KETOminal Slim – opinie, forum, cena, gdzie kupić, efekty, apteka

przez | 15 października, 2019
KETOminal-Slim1

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie zjeść cały tłuszcz, jaki kiedykolwiek chciałeś i wciąż tracisz na wadze. Masło, burgery, bekon, stek, sery – nie ma zakazów. Może z wyjątkiem jednego. W zamian będziesz musiał zrezygnować z prawie wszystkich węglowodanów, takich jak chleb, bajgle, makaron, pizza, a nawet większość owoców. W rzeczywistości jest to kompromis wymagany dla sukcesu KETOminal Slim.

SPRAWDZAM PROMOCJĘ -50%

KETOminal Slim

Chociaż może to brzmieć jak nowy, KETOminal Slim (lub “keto” w skrócie) została opracowana prawie sto lat temu przez lekarza kliniki Mayo Russela Wildera, lekarza medycyny ogólnej w leczeniu padaczki. Teraz jest to jedno z najgorętszych dzisiejszych szaleństw utraty wagi.

Jeśli zastanawiasz się nad skokiem na pokładzie, oto, co musisz wiedzieć.

Czym jest KETOminal Slim? Keto dla początkujących

Ketominal-Slim
Keto diet food ingredients

Wielu ludzi zakłada, że keto jest KETOminal Slim, ale w rzeczywistości jest ono znacznie wyższe w tłuszczach. Na odwrotnej stronie, to jest bardzo niska zawartość węglowodanów, z zaledwie 5 do 10 procent kalorii pochodzących z węglowodanowych źródeł żywności. Biorąc pod uwagę, że większość z nas spożywa mniej więcej połowę kalorii z węglowodanów, przyjęcie stylu życia opartego na keto może oznaczać wiele zmian.

Celem planu diety keto jest zmuszenie organizmu do KETOminal Slim, stanu metabolicznego, w którym organizm spala tłuszcz w miejsce preferowanego źródła paliwa, węglowodany. “Ketoza jest systemem rezerwowym dla organizmu do wykorzystania, gdy nie ma on dostępu do żywności, np. w czasach głodu”, mówi Toby Amidor, M.S., R.D., autor The Healthy Meal Prep Cookbook: Łatwe i Wholesome Meals to Cook, Prep, Grab and Go. “Nie jest to długoterminowy sposób na dostarczenie organizmowi energii”.

Co się dzieje, gdy ciało nie dostaje węglowodanów, których potrzebuje na paliwo? Po pierwsze, spala dostępne zapasy cukru znane jako glikogen, uwalniając wodę i wodę w procesie. (To dlatego wielu ludzi doświadcza szybkiego tempa utraty wagi w pierwszych dniach i tygodniach na diecie Keto – i dlatego ponowne wprowadzenie węglowodanów, które uzupełniają zasoby glikogenu i wody, odwraca utratę wagi wody.)

Następnie organizm rozkłada białko, aby wyprodukować prostą glukozę cukrową, ulubione źródło energii organizmu. Ta czysta sztuczka nazywana jest glukoneogenezą. Problem polega na tym, że tylko ograniczona liczba aminokwasów może zostać przekształcona w glukozę, więc proces ten pokrywa tylko ułamek potrzeb energetycznych organizmu.

Po zastosowaniu glikogenu i strat wody oraz krótkotrwałego zaklęcia glukoneogenezy, organizm ostatecznie przechodzi do swojej ostatniej możliwej opcji paliwowej: tłuszczu. Jednakże, ponieważ tłuszcz nie może przekroczyć bariery mózgu krwi do zasilania mózgu, jest przekształcony w formę, którą mózg może łatwo wykorzystać: mianowicie alternatywną formę energii zwaną ketony, produkt uboczny wytwarzania tłuszczu przez wątrobę. Kiedy Twój organizm wykorzystuje ketony do produkcji energii zamiast zwykłej glukozy, jesteś skutecznie w ketozie.

Jak spożycie większej ilości tłuszczu niż węglowodany na keto prowadzi do utraty wagi?

ketominal-slim-opinie

Biorąc pod uwagę, że tłuszcz ma więcej niż dwa razy więcej kalorii na gram niż węglowodany, możesz się zastanawiać, w jaki sposób jedzenie większej ich ilości może pomóc Ci schudnąć. “Skupienie się na tłuszczu i białek wydaje się promować sytość, ułatwiając ograniczenie kalorii”, mówi Jeffrey Volek, doktor nauk humanistycznych na KETOminal Slim

Ale jest jeszcze jeden niezwykle podstawowy powód, dla którego dieta keto działa, przynajmniej w krótkim okresie czasu. Kiedy cała grupa pokarmowa (węglowodany) zejdzie ze stołu, pozostawiana jest mniejsza ilość żywności do wyboru, dzięki czemu łatwiej jest jeść mniej. I, tak jak w przypadku każdej innej diety, kiedy obcinasz kalorie, tracisz na wadze.

Pomimo dramatycznych stwierdzeń dotyczących diety keto, nie jest jasne, jak długo utrzymują się wyniki. W pierwszych kilku tygodniach można się spodziewać szybkiej i znaczącej utraty wagi, czasami nawet do dziesięciu funtów. Jednak jest to głównie z diety moczopędne działanie: Korzystanie z zapasów cukru w organizmie prowadzi do uwalniania płynów. Ale jak tylko naginasz zasady jedzenia, powiedzmy kawałek pizzy, uzupełniasz zapasy cukru i płynów, a waga wody powraca.

Nawet jeśli niektóre badania pokazują, że KETOminal Slim ma niewielką przewagę nad planem diety niskotłuszczowej w krótkim okresie czasu, wielu zwolenników keto zaczyna odzyskiwać część swoich strat w ciągu zaledwie pięciu miesięcy.

Różne rodzaje diet keto – KETOminal Slim

KETOminal-Slim1-1

Keto może brzmieć jak jedna dieta, ale podobnie jak dieta Paleo, istnieje kilka wariantów tego planu:

  1. Standardowa dieta ketogeniczna (SKD)

Wierny swoim korzeniom keto, SKD jest super niskowęglową, wysokotłuszczową dietą z umiarkowanym poziomem białka. Zazwyczaj zawiera 70 do 80 procent kalorii z tłuszczu, około 10 do 20 procent białka i tylko 5 do 10 procent węglowodanów.

  1. Cykliczna dieta ketogeniczna
  1. Ukierunkowana dieta ketogeniczna z KETOminal Slim

Popularna wśród sportowców i kulturystów, cykliczna dieta ketogeniczna działa w cyklach pięciu niskowęglowodanowych dni ketogenicznych, po których następują dwa dni referowania węglowodanami wyższymi. Jednak nie wszyscy eksperci od keto są fanami. “Prawdopodobnie nie jest to dobry pomysł dla większości ludzi, zwłaszcza tych, którzy stosują dietę ketogeniczną w celu utraty wagi lub poprawy odporności na insulinę”, mówi KETOminal Slim

KETOminal Slim – cena, gdzie kupić

Podobnie jak cykliczna dieta ketogeniczna, ukierunkowana dieta keto jest kolejnym ulubieńcem sportowców, którzy podążają za podejściem niskokalorycznym do jedzenia. KETOminal Slim w najlepszej cenie znajdziesz na stronie producenta. Polecamy kupić KETOminal Slim właśnie z tego źródła.

SPRAWDZAM PROMOCJĘ -50%