Badania wciąż ulepszają nasze narzędzia do walki z rakiem

0

A niektóre z najbardziej obiecujących sposobów obejmują szczepionki przeciwnowotworowe, przeciwciała w połączeniu z truciznami i chemikalia, które mogą odciąć dopływ krwi do raka.Cała zawartość jest własnością MediResource Inc. 1996 – 2021. Warunki korzystania z usługi. Treści zawarte w niniejszym dokumencie służą wyłącznie celom informacyjnym.

W przypadku pytań dotyczących stanu zdrowia zawsze zasięgnij porady swojego doradcaa lub innego wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia. 10 największych przyczyn rakaRak, główna przyczyna zgonów we Francji i Kanadzie, jest odpowiedzialny za 400 zgonów dziennie. I choć jego przyczyny nie zawsze są znane, pewne zachowania, nawyki czy czynniki środowiskowe zwiększają ryzyko zachorowania na raka.

Przybliż 10 największych przyczyn raka.TytońW większości krajów rozwiniętych palenie jest odpowiedzialne za prawie jedną trzecią zgonów związanych z rakiem, a Światowa Organizacja Zdrowia zidentyfikowała używanie tytoniu jako główną przyczynę zgonów, którym można zapobiec na całym świecie.We Francji rak płuc jest najbardziej śmiertelny.

Zajmuje pierwsze miejsce wśród mężczyzn z 21 100 zgonami i trzecie wśród kobiet z 7 700 zgonami w 2010 r. Liczba zgonów z powodu raka płuc ma tendencję do zmniejszania się, ale stale rośnie wśród kobiet, które częściej palą więcej. Tytoń jest w rzeczywistości główną przyczyną raka płuc, ponieważ przypisuje się mu ponad 85%.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj