Archiwum kategorii: Mam haka na raka

Dziecięce problemy z rakiem

Kiedy myślimy o chorobie nowotworowej większość z nas uznaje, że jest to problem, który dotyka wyłącznie osób dorosłych, które często swoim stylem życia mogły przyczynić się do rozwoju choroby. Tymczasem to nie prawda. Rak może pojawić się również w organizmie dziecka, co więcej, bardzo wcześnie. Bywa bowiem, że dziecko już po narodzeniu choruje na szybko… Czytaj dalej »

Keto Guru – unikalna formuła utraty wagi – cena – opinie – skład

Więc w tym momencie, z jakiego powodu mierzymy nasz postęp na podstawie kwoty, którą mierzymy? Z jakiego powodu wchodzimy na skalę łazienkową i oczekujemy, że liczby te będą niższe niż poprzednio? Na naszą wagę ma wpływ coś więcej niż to, ile tłuszczu znajduje się na naszym ciele. Niektóre różne składniki zawierają wodę, mięśnie, glikogen i… Czytaj dalej »

Mam haka na raka – edycja 2

Mam haka na raka – edycja 2 Jak uniknąć nowotworu? Profilaktyka We wczesnej fazie rozwoju każdy nowotwór jest całkowicie uleczalny! Dlatego należy regularnie poddawać się badaniom profilaktycznym. W Polsce podstawowe badania profilaktyczne są bezpłatne dla osób należących do grup podwyższonego ryzyka zachorowania na nowotwór. Ważne jest także systematyczne przeprowadzanie innych badań kontrolnych, na które lekarz… Czytaj dalej »

Mam haka na raka – edycja 2

RAK JĄDRA To rzadka odmiana raka. Mimo, iż stanowi on tylko 1% spośród wszystkich odmian raka dotykających mężczyzn, jest on najczęściej występującym rakiem u mężczyzn pomiędzy 20 a 34 rokiem życia. Rak jądra jest jedną z najłatwiej uleczalnych form raka. Wykryty odpowiednio wcześnie jest uleczalny w 100%. Jądra są częścią męskiego układu rozrodczego. Gruczoły te… Czytaj dalej »

Zespoły

VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego Trójmiejskie Haki! Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych Chłodniczak VI Liceum Ogólnokształcące w Gdyni im. Wacława Sierpińskiego Aktywistki IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Niepokorne Dziewiątki XIV LO im. Mikołaja Kopernika w Gdyni Mamy Haka Na Czerniaka X Liceum Ogólnokształcące im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej AntiCancer Crew… Czytaj dalej »

Poprzednie edycje

Poprzednie edycje (Kliknij w wybraną edycję, aby dowiedzieć się więcej) Edycja 1 Edycja 2 Edycja 3 Edycja 4 Edycja 5 Edycja 6 Edycja 7

Defenders of Masculinity

Zespół w składzie: Ewelina Kozłowska, Maja Zawora, Karolina Szulc.Uczęszczamy do klasy II o profilu biol-chem. i jako przyszłe lekarki i farmaceutki pragniemy, aby problematyka raka była znana jak największej liczbie osób. Działamy szybko, sprawnie i efektywnie!;) Szybka notka 1 @Defenders of Masculinity na stronie Wrocławia: http://wroclaw24.net/zdjecie.php?id=53042&PHPSESSID;=244a1aa9b516bf84fe06fa870338a7e9 29.03.2010 22:33 @Defenders of Masculinity Kolejne strony o nas:… Czytaj dalej »

Argi Oculus

Argi Oculus I Liceum Ogólnokształcące im .B. Chrobrego Brzeg opolskie Nasza grupa to pięć biol-chemistek z drugiej klasy I LO w Brzegu. Każda z nas ma istotny wkład w pracę na rzecz kampanii. Razem możemy więcej 🙂 Karolina -Banasia- – ogromne sukcesy recytatorskie i częste konkursy przyczyniły się do swobodnych prezentacji. Monika – mega wiedza,… Czytaj dalej »

Mam haka na raka – edycja 2

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr III Kościelna 32 58-100 Świdnica O nas Jesteśmy uczennicami III Liceum Ogólnokształcącego im.Marii Skłodowskiej-Curie w Świdnicy. Uczymy się w tej samej klasie o profilu informatycznym i nie straszne są nam nowe rzeczy 😀 Nasz zespół: *Magdalena Mielczarek *Jolanta Solska *Beata Kanicka *Małgorzata Biała Naszą opiekunką jest Ewa Sułkowska nauczycielka biologii, która zachęciła nas i zachęca… Czytaj dalej »

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Stanisława Staszica w Gubinie

GŁÓWNE ZAŁOŻENIE Naszym celem jest trafienie do mężczyzn, gdyż umożliwia to przełamanie bariery wiekowej. Każdy mężczyzna bez względu na wiek i pochodzenie ma bliską sobie kobietę: matkę, żonę, siostrę… W dzisiejszych czasach przeciętna kobieta zajmuje się nie tylko domem ale i pracą. Mówimy zatem mężczyznom: „Ona pamięta o wszystkim innym, Ty pamiętaj o niej” Chcemy zmienić tok… Czytaj dalej »

Gala Finałowa

Uczennice z Kietrza znalazły haka na czerniaka Projekt kampanii autorstwa uczennic z Zespołu Szkół w Kietrzu w województwie opolskim zwyciężył w VI edycji programu „Mam Haka na Raka” poświęconej profilaktyce czerniaka. Premierowa emisja kampanii odbyła się podczas gali finałowej 13. czerwca br. w ATM Studio w Warszawie. Podczas uroczystej gali finałowej w Warszawie poznaliśmy laureatów VI edycji programu… Czytaj dalej »