ordynatorem Oddziału Onkologii w Miejskim Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Knurowie. Jest ekspertem w dziedzinie terapii onkologicznej oraz posiada wieloletnie doświadczenie. Podczas spotkania, które odbyło się 19 lutego 2014 roku, pokazał nam swoją wiedzę na temat chłoniaków, przekazując wymagane szczegóły w sposób otwarty i bezpośredni, dzięki czemu teoretycznie jesteśmy bogatsi w tej dziedzinie. Z pewnością ucieszymy się, jeśli wybierzesz naszą perspektywę, a jednocześnie z pewnością zwiększymy szansę na zdobycie mu tytułu Honorowego Hakowicza, dzięki za dotychczasowy udział między nami.


Dr n. Med. Wojciech Homenda / Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku Ilość kart do głosowania: 2
N. Med. Wojciech Homenda kieruje Oddziałem Chorób Wewnętrznych Szpitala Specjalistycznego w Słupsku, specjalista chorób wew. a także hematologia. Dr Homenda był bardzo aktywnie związany z naszą kampanią. Na zorganizowanej przez nas konferencji – po przejściu ulicami miasta – wygłosił inauguracyjny wykład: Chłoniaki – zupełnie nowe zagadnienie współczesnej onkologii. Lekarz wspierał nas wszystkich w tej chwili, a także podkreślał celowość takich zadań młodzieży. Wykład odbywał się na terenie dla 250 osób w Cops College. Lekarz w jasny i przejrzysty sposób przedstawił cechy chłoniaka, a także znaczenie badań profilaktycznych. Ma w tym zakresie doświadczenie, pełni także funkcję prelegenta w Instytucie Nauk o Zdrowiu w Pomorskiej Szkole Wyższej w Słupsku. Mimo zajętych zadań znalazł czas, aby nas zadowolić i uczestniczyć w spotkaniu.


N. Med. Zbigniew Pawłowicz Różnorodność głosów: 72
Jako grupie \ “Antyraczek \” polecamy uhonorowanie zaszczytnego tytułu Honorowego Hakowicza dr. Med. Zbigniewowi Pawłowiczowi, czyli dyrektorowi Oddziału Onkologicznego w Bydgoszczy. Pan Pawłowicz jest laureatem kilku znaczących nagród. Swoimi działaniami i decyzjami konsekwentnie potwierdzał, że dobre samopoczucie człowieka jest jednym z najważniejszych. W 2013r. Faktycznie podjął działania zmierzające do zmniejszenia liczby klientów oczekujących na leczenie w Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Mimo wielu trudności sprawił, że bydgoski oddział NFZ zapłacił C.


Entum onkologii przeterminował pieniądze, a także dał większy kontrakt, dzięki czemu można było wyznać jeszcze więcej osób. Pan Zbigniew Pawłowicz sprawił, że w Oddziale Onkologicznym aktywnie działał Oddział Unikania, a także Promo Zdrowia i Wellness, który organizuje liczne konferencje, a także często dostarcza materiały instruktażowe. Sam Pan Pawłowicz jest dodatkowo chętny do podjęcia takich działań. W tym roku wyraził zgodę na objęcie patronatem Zakładu Onkologicznego działalności naszej grupy przez cały udział w VII edycji Programu \ “Mam Haka Na Raka \”. Pan Pawłowicz pozyskał dodatkowo środki na budowę rzekomego PARiS – Rehabilitacji Energetycznej oraz Parku Sportu, który służy nie tylko chorym, ale także wszystkim mieszkańcom Bydgoszczy i okolic. Wszystkie te zadania faktycznie doprowadziły do ​​prawdy, że Centrum Onkologii ma obecnie znakomite ośrodki, sprzęt, leczą go tu imponujący lekarze, a także dobrostan człowieka ma zasadniczą wartość. Dlatego też Oddział Onkologiczny w Bydgoszczy uznawany jest za jeden z najbardziej efektywnych w Polsce. Naszym zdaniem dr n. med. Zbigniew Pawłowicz całkowicie zasługuje na tytuł Honorowego Hakowicza, który nieustannie potwierdza. Jest osobą, która robi wiele, aby poprawić scenariusz ludzi z komórkami rakowymi.


Dr Radosław Chaber, pracownik SPZOZ, zakład w Sycowie, różnorodność kart do głosowania: 6
Honorowym Hakowiczem nominujemy doktora Radosława Chabra, ponieważ jako jedyny nie odmówił nam pomocy w wygłoszeniu wykładu dla mieszkańców miasta i okolic Sycowa oraz uczniów naszej szkoły, a także poprowadził wykład całkowicie za darmo (jest jedyną osobą spośród wielu placówek, a także osób, które zrobiły to bezinteresownie). Lekarz ma ogromną wiedzę na temat chłoniaka, a także jest w stanie w ciekawy sposób przekazać ją na zakończenie projektu, aby pomóc nam w bardziej prozdrowotnych zadaniach. W realizacji zadań w projekcie MAM HAKA NA RAKA był naprawdę zaangażowany, udzielał nam przydatnych wskazówek, dobrowolnie współpracował z młodzieżą i często informował o swoich zawodach. Uważamy, że przysługuje mu tytuł honorowego cyberpunku.


Grupa LIMFA Różnorodność głosów: 31
Na naszego Honorowego Hakowicza wybraliśmy zespół \ “LIMFA \”. Nasz zespół uważa, że ​​zasługują na to imię. Od dłuższego czasu obserwujemy zmagania tej grupy. Przeprowadzili kilka fascynujących kampanii związanych z tematem chłoniaka nowotworowego. W walce towarzyszy im ogromna liczba wiernych. Nasz zespół wierzy, że ciężką pracą i ogromnym zaangażowaniem w program \ “Mam Haka na Raka \”, a także reklamowymi ocenami profilaktycznymi, ale nie tylko, powinien otrzymać tytuł Honorowego Hakowicza.


Dyrekcja Placówki Zakładowej w Drohiczynie Liczba głosów: 54
Organizacji tej przysługuje szczególne wyróżnienie, a także tytuł Honorowego Hakowicza, przede wszystkim ze względu na to, że mogliśmy ufać jej pomocy w każdym scenariuszu. Kierownictwo dobrowolnie użyczyło nam systemu komputerowego oraz narzędzi multimedialnych potrzebnych do prowadzenia wykładów i materiałów biurowych, bez których nie bylibyśmy w stanie osiągnąć podstawowych celów programu (broszury, plakaty, ankiety, deklaracje itp.). Dodać trzeba, że ​​Dyrekcja chętnie uczestniczyła w promocji profilaktyki raka. Nasza praca i osiągnięcia
dotychczas nie zostałaby wykazana w żaden sposób bez pomocy i zaangażowania Dyrekcji. Naszym sukcesem jest współpraca wszystkich klientów i zakładów, do których aplikowaliśmy, za co serdecznie dziękujemy!


Elżbieta Adamczyk Głosów: 280
Elżbieta Adamczyk to dama, którą naszym zdaniem należy nazywać Honorową Hakowiczem. Towarzyszyła nam od niezwykle od początku uczestnicząc w pracy \ “Mam Haka na Raka \”. Podtrzymywała nasze zadania przy każdej akcji. Znaliśmy ją bardzo dzięki prawdzie, że jako jedna z mniejszości otwarcie dyskutowała o swoim przychylnym spojrzeniu na to, co robimy, i pogratulowała jej, mówiąc o naszych postach na Facebooku z tym funpagiem. Napisała do nas, nalegała. Decydując się na jej spełnienie, odkryliśmy coś, co nas niezwykle poruszyło: jest osobą, która wygrała walkę z rakiem – między innymi z tego powodu jej wielka pasja i uwielbienie dla nas. Metoda, którą opowiedziała nam o tym, co przeszła i jak dokładnie, dzięki wsparciu bliskich i nadziei na „dużo lepsze jutro”, zdołała pokonać chorobę, na pewno pozostanie w naszej pamięci. Dzięki temu życiorysowi każdy naród poczuł, że to, co robimy, ma sens i że to nie są tylko czyny, ale także rzucane na wiatr słowa. Żadna z osób nie zadowoliła tak przygotowanego i pozytywnego mężczyzny od dawna. Pani Elżbieta stała się naszą inspiracją do dalszej pracy. Naprawdę rzadko zdarza się spotkać kogoś tak wyjątkowego w życiu, więc postanowiliśmy jak najlepiej to wykorzystać i uspokoić ją tak drobnym ruchem, jak zgłoszenie jej jako Honorowej Hakowicza.


Ewa Wójcik Lis Reporterka Wydziału Informacyjnego Radia Leliwa Liczba głosów: 0
Pani Ewa Wójcik Lis wsparła nas wspaniałym zaangażowaniem w początkowej fazie akcji. Mogliśmy liczyć na jej pomoc m.in. w witaniu mieszkańców Tarnobrzega na spotkaniach, rozpowszechnianiu wiedzy na temat raka węzłów chłonnych poprzez transmitowanie spotkań z naszą grupą. Jest człowiekiem pełnym szacunku i niezwykle radosnym. Uważamy, że powinna być również honorową dziwką.


Struktura ratowania dzieci z komórkami nowotworowymi. Karty do głosowania: 265
Osobą wybraną przez nas na Honorowego Hakowicza jest zakład: \ “Struktury pomocy młodym chorym na raka \”. Wybraliśmy tę strukturę, ponieważ usatysfakcjonują wyobrażone dzieci borykające się z różnymi rodzajami komórek nowotworowych, a także pomagają im ekonomicznie w terapii, organizowaniu spotkań towarzyskich i akademickich dla młodzieży, a także ich matek i tatusiów, pozwalając im przetrwać leczenie raka dobry stan psychiczny, sprzęt do analizy i odbudowy dla ośrodków i szpitali, zbudował Oddział Post-Transplantacyjny, dzięki któremu można zwiększyć różnorodność przeszczepów. Sami zaoferowaliśmy tę strukturę, aby pomóc Kamilowi ​​Kulawieckiemu, który zachorował na chłoniaka. Nie tylko pomagają innym, ale razem z Martyną Wojciechowską próbują wypracować pelerynę nadziei.


Gabriela Kłap Różnorodność głosów: 9
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Chrobrzu – wspierała wszystkie nasze zadania, a dzięki jej osobistemu zaangażowaniu wszystkie dzieci ze szkół podstawowych, ich rodzice i dziadkowie – czyli prawie wszyscy mieszkańcy Chrobrza – włączyli się do naszej akcji!


Głosy Świdnika Liczba głosów: 0
Jest to gazeta sąsiedzka o charakterze powiatowym, która objęła nas patronatem medialnym. Wielkie dzięki życzliwości, a także ogromnemu zaangażowaniu pracowników tygodnika, nie tylko mieszkańców naszego miasta – Świdnika, ale dodatkowo cały powiat świdnicki uświadomił sobie, jakie zadania realizuje nasz zespół.


Grzegorz Sowicz Różnorodność kart do głosowania: 0
Halina Rybak Różnorodność głosów: 0
Z naszego punktu widzenia Pani Halina zasługuje na miano Honorowego Hakowicza, ponieważ na co dzień pomaga osobom zmagającym się z chorobami nowotworowymi i nowotworowymi w swojej pracy w placówce służby zdrowia. Ta pani jest pełna sprzyjającej energii, gotowa pomagać innym. Doskonale uświadamia, a także pomaga ludziom, doskonale wykształciła się biorąc udział w różnego rodzaju spotkaniach, których celem było zapoznanie się z problemem. Przez cały czas trwania konkursu była otwarta na nasze pytania, poręczna i stale do naszej dyspozycji.


Instytut Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach Liczba głosów: 0
Centrum Onkologii w Gliwicach już drugi rok z rzędu aktywnie wspiera naszą szkołę w akcji „Mam haczyk na komórki nowotworowe”, wnosząc do grupy MHNR fantastyczne źródła wiedzy z okazji „Dnia Hakowicza” do wykonania ciekawe i specjalistyczne wykłady. Dodatkowo wnoszą niesamowitą ilość produktów dydaktycznych (w tym ulotki, plakaty, „Europejskie kody walki z rakiem”, „Kodeksy zdrowego trybu życia”, długopisy, ołówki), a także kilka innych pomocy szkoleniowych, z których korzysta zespół MHNR przez całą swoją działalność w programie. Szczególne podziękowania z naszej strony w tym roku dla Pań: dr. Marcie Mianowskiej-Malec, a także Pani Alicji Dyli, lekarzowi pielęgniarstwa, za wygłoszenie na naszej uczelni fascynujących wykładów z okazji Dnia Hakowicza, na które uczęszczała cała szkoła. Warto wspomnieć, że warsztaty są nie tylko teoretyczne, ale zawsze sensowne (jak w tym roku rozumienie samobadania piersi). Uważamy, że Instytut Oddziału im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach zdecydowanie zasługuje na tytuł \ “Honorowego Hakowicza \”. Cały instytut od lat zajmuje się problematyką komórek nowotworowych i wierzymy, że przyznanie tego tytułu w pewnym stopniu będzie z pewnością wyrazem wdzięczności za ich profesjonalizm i rzetelność, pomoc i poświęcenie zarówno w leczeniu raka, jak i zapobieganie reklamom, na przykład poprzez podtrzymywanie naszych działań w programie.


Irena Grablewska Liczba głosów: 0
Pani Irena jest instruktorką wychowania fizycznego i przedmiotów zawodowych w naszej szkole. Od samego początku podtrzymywała nasze działania. Towarzyszyła nam w przygotowaniu i przebiegu instytucji okolicznościowych. Dedykowany koncepcji programu. Wspólnie z Panią Grablewską przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy zawody w piłce nożnej wnętrz. Jak przystało na wychowawcę WF zmotywowała nas do eliminowania zdrowych zawodników, a także zadań.


Iwona Drab-Mazur Kirownik Zakład Komórek Nowotworowych w Tarnobrzegu Ilość kart do głosowania: 5
Jest bardzo zdeterminowaną i inteligentną kotką. Zajmuje się chorobami nowotworowymi w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Tarnobrzegu, w którym pracuje. Bardzo nam pomagała przez cały czas trwania projektu „Mam haczyk na raka”. Podczas konferencji, którą zorganizowaliśmy 20 lutego, prowadziła dyskusję „Co Polacy rozumieją o chłoniakach”. Wielkie dzięki niej, że Biała Sobota odbyła się na naszym terenie. Nasza firma uważa, że ​​Pani Mazur jest idealnym przykładem honorowej dziwki.


Jan Kochanowicz Różnorodność kart do głosowania: 355
Pragniemy uhonorować tytuł Honorowego Hakowicza w konkursie „Mam haczyk na komórki rakowe” dr hab. Med. Jan Kochanowicz. Jest znaną postacią w klinice Okolica w Białymstoku. Urodził się w 1965 roku w Białymstoku. Ukończył Collegium Medicum w Białymstoku w 1992 r., Aw 2001 r. Specjalizował się w neurologii, aw 2003 r. Uzyskał tytuł lekarza specjalisty nauk klinicznych. Habilitację uzyskał w 2010 r. Od 2010 r. Jest obecnie Kierownikiem Kliniki Neurologii Inwazyjnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Jego pasja naukowa koncentruje się na problemach związanych z leczeniem pacjentów z krwotokiem podpajęczynówkowym, przezczaszkowym badaniu dopplerowskim, a także naukowej neurofizjologii. Dr hab. med. Jan Kochanowicz jest pomysłodawcą i gospodarzem programu „Pytanie do eksperta”. Bardzo zaangażował się w pracę naszego zespołu, przekazując nam szczegóły swojego wezwania, a także rekomendując wzięcie udziału w programie radiowym „Zapytanie do profesjonalisty” (Radio Orthodoxia Białystok 102,7 MHz), w którym przypomina nam o zdrowym i zrównoważony sposób życia, dieta, a także ćwiczenia fizyczne. Ponadto zebrał podpisy pod afirmacjami wśród swoich osób, włączył do akcji swoich kolegów, przyjaciół i rodzinę oraz opublikował informacje o naszym zespole, a także o działaniach na terenie swojego ośrodka. Ponadto doradza swoim ludziom w zakresie ocen profilaktycznych, wspominając o konkurencji. Jest naszym doradcą, asystentem i doradcą treści internetowych. Podczas konferencji dzieli się z nami swoim doświadczeniem, podpowiada, wspiera psychicznie, podkreślając słuszność naszych działań. Bez lekarza nasze działania z pewnością nie dałyby takiego efektu. Akceptując ten tytuł, chcemy mu podziękować za wszystko, co dla nas zrobił. „Władze z poprzednich randek nie mają już mocy przykładu. Trzeba łapać osoby, które są obok nas”


Jarosław Tkaczyński Różnorodność głosów: 23
Burmistrz Praszki. Powitał cały nasz zespół na posiedzeniu zarządu miasta, aby mieć pewność, że będziemy mogli przedstawić jego plan działania władzom lokalnym i władzom miasta, a także stał się jednym z wielu zapisanych. Przyczynił się znacząco do naszego sukcesu, a także do przejścia naszego zespołu do drugiego etapu. Wspierał ekonomicznie naszą kampanię, a także pomagał w zachęcaniu mieszkańców naszego miasta i okolic do zapobiegania im.


Joachim Buchwald / specjalista w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce Różnorodność głosów: 5
Lekarz Joachim Buchwald, chirurg plastyczny IGiChP w Rabce, nazywany jest „lekarzem na beznadziejne przypadki”. Podczas gdy inne placówki medyczne odmawiały dalszej pracy z małymi klientami, dr Buchwald przywrócił dzieciom życie za uszy. Ciekawski człowiek o boskich umiejętnościach i takim nastroju
dookoła niego.


Jolanta Nowak Liczba głosów: 0
Kokarda. med. Jolanta Nowak – mama jednego z członków naszego zespołu – bardzo nam pomogła podczas pierwszego etapu akcji „Mam haka na raka”. Oprócz pomocy w zachęcaniu Prezydenta Miasta Chorzowa do objęcia patronatem \ “Fundacji Iskierka \” oraz Centrum Leków Pediatrii i Onkologii w Chorzowie, aktywnie włączyła się w nasze działania. Zajmowała się informacjami i przeglądała informacje zawarte w ulotkach, a także prezentacjach. W dniu Hakowicza w naszej placówce zorganizowała wykład na temat chłoniaków na kursach biologicznych i chemicznych, prowadzony przez Kierownika Kliniki Hematologii i Onkologii Centrum Pediatrii i Onkologii w Chorzowie dr Marii Wieczorek Dr n. Med., A następnie w trakcie występu oferowała oceny kliniczne osobom myślącym o badaniu.


Józef Matela Liczba głosów: 1
Prezydentem naszego miasta jest Pan Józef Matela. Wspiera nas w naszych zadaniach, uczestniczy w przygotowywanych przez nas akcjach związanych z \ “Mam Haka na Raka \”. Objął nas patronatem honorowym, co jest dla nas istotnym elementem, ponieważ całkowicie wspiera nasze zadania.


Karolina Wawrzyniak Różnorodność głosów: 0
Opiekun rozpowszechnia wiedzę dotyczącą komórek nowotworowych, podtrzymuje projekty, a także pomaga w ograniczaniu projektów


Katarzyna Staniszewska Liczba głosów: 0
Głównym powodem zgłaszania kandydatury Pani Staniszewskiej jest fakt, że jest to osoba, którą znamy osobiście i możemy konkretnie domagać się wysokości jej wynagrodzenia za wykonanie tej pracy na naszym terenie. Dzięki jej pracy ten projekt pojawił się na naszej uczelni. Nieustannie będąc opiekunem zespołów działających w naszej Instytucji Skomplikowanej aktywnie korzysta z jej rzetelnej realizacji. Należy dodać, że Pni Staniszewska nie tylko uczestniczy w realizacji tego zadania, ale także wielu uczniów dzięki jej pracy miało i nadal ma możliwość odbywania instrukcji za granicą.


Klamra Liczba głosów: 0
Jako Honorowy Hakowicz wybraliśmy placówkę \ ‘\’ Klamra \ ‘\’, uzasadniamy tę opcję doskonałym poświęceniem się temu, co robimy, zainteresowaniem, a także wspaniałą pomocą. Zapięcie pozwoliło nam również zrealizować nasze plany dotyczące wyglądu roll-upu, plakatów czy broszur. Omawialiśmy z firmą Klamra każdą z naszych sugestii dotyczących tworzenia naszych produktów marketingowych, co od razu przekształciło nasze plany w rzeczywistość, czasami sugerując znacznie lepsze koncepcje dotyczące naszej działalności.


Krystyna Chełchowska Różnorodność kart do głosowania: 86
Pani Krystyna to żywa instancja, którą można wygrać z rakiem. Niedawno obchodziła swoje „Drugie urodziny” (upamiętniła 20. rocznicę ślubu triumfu w walce z rakiem). Była wiceprezesem Klubu Żeńskiego po Mastektomii \ “Amazonki \” w Ostrołęce. Prowadzi kronikę \ “Amazonek \” z Ostrołęki. Jego działanie rozszerza profilaktykę, a także zachęca do badań. Jest wolontariuszką przychodzącą do kobiet w placówce medycznej przed i po operacji eliminacji piersi. Utrzymuje je, a także krok po kroku wyjaśnia, jak się tym zająć. Jest otwarta na kobiece sprawy i rozmowy z dziewczynami, które nie pochodzą z klubu „Amazon”. Bez względu na swoje życiowe trudności, nieustannie ma czas, aby pomóc nam osiągnąć cele programu. Wspiera naszego adwokata od 5 lat. Jest kobietą pełną energii, cieszącą się życiem. Jedną z jej pasji jest malowanie na szkle. Pani Krystyna Chełchowska jest dla nas autorytetem zarówno w życiu indywidualnym, jak i społecznym. Uważamy, że całkowicie zasługuje na tytuł \ “Honorowego Hakowicza \”.


Krystyna Kruca Liczba głosów: 1
To jest osoba, która była zaangażowana w udostępnianie informacji dotyczących chłoniaka. przesłał szczegóły dotyczące bezpłatnych badań na stronie internetowej poświęconej edukacji. Wielkie dzięki niej wiele osób z nich skorzystało. Jej zaangażowanie w to zadanie widać aż do teraz, a także faktycznie stwierdziła, że ​​nadal będzie pomagać w rozpowszechnianiu informacji.


Krzysztof Jadczak Różnorodność kart do głosowania: 3
Pan Krzysztof Jadczak jest Prezydentem Miasta i Okolicy Gąbina. Bierzemy udział w tym adwokacie po raz trzeci, a Pan Krzysztof towarzyszy nam w naszych zadaniach od samego początku. Co roku możemy liczyć na jego pomoc. Jego gabinet był dla nas stale otwarty, interesowały go nasze zadania, a także sugestia programu Mam Haka Na Raka. Opowiedział nam o swoim życiu, o tym, jak dba o swoje zdrowie, a także przeprowadza oceny profilaktyczne. Dzięki Burmistrzowi możemy realizować tzw. Mamobusy. Pan Krzysztof Jadczak to wspaniały samiec – dba o siebie, ale dodatkowo o innych.


Krzysztof Komorowski Liczba głosów: 0
Nasza firma wierzy, że tytuł „Honorowego Hakowicza” powinien zostać przyznany Panu Krzysztofowi Komorowskiemu. Pana Krzysztofa identyfikowała niezwykła życzliwość i życzliwość. Dzięki jego finansowemu wsparciu zadbaliśmy o promocję akcji na szeroką skalę w wielu regionach. Urzekła nas jego bezinteresowna gotowość do koordynacji i zaangażowanie w promocję kampanii. Dzięki swojej altruistycznej perspektywie Pan Krzysztof Komorowski jest całkowicie uprawniony do tytułu „Honorowego Hakowicza”.


kokarda. med. Jacek Krzanowski / Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicz w Brzozowie Liczba głosów: 400
Brzozowski lekarz hematolog również koncentruje się na walce z chłoniakami. Chociaż działamy różnymi metodami, mamy podobne cele! W naszą działalność niezwykle zaangażował się lekarz. Swój wolny czas poświęcił na odwiedzenie nas w placówce, a także zaproponowanie przygotowanej przez siebie dyskusji, którą udostępnił nam na własny użytek podczas wykonywania zadań w terenie. Przekazaliśmy wiele informacji, które udzielił nam lekarz. Ponadto obiecał pomóc nam we wszystkim, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dzięki Panu Krzanowskiemu zawsze czuliśmy istnienie obok siebie biegłego, a zarazem w przybliżeniu ograniczonego człowieka, świadomego tematu komórek nowotworowych układu chłonnego. Dziękuję Ci!


kokarda. med. Jacek Roik Różnorodność kart do głosowania: 34
Jacek Roik – lekarz medycyny wewnętrznej, pracuje w Oddziale Klinicznym „CenterMed” w Tarnowie. Dla lekarza całkowicie naturalne podejście do zdrowia jest wyjątkowym obowiązkiem. Nigdy nie odmawia pomocy, dostarcza klientom wiedzę, a nie tylko wypisuje recepty, prowadzi trwałe i systematyczne zabiegi prozdrowotne, dobrowolnie bierze udział w różnego rodzaju akcjach promujących zdrowie i dobre samopoczucie, konferencjach, warsztatach i pogadankach. Jego rozmowy z pacjentami przyczyniają się do pogłębienia refleksji nad zdrowym i energicznym stylem życia. W 2005 r. Jacek Roik znalazł się w gronie 3 wyróżnionych lekarzy w plebiscycie Gazety Krakowskiej w grupie „Lekarze Ogólni”. Zdecydował się stworzyć recepty na zdrowy i zrównoważony styl życia dla swoich pacjentów. To właśnie lekarz – naszym zdaniem – powinien otrzymać tytuł HONOROWEGO HAKOWICZA za wieloletnie ciągłe promowanie zdrowego stylu życia i idei zdrowego odżywiania. Lekarz prowadzi stronę internetową: http://www.roik.pl/


Maciej Sonik Ilość kart do głosowania: 163
Naszym zdaniem tytuł Honorowego Hakowicza należy przyznać Panu Maciejowi Sonikowi – Staroście Powiatowemu Krapkowickiemu. Pan Maciej objął honorowy patronat nad naszym zespołem i od pierwszych dni wspierał nasze działania. Wykazał fantastyczną pasję w zadaniach naszej grupy, a także reklamował nas w sieci. Wspierał nas nie tylko fantastycznymi słowami, które motywowały nas do dalszych działań, ale także finansowo, co było dla nas wielką pomocą. Starosta pomogła w wydrukowaniu plakatów, a także ulotek naszej grupy, plakatów do wszystkich akcji, a także podziękowań dla dobroczyńców krwi, a także ogromnych kwot. Ufundował również nagrody główne u naszych zawodników chłoniaków podczas 2 dużych akcji w Krapkowicach, tj. 3 bilety na basen miejski o łącznej wartości 450 zł (czyli po 150 zł każdy). Co więcej, uczestniczyli, był zaangażowany w naszą działalność i popierał wybitnymi przemówieniami, dzięki którym czuliśmy się naprawdę docenieni. Dzięki pomocy Pana Starosty jeden z nas wziął udział w specjalnym wywiadzie w programie „II Kawa”, którego tematem były zadania naszej grupy. W naszej firmie wierzymy, że Pan Maciej wykazał się dużym zaangażowaniem, a także zainteresowaniem naszą działalnością, dzięki jego pomocy możliwe było prowadzenie i reklamowanie naszej działalności w Krapkowicach. Bardzo łatwo jest przelać pieniądze na swoje konto i rozesłać wśród swoich pracowników jako zastępcę na ważne dla nas wydarzenia, ale Pan Maciej zdradził, że to, co robimy naprawdę się dla niego liczy, nie sprzedał nas i zawsze nas wspierał swoją obecnością, radą i słowami wdzięczności. Nasz zespół uważa, że ​​powinien mieć tytuł Honorowego Hakowicza w VII edycji programu MAM HAKA NA RAKA, ponieważ dzięki niemu nasze zadania nabrały większego znaczenia społecznego, a my naprawdę poczuliśmy się docenieni i zmobilizowani do działania.


Magda Prokopowicz Różnorodność głosów: 0
Pani Magda Prokopowicz założyła fundację \ “Komórki rakowe \ ‘n \’ roll \” w 2009 roku, aby wspierać chorych na raka, ale przede wszystkim po to, aby ujawnić, że komórki rakowe nie wykluczają oczekiwania, a także dają kobietom nadzieję, że mimo wszystko mają dziecko, którego chcą choroby. Pani Magda sama cierpiała na chorobę – rozsianego raka biustu, najlepszą motywacją do walki z chorobą była dla niej myśl, że jest w ciąży i musi być zdrowa dla swojego dziecka.


Magdalena Cyran Liczba głosów: 69
Pani Madzia jest fantastyczna dziewczyna, która miała chorobę nowotworową – chłoniaka, o którym nas poinformowała. Zgodziła się również na opublikowanie swojej historii na stronie internetowej szkoły, ujawniając, że można wygrać chorobę, jak również sobie z nią poradzić. Jest również fantastycznym źródłem wiedzy na temat leczenia i przykładem mężczyzny z odwagą i wytrzymałością, by oprzeć się przeciwnościom.


Magdalena Fularczyk Liczba głosów: 1
Pani Magda była energiczna i pomogła nam w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się komórek nowotworowych. Dla nas to HONOROWY HAKOWICZ.


Magdalena Nalepa Liczba głosów: 9
Madzia ma 9 lat i jest naszą młodszą bliską przyjaciółką – chodzimy do tej samej uczelni. Miał do czynienia ze złośliwym rozrostem kości od 2013 roku. Mimo to nie rezygnuje, dzielnie walczy z chorobą, a także zaprasza każdego dnia z uśmiechem na ustach. To właśnie jej perspektywa skłoniła nas do wzięcia udziału w zawodach „Mam haczyk na komórki rakowe” i działania promującego oceny profilaktyczne, oświecających naszych kolegów, a także lokalną społeczność na temat raka, a tym samym zaszkodzić dezaprobacie odnoszącej się do z tymi warunkami. Nasza firma uważa, że ​​Madzia ma prawo do tytułu honorowego hakera, ponieważ dzięki niej wiele osób zdobyło wiedzę dotyczącą raka, w szczególności chłoniaka.


Marek Jakubczak Liczba głosów: 44
Pan Marek w wieku 13 lat zmagał się z rakiem chłoniaka, walczył 4 lata i również wygrał. Dowiedziawszy się o kampanii przeprowadzonej przez Hackerów, skontaktował się z nami na fanpage’u na Facebooku. Tytułem Honorowego Hakowicza pragniemy podziękować Panu Markowi za pokazanie nam przeżyć, które zaznaczyły jego życie, a także za wsparcie, jakie nam udzielił.


Marek Siwiec Liczba głosów: 0
Objęcie patronatem naszej akcji, ufundowanie ulotek, udział w „Dniu Hakowicza”.


Marian MalińskiBurmistrz Płotów Liczba głosów: 0
Ponieważ aktywnie brał udział w naszych działaniach, wybraliśmy burmistrza jako kandydata. Wspierał nas również finansowo, co pomogło nam w realizacji zaplanowanych wcześniej działań. Z perspektywy burmistrza wezwano do udziału w happeningu ludzi, a do rozmów młodzież. Nasz zespół uważa, że ​​nasza perspektywa zasługuje na tytuł Honorowego Hakowicza.


Marta Kuropatnicka Głosów: 3
Marta, czyli nasza opiekunka, dość nas wspiera. Przede wszystkim daje nam ogromną siłę i motywację. Dzięki niej dotarliśmy tak daleko, pomaga nam w trudnych sytuacjach, w każdej chwili się o nas martwi. Kiedy były gorsze czasy, nieustannie informowała nas, że to, co robimy, jest warte i ważne dla sąsiedztwa. Jest z nas naprawdę dumna i cieszymy się, że możemy na niej polegać! Dla nas to bardzo Honorowy Hakowicz.


Martyna Zięba Głosów: 0
Nazywa się Martyna i ma 21 lat. W listopadzie 2012 roku zdiagnozowano złośliwy chłoniak: główny chłoniak śródpiersia złożony z dużych komórek B. Fazę analizowano jako IIbx według Ann Arbor. b wykazuje duży wzrost i x: z ogólnymi oznakami i objawami. W medycynie jego nazwa to pierwotny chłoniak z komórek B śródpiersia. PMBCL w skrócie. Jest to drugi najbardziej śmiertelny chłoniak. Podjęła się niezwykle agresywnej nowoczesnej chemioterapii według protokołu GMALL, która połączona z radioterapią daje obecnie najskuteczniejsze efekty w terapii chłoniaków. Otrzymała 21 radioterapii na pierś. Życie pokazało, że jest o wiele bardziej złośliwa niż chłoniak. prowadzi blog, na którym opisuje całą swoją walkę z komórkami rakowymi, jest autorytetem dla wielu ludzi, mogliśmy z nią przeprowadzić wywiad. jest fantastyczną kobietą ą, której przysługuje tytuł honorowego hakowicza. http://against-lymphoma.blogspot.com/


Marzena Erm Różnorodność głosów: 12
Osobą, której naszym zdaniem przysługuje tytuł Honorowego Hakowicza, jest przebywająca w Jastrzębiu Zdroju Marzena Erm. Od ponad 2 lat faktycznie walczy z komórkami nowotworowymi, a dokładniej z chłoniakiem. Sposób myślenia tej kobiety jest wzorowy. Jej wola życia jest znacząca, nie rezygnuje mimo wielu trudności. Broni swojego życia, nie wykazuje słabości. Ma pozytywne nastawienie do świata i potrafi zlokalizować pozytywy nawet w trudnych chwilach. Pokazuje każdemu, że komórki rakowe to nie wyrok. Pani Marzena dodatkowo prowadzi blog, dzięki któremu wszyscy mieszkańcy Jastrzębia, a także nie tylko mogą zobaczyć, z jakimi problemami boryka się osoba chora na raka. Wpływ radioterapii lub częstych wizyt w szpitalu to tylko niektóre z nich. Dlatego do tego tytułu wybieramy naszą Jastrzębiankę.


Monika Piórkowska Różnorodność głosów: 4
Monika zachorowała na chłoniaka w 2009 roku, pozostając w III klasie gimnazjum. Z chorobą została zidentyfikowana bardzo późno – rak tworzył się w niej przez 10 miesięcy, wyraźnie ujawniając oznaki raka komórek węzłów chłonnych. Terapia trwała rok, Monika musiała opuścić placówkę, a także uczęszczać na określone lekcje, ograniczać swoje życie towarzyskie do minimum, a także planować każdy miesiąc w taki sposób, aby rozwiązywać wizyty w przychodni, czas w domu oraz wizyty na badaniach. Była jedną z klientek, która dobrze zniosła radioterapię, jednak częściej niż raz trafiała na oddział intensywnej terapii, ponieważ jej osłabiony organizm nie był w stanie poradzić sobie z leczeniem i jego wynikami. Dziś Monika jest wyleczona i również przechodzi badania na wypadek nawrotu choroby. Nie określa tego roku jako niesprawiedliwości przeznaczenia i powszechnie przedstawia zainteresowanym swoje doświadczenia. Zaangażowała naszą uczelnię w zorganizowany przez nas Dzień Hakowicza, aby opowiedzieć o chłoniaku przed tłumem ludzi z podniesioną głową: jak z jej punktu widzenia wszystko przypominało, jak wygląda życie między placówką medyczną a rezydencją, dlaczego zasługuje na sprawdzenie i jak wielu fantastycznych, pełnych życia na oddziale spotkała radość życia dzieci, nastolatków, a także ich mam i tatusiów – dlatego chcemy nadać jej tytuł Honorowego Hakowicza.


Natalia Poćwiardowska Liczba głosów: 2
Pani Natalia Poćwiardowska – zastępca opiekuna I Liceum Ogólnokształcącego w Świeciu, pomagała nam w przygotowywaniu listów do sponsorów i instytucji, przygotowywaniu zestawów pytań oraz doskonaleniu stylu naszych broszur profilaktycznych i plakatu. Dodatkowo ułatwiło nam to rozmowę z mediami regionalnymi (gazeta “Czas Świecia”, telewizja CWStv). Nagłośniła naszą działalność wśród instruktorów i stażystów. Z jej pomocą zorganizowaliśmy konkurs fotograficzny \ “Doceń wartość życia”, a także bieg “Bądź szybszy niż chłoniak”. Poza tym przez cały czas moglibyśmy liczyć na doskonałą pomoc i pomoc duchową dla jej komponentu.


Osiedle Pionierów Liczba głosów: 19
Osiedle Pionierów wybraliśmy na miano Honorowego Hakowicza, bo prawda, że ​​w pierwszym etapie bardzo nas wspierali, zarówno wspierając, jak i aktywnie uczestnicząc m.in. poprzez udzielenie wywiadu lub umieszczenie notatki dotyczącej nas w ich broszurach. Pomogło nam to dotrzeć do niesamowitego tłumu ludzi, dlatego posiadłość zasłużyła na ten tytuł.


Pani Barbara Ociepa Organizator Oddziału Rezydenta w Częstochowie Wojewódzkiego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach Liczba głosów: 0
Krew to niezastąpiony lek. Pani Barbara Ociepa od kilku lat organizuje liczne projekty reklamujące honorowe oddawanie krwi. Tak naprawdę od dawna akceptuje naszą instytucję (o czym świadczy wideoklip). Co roku nasza szkoła odwiedza terminal krwiodawstwa. Młodzież z naszej uczelni regularnie i dobrowolnie odejmij krew potrzebującym. Pani Barbara kontynuowała nasze działania w ramach VII edycji programu „Mam Haka Na Raka”. Była prelegentem na sesji poświęconej profilaktyce chłoniaków.


Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wołowie Liczba głosów: 0
Państwowy Powiatowy Asesor Sanitarny objął lokalny patronat nad działaniami, które podjęliśmy w zakresie realizacji programu. Wspierali nas pod względem treści. Dzięki Inspektoratowi uzyskaliśmy wsparcie onkologa Agnieszki Ignatowicz-Pacyny, z którą przekazywaliśmy szczegółowe informacje na temat unikania, a także wykrywania chorób nowotworowych w trakcie organizowanego przez nas happeningu. Pomoc w / w placówki była dla nas dużym wsparciem w organizacji happeningu, a także prowadzenia zajęć na uczelni.


Patrycja Pietraszczyk Głosów: 0
Wybraliśmy patrona honorowego Promotor MOP Patrycji Pietraszczyk, ze względu na to, że nasz zespół wierzy, iż gdyby poza jej konsekwentną pomocą w dążeniu do celu oraz zdobywaniu nowych sukcesów, pomocy i zachęt, które generalnie otrzymujemy, na pewno nie rozwiązali wielu problemów związanych z kampanią. Jest blisko nas, mamy z Tobą stały telefon, a także zawsze możemy zaufać wszelkiemu wsparciu.


Paulina Pyka Różnorodność głosów: 28
Paulina to dziewczyna, która musiała zmierzyć się z komórkami nowotworowymi – chłoniakiem, także przed osiągnięciem dorosłości. Jak twierdzi, nigdy nie traciła nadziei, a także przy każdym napromienianiu nie pozwalała sobie myśleć o przegranej. Sześć miesięcy, które spędziła w placówce medycznej, postarzało ją o około dziesięć lat – po powrocie do normalnego życia może nie umiejscowić się wśród swoich starych znajomych i ich problemów. Doceniła dwie najpiękniejsze rzeczy, które mają ludzie, choć nie zawsze to rozpoznają – życie i zdrowie. Po odzyskaniu zdrowia podjęła decyzję o rozprzestrzenianiu zapobiegania komórkom rakowym i wspierania osób, które musiały walczyć. Marzy o tym, by zostać wolontariuszką i pomagać. Podczas zadań w terenie Paulina sama nas zlokalizowała, a także wykorzystała współpracę. Bardziej niż gdy tylko przedstawiała sugestie, a także dzieliła się z nami swoimi sugestiami. To dzięki niej wiele, że zastosowaliśmy produkty przyjazne dla środowiska łuki w naszych działaniach jako wskazanie wsparcia dla osób walczących z chłoniakiem. Rozniosła nasze ulotki i plakaty w swoim mieście – Rudzie Śląskiej. Zachęcała bliskich przyjaciół, którzy zaciekawili się projektem Mam Haka Na Raka. Paulina dodatkowo zaangażowała się w naszą uczelnię, gdzie podczas dwóch lekcji opowiadała swoją historię licznym zajęciom. Każda osoba podsłuchiwała niepokój. Coś jest szczególnego – dzięki temu wiele osób jeszcze bardziej zadba o swoje samopoczucie, a także zbada się profilaktycznie. Paulina dodatkowo motywuje swoich dobrych przyjaciół do wykonywania zabiegów oraz oddawania krwi i szpiku, a także żałuje, że na pewno już nigdy nie będzie mogła oddać krwi. Dzięki swojemu blogowi, a także fanpage’owi na Facebooku dociera do szerokiego grona odbiorców. Paulina to niezwykle wartościowa osoba z bolesną, a zarazem entuzjastyczną opowieścią i cieszymy się, że mogliśmy ją zadowolić. Jesteśmy zachęcani, że podobnie po zakończeniu programu będziemy wspierać się nawzajem w promowaniu unikania, zachęcaniu współpracowników, a także pomaganiu ludziom obecnie dotkniętym chorobą nowotworową. Poza tym wiemy, że Paulina dodatkowo wspierała różne inne drużyny tegorocznej wersji programu Mam Haka Na Raka.


Paulina Wójcikliderka zespołów Ilość głosów: 1
Ze względu na to, że była bardzo zaangażowana w organizację kilku zajęć, jako perspektywę wybraliśmy Paulinę. Była inicjatorem wielu zadań. Paulina potrafiła dotrzeć do każdego, młodego i starego. Zachęcała do podpisywania oświadczeń, udziału w występujących, a młodym intrygującym przedstawieniem tego, czym jest chłoniak, jego objawy i objawy oraz profilaktykę. Na koniec zweryfikowała wiedzę uczniów. Paulina, mimo stresu, powszechnie potrafiła wszystko zapanować i doprowadzić to do końca. Z naszego punktu widzenia zasługuje na tytuł Honorowego Hakowicza.


Piotr Ciszek Liczba głosów: 0
Jest młodym chłopcem, który faktycznie przeżył problem zdrowotny iz uśmiechem na twarzy z pomocą i pomocą bliskich udał się do celu, aby wyzdrowieć z tego stanu. Nawet przez cały czas, w piątej edycji projektu „Mam Haka Na Raka”, brał udział w zaznajamianiu regionalnej dzielnicy ze stanem i jego unikaniem. Wspiera nas do tego szczególnego dnia! Jako ocalały nie zrezygnowałem, a także wciąż staram się uświadomić innym. Pomagał w przygotowaniach do akcji dla naszej grupy „Łowcy Serc”, występował również na Święcie Hakowicza.


Piotr Skalij Różnorodność głosów: 5
Lekarz z Białegostoku Cancer Cells Center, pracownik Kliniki Onkologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku Piotr Skalij podczas pracy „Mam Haka na Raka” bez wahania zgodził się wesprzeć naszą grupę „Stan NIE dla LYMPHOMA”. Merytoryczna wiedza, wraz z historiami chorych osób, pozwoliła nam zlokalizować się w przedstawionym scenariuszu, a także zmotywowała nas do większego zaangażowania. Właściwie nigdy nie spotkaliśmy się z odrzuceniem lub brakiem czasu, chociaż wiemy dokładnie, jak przydatna jest każda sekunda lekarza, każda sekunda onkologa. Pan Piotr Skalij dodatkowo docenił nas swoim istnieniem podczas wykładów w I Liceum im. Adam Mickiewicz w Białymstoku przygotował również własną dyskusję, a także podzielił się z docelowym rynkiem prawdami, które wzbudziły zainteresowanie tematem raka. Do dziś utrzymujemy kontakt z Panem Piotrem i rozumiemy, że możemy na niego liczyć.


Prezydent Miasta Stargardu Szczecińskiego Sławomir Pajor Różnorodność głosów: 0
Pan Głowa Państwa – Sławomir Pajor – ufundował druk plakatów oraz ulotek. Udało się zebrać znaki firmowe z całego Urzędu Miasta. Pracownicy Urzędu Miasta trzymają za nas kciuki, a także wspierają nas w naszych zadaniach.


Prof. dr hab. n. med. Aleksander Skotnicki Liczba głosów: 11
Ponieważ jest wybitnym polskim badaczem i lobbystą społecznym, Nauczyciel Aleksander Skotnicki jest naszą propozycją na Honorowego Hakowicza. Jest agentem sąsiedztwa klinicznego, zaangażowanym w liczne kampanie społeczne na temat raka. Jest kierownikiem Kliniki Hematologii Szpitala Klinicznego w Krakowie, dobrowolnie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą. Ma doskonałą wiedzę na temat chłoniaków, z którymi współpracował w rozmowie z nami, podczas wykonywania naszych zadań w tym obszarze. Potrafi przekazać swoją wiedzę innym w łatwo dostępny sposób. Jest uznanym i szeroko znanym specjalistą.


Prof. dr hab. n. med. Piotr Smolewski Kierownik Zakładu Hematologii Spekulatywnej CM w Łodzi Liczba głosów: 17
Prof. Dr. hab. n. med. Piotr Smolewski to facet nie tylko z dużą wiedzą, ale dodatkowo ze specjalistycznym doświadczeniem. Dr Piotr Smolewski to niezwykle praktyczna osoba, której faktycznie doświadczyliśmy na własnej skórze, codziennie pomaga wielu ciężko chorym osobom. Nasz zespół uważa, że ​​w związku z powyższym lekarz zasługuje na tytuł Honorowego Hakowicza, by wymienić tylko kilka z Państwa przywiązania do doskonałego powodu i poświęcenia mu większości swojego życia.


Przebiśnieg-Association of Buddies of Chłoniak Głosy: 0
Organizacja „Przebiśnieg” była dla nas fantastycznym źródłem informacji i pomocy psychologicznej. Uzyskaliśmy ich patronat w niezwykle krótkim czasie, gdyż sama sugestia pracy „Mam Haka Na Raka” sprawiła, że ​​byli bardzo zadowoleni. Wielkie dzięki nim zgłębiliśmy temat chłoniaka, ale także obserwując ich aktywność poznaliśmy doskonałe współczucie społeczne, które obecnie zanika w naszym pokoleniu. Jednak mając tak entuzjastyczne autorytety jak ta organizacja, zjawisko to może nie wygasnąć w naszym otoczeniu, a nawet je pogłębić. www.przebisnieg.org


Robert Orzeszko Głosów: 0
Pan Robert Orzeszko jest psychologiem w naszej placówce, z zawodu jest psychoonkologiem. Nasza szkoła bierze udział w akcji już od drugiego roku, a Pan Robert bierze w niej udział od samego początku. Jest z nami i naszym opiekunem przez cały czas trwania każdego projektu, oferuje nam i osobom swoją wiedzę, których przekonujemy do powstrzymania komórek rakowych. Nigdy, przenigdy nas nie pozwolił. Z tego powodu nasza firma uważa, że ​​w pełni przysługuje jej tytuł \ “Honorowy Hakowicz \”.


SCR RadiosPomp (Białystok) Liczba kart do głosowania: 9
Naszym zdaniem to właśnie ten zakład zasługuje na miano Honorowego Hakowicza. Funkcjonujące tam osoby z największym zaangażowaniem starały się nagłośnić naszą akcję przeprowadzając z nami wywiad w radiu, udostępniając link do naszego fanpage na swojej stronie internetowej, a także biorąc udział w Dniu Hakowicza. Przez całą naszą wizytę w radiu, każda osoba okazywała szacunek, a także od razu było widać, że w pełni podtrzymuje naszą działalność. Starali się nas nie podkreślać, ale zadawali nam celowe i konkretne pytania dotyczące chłoniaka. Od razu osoby tam pracujące dodatkowo brały udział w akcjach społecznych, również nas doceniały i rozumiały cel naszych działań. Uważamy, że to właśnie ta instytucja okazała się wybitną pomocą w naszej działalności; nie tylko ich działaniami, ale także perspektywą, która nas zachęciła, dzięki której zrozumieliśmy, że wciąż są ludzie, którzy chcą zrobić coś hojnego dla kultury.


Sławomir Tumasz Liczba głosów: 175
Historię Pani Tumasz poznaliśmy podczas wykładu w Ogólnopolskim Gimnazjum nr 1 w Barlinku, gdzie jest nauczycielką języka niemieckiego. W przebiegu najczęstszych objawów chłoniaka, które badaliśmy, zaskoczyła nas swoją wiedzą na ten temat. Po kursie poinformowała nas, że jej dziecko miało ten stan. Jej sześcioletni chłopiec miał typowe objawy chłoniaka, jednak dla Pani Tumasz objawy te nie były związane z żadną chorobą i postanowiła odwiedzić lekarza z chłopcem. Zidentyfikowano go z chłoniakiem Burkitta. Pani Tumasz, jak sama twierdzi, nie miała wówczas pełnego pojęcia, jaki był stan. Dzięki szybkiej reakcji na objawy przedmiotowe i podmiotowe, opiece medycznej i szerokiej terapii, dziecko Pani Tumasz od kilku lat jest całkowicie zdrowe i zrównoważone. Uważamy, że Sławomira powinna mieć tytuł Honorowego Hakowicza, ponieważ dzięki szybkiej odpowiedzi ocaliła życie własnego dziecka. On jest najlepszym przykładem do naśladowania.


Stanisław Karczewski Liczba głosów: 15
Na honorowego hakowicza wybraliśmy Stanisława Karczewskiego, zastępcę marszałka Senatu RP VIII kadencji, jako specjalista w Okręgowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Nowym Mieście nad Pilicą od ponad trzydziestu lat. Pełni funkcję uczestnika Kultury Chirurgów Glossu, Towarzystwa Chirurgów Onkologicznych oraz Towarzystwa Widechurgeons. Był wiceprzewodniczącym Rady Zdrowia i większość swojego zadania poświęcił ratowaniu życia ludzkiego.


Stanisława Laskowska Głosów: 113
Uznaliśmy, że naszym honorowym hakowiczem jest pani Stanisława, której opowieść rzeczywiście nas kiedyś poruszyła. Jest kobietą, która tak naprawdę dużo walczyła, ale wygrała najważniejszą bitwę, którą faktycznie stoczyła. Był to dość trudny zabieg leczniczy, ponieważ Stanisława zorientowała się, że jest już chora w zaawansowanym stadium choroby. Jest bardzo przychylną osobą, która nie powstrzymała zostanie przez jakiś czas z przeciwnikiem. Pamięta, że ​​czasami zdarzały się dni niepewności, ale szybko go nie było, a także zaczęła eliminować ze zdwojoną siłą, odkąd to zrozumiała życie było bodźcem. Po terapii jest dumna z siebie, że nie poddała się i wiele dzięki temu zyskała. Pomogło jej w tym sukcesie wiele osób, bez których byłoby to trudne. Kilka osób decyduje się na publiczne poinformowanie nas o swojej historii, dlatego jesteśmy wdzięczni Stanisławie, że nam zaufała i opowiedziała nam swoją historię. Jesteśmy pod wrażeniem jej postanowienia, a także nerwu, że poradziła sobie z tak groźnym wrogiem jak rak. Historie naszej bohaterki przedstawiliśmy podczas Dnia Hakowicza z uwagą, aby pochwalić chorych i przekonać ich, że rak to nie wyrok, ale diagnoza. Bez wątpienia nie jest to wzór do naśladowania. Charakter tej kobiety pokazuje, jak istotne jest życie i jak wiele jednostka jest w stanie mu poświęcić, że powinniśmy cieszyć się codziennością, która nam się przydarza, a także nie niszczyć drobnymi niedociągnięciami.


Starosta Stargardzki Waldemar Gil Głosów: 0
Pan Starosta – Waldemar Gil – pomógł nam w wydaniu ulotek finansując je. Dzięki pomocy Pana Starosty mogliśmy dodatkowo gościć Panią Onkolog Beatę Ciborowską-Zielińską, która poprowadziła nas wykład na temat profilaktyki raka. Załoga Starostwa Stargardzkiego wzięła udział z nami w marszu i występach. Otrzymaliśmy również koszulki, balony, znaki firmowe, plakaty, a także dużo ciepła i pomocy w zadaniach ze strony Starosty i Urzędu Rejonowego.


Stowarzyszenie Leczenia Hospicyjnego Regionu Częstochowskiego Liczba głosów: 15.
Stowarzyszenie to zajmuje się chorymi na raka. Wielkie dzięki udzielonej znacznej pomocy zmniejsza się ich cierpienie i całkowity dyskomfort, poprawia się jakość ich życia, a ich zdrowie i dobre samopoczucie są zazwyczaj lepsze. Pomoc i utrzymanie dotyczy dodatkowo członków rodziny sierot oraz osób, którym udzielana jest pomoc duchowa i psychologiczna. Organizacja dodatkowo wykorzystuje szkolenia dla wolontariuszy, udział w akcjach hospicyjnych, współpracę ze szkołami, psychoedukację oraz organizowanie seminariów z zakresu profilaktyki chorób onkologicznych i promocji zdrowego stylu życia. W hospicjum giną ludzie godnie. Prezes Organizacji Anna Kaptacz wraz z przedstawicielem Panem Grzegorzem Nienartowiczem podtrzymali naszą kampanię w ramach 7. wersji programu \ ‘\’ Mam haczyk na komórki rakowe \ ‘\’, biorąc udział w przygotowanej sesji przez nas w sprawie unikania chłoniaków. Byli mówcami. W naprawdę ciekawy sposób początkowo przedstawili naszą młodzież, a potem ogromną grupę osób z sąsiedztwa Hospicjum „od wewnątrz”. Ożywiali młodzież do cierpienia innych, co było niezwykle akademickie.


Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Raka Krwi w Zamościu Różne wybory: 5.
Stowarzyszenie pomaga osobom z rakiem krwi, wspiera ich bliskich i członków rodzin. Jej członkowie pomagają ludziom w dostarczaniu im leków potrzebnych we współczesnej terapii oraz udzielają szczegółowych informacji o komórkach nowotworowych układu krążenia. Organizują kampanie przekazywania szpiku kostnego. Stowarzyszenie podejmuje również zadania polegające na udzielaniu wsparcia psychologicznego potrzebującym. W ramach programu Akademia Walki z Rakiem – chorzy, a także ich bliscy mają możliwość uczestniczenia w bezpłatnych kursach z psychoterapeutą i innymi specjalistami. Członkowie Organizacji to osoby z pasją i entuzjazmem pomagające innym. Z naszego punktu widzenia Stowarzyszenie Pomocy Nowotworom Krwi w całości powinno mieć tytuł Honorowego Hakowicza.


Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku Różnorodność kart do głosowania: 0.
Pragniemy uhonorować tytuł \ “Honorowego Hakowicza \” Instytucji Głównej nr 3 w Sanoku i jej przedstawicielom – dziewczynom ze świetlicy, z którymi koordynowaliśmy w ramach programu \ “MAM HAKA N RAKA \”. Dzięki tym Paniom, a także – oczywiście – za zgodą kierownictwa, mogliśmy zrealizować nasze koncepcje, edukować społeczeństwo w zakresie zagrożeń, a także unikania raka układu limfatycznego. Nasza praca zespołowa sprawiła, że ​​nadal prowadzimy tam zajęcia dla studentów z najmłodszych lat. Nasz zespół wierzy, że te dzieci mogą najwięcej przekazać członkom rodziny, ponieważ w tym wieku nauczyciele akademiccy są naprawdę autorytetem dla dziecka, a matki i tatusiowie regularnie zwracają większą uwagę na swoje młodsze dzieci. Starsi młodzi ludzie są zazwyczaj „zajęci swoimi własnymi sprawami” i nie mają ciągłej ochoty na rozmowę z mamą i tatą. Dlatego nadal jednym z największych odsetek płacimy za uczestnictwo w głównej instytucji – i jako element tych zajęć – z reguły prowadzimy zajęcia w klubie studenckim dla najmłodszych uczniów. Przedstawicielami Szkoły Podstawowej nr 3 w Sanoku są \ “Honorowi Hakowiczowie \”.


Urząd Miasta Łodzi Różnorodność kart do głosowania: 2.
Ta placówka pomogła nam zastosować działania projektu Mam hook na temat komórek rakowych. Wiemy z innych grup, że co roku Miasto Łódź kojarzy się z działaniami i bardzo zależy na tym, aby wspierać grupy biorące udział w tym programie.


Wojewódzki Dom Kultury Liczba głosów: 16.
Czynnik 1: WDK pomogło nam w ramach zadania „Got a Cancer Cells Hook Job”. Chociaż tak naprawdę nie kontynuowaliśmy, chcielibyśmy podziękować. Dziękuję Ci.


Uzasadnienie 2: Nominujemy Wojewódzki Dom Towarzystwa w Kielcach Honorowym Hakowiczem. Od samego początku naszego udziału w programie Mam Haka na Raka, ponieważ wspierał nas całą swoją wytrzymałością. Dyrektorzy WDK udostępnili nam drukarnię, aby mieć pewność, że będziemy mogli opublikować bardzo dużo broszur, więc zaoszczędziliśmy dużo gotówki, ponieważ nie wzięli od nas ani grosza. Dodatkowo podzielili chęć wysłuchania naszej prezentacji na temat chłoniaka. Promowali nas wszystkimi możliwymi metodami, a także mówili o naszej kampanii, a także o tym, jak bardzo się z nią związaliśmy. Wspierali nas nie tylko materialnie, ale dodatkowo duchowo. Nieustannie mieli dla nas rekomendację i mocno myśleli, że będziemy mogli przejść do drugiej fazy. Kiedy dowiedzieliśmy się o wygranej, byli z nami zadowoleni. Kilku pracowników Wojewódzkiego Domu Kultury dodatkowo rozdało nasze broszury, a także wzięło udział w Marszu. W konsekwencji tytuł Honorowego Hakowicza powinien zostać przyznany WDK w Kielcach.


Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Liczba głosów: 5.
Na Honorowego Hakowicza wybraliśmy przychodnię MIL-MED w Gryficach. Instytucja ta przez kolejny rok z rzędu objęła patronatem stażystów z naszej placówki biorących udział w projekcie, wspiera nas w realizacji naszych zadań, a także jest jednym z ważniejszych zapisów. Współpracujemy z opiekunem MIL-MED, który organizował dla nas konferencje naukowe z lekarzami i pielęgniarkami w swoim oddziale. Podczas spotkań pracownicy MIL-MED pogłębiali naszą wiedzę na temat unikania i leczenia chorób nowotworowych.


Zbigniew Iwański Liczba głosów: 0.
W organizacji biegu „Bądź szybszy niż chłoniak” pomagał nam Zbigniew Iwański, który pracuje w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu. W swojej własnej kampanii opublikował 150 numerów startowych opracowanych przez nas dla każdego uczestnika. Przez cały czas był odpowiedzialny za uwagę przy okazji, jak również stale monitorował odpowiednią rutynę okazji.


Szkoła ekonomiczna skomplikowana Liczba kart do głosowania: 0.
Młodzi ludzie bardzo zaangażowali się w tegoroczną akcję… ulotki, prezentacje, afirmacje… zrobili to wszystko z ogromnym zainteresowaniem i oddaniem… ZSS Legnica Różnorodność głosów: 0. Wydaje mi się, że znaliśmy dużo wiedzy, a także dokładnie to, jak przekazaliśmy ją wielu osobom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj