Odżywka do rzęs – allegro, jak stosować, działanie, opinie, cena, gdzie kupić

przez | 18 września, 2019
Odżywka do rzęs

Rzęsy są włosami, które są częścią łupieżu, takimi jak włosy i paznokcie. Rzęsy zaczynają się na wolnych krawędziach powiek. Średnio od 8 do 12 mm długości, górne rzęsy mają po 150 do 200 na powiekę. Dolne rzęsy są mniejsze i krótsze. Na każdą powiekę nakłada się od 50 do 150 rzęs o średniej długości od 6 do 8 mm. Rzęsy mają taką samą strukturę jak włosy. Z myślą o piękny rzęsach została stworzona Odżywka do rzęs .

Odżywka do rzęs – działanie, jak pomaga, skład, opinie

Odżywka do rzęs-dzialanie-cena-allegro-ceneo

Rzęsy składają się z dwóch części:

Pień jest wydłużoną częścią składającą się z keratynizowanych komórek, które są stale odnawiane. Komórki te zawierają pigmenty, które nadają rzęsom specyficzny kolor. Najstarsze komórki znajdują się na wolnym końcu włosa.
Korzeń jest końcem włosa wszczepionego głęboko w skórę właściwą. Powiększona podstawa tworzy cebulkę włosa, która zawiera naczynia odżywcze, umożliwiając odnowę komórkową i wzrost włosów.
Najprostszym sposobem na upiększenie rzęs jest wykonanie ich przy użyciu dobrego tuszu do rzęs. Jednak ta prosta interwencja nie zawsze jest wystarczająca. Wiele kobiet stoi przed problemem krótkich, delikatnych i wrażliwych rzęs, które wypadają, a nawet najlepszy tusz do rzęs nie jest w stanie dać im zadowalającego efektu. Marząc o długich i grubych rzęsach, czasami decydujemy się na profesjonalne zabiegi kosmetyczne lub stosujemy sztuczne rzęsy na własną rękę. Mimo to, nie są to doskonałe rozwiązania. Znacznie lepszym, prostszym i mniej inwazyjnym sposobem jest użycie produktu, który odżywia i stymuluje naturalny wzrost rzęs. Jednym z najciekawszych produktów w tej kategorii jest EleverLash. Jego działanie po systematycznym używaniu jest potwierdzone opiniami wielu zadowolonych klientek. Naturalny skład wspomaga odbudowę rzęs i sprawia, ze stają się one długi, mocne i grube.

Odżywka do rzęs – tanio, allegro, cena, ulotka

Odżywka do rzęs-zalety-opinie-ceneo-apteka-allegro

Aby lepiej zrozumieć utratę rzęs, najpierw trzeba znać rolę tych małych włosów. Nie, ich podstawową funkcją nie jest uwodzenie! Ich misją jest raczej ochrona naszych oczu przed zewnętrznymi czynnikami, takimi jak pot, kurz i deszcz. Jak włosy, rzęsy opadają, odrastają i odnawiają się cały czas. Ich średnia długość życia wynosi od trzech do pięciu miesięcy. Aby mieć piękne i długie rzęsy stworzono Odżywka do rzęs, który pozwala za niewielką cenę mieć wymarzone rzęsy. Produkt jest dostępny bardzo tanio na allegro i bije rekordy sprzedaży. Nie straszne są już złe czynniki, które powodują, że tracimy rzęsy. Odżywka do rzęs jest sposobem na idealne rzęsy.

Jednak pewne czynniki i złe nawyki mogą osłabić te piękne włosy, wpłynąć na ich wzrost i spowodować ich przedwczesny upadek. Oto główni sprawcy:

 • Stres
 • Zbyt agresywne usuwanie makijażu
 • Niedobór pokarmu
 • Zbyt częste pocieranie oczu.
 • Zmiana hormonalna.
 • Reakcja na produkt do makijażu
 • Niewłaściwe użycie lokówki do rzęs.

Nie pozwól aby wpłynęły źle na Twoje rzęsy. Odżywka do rzęs nie pozwoli złym nawykom zniszczyć rzęs.

Kup Odżywka do rzęs i wyraź swoją opinię – działanie, stosowanie

eleverlash skuteczna odżywka do rzęs długie gęste rzęsy 1
eleverlash skuteczna odżywka do rzęs długie gęste rzęsy 1

Odżywka do rzęs to innowacyjny produkt, którego celem jest stymulowanie rzęs dla szybszego wzrostu, bez potrzeby stosowania klejów i innych sztucznych substancji.

Działa równie dobrze w przypadku wrażliwych oczu, nie pozostawiając wrażenia sztuczności i ciężaru na powiekach. Dzięki nowoczesnej formule i specjalnej technologii stworzono odżywkę, która zapewnia piękny wygląd rzęs każdej kobiety, niezależnie od wieku. EleverLash to odżywka do rzęs, która została dopuszczona do sprzedaży po licznych szczegółowych badaniach składników zawartych w niej. Naukowcy stworzyli kompozycję, która sprawia, że nasze rzęsy są dłuższe, lżejsze i piękniejsze już po dwóch tygodniach systematycznego leczenia.

Odżywkę Eleverlash stosuje się codziennie wieczorem, po usunięciu makijażu oczu. Preparat powinien być równomiernie rozłożony wzdłuż linii rzęs na górnej i dolnej powiece. Nie spłukuj go. Pierwsze efekty można zauważyć po dwóch tygodniach. Po uzyskaniu zadowalających wyników należy stosować odżywkę dwa razy w tygodniu w celu utrzymania efektu.

Zabieg z odżywką EleverLash można stosować również w przypadku makijażu permanentnego i sztucznych rzęs. Bezpieczna formuła preparatu nie uszkadza barwnika w skórze i nie osłabia działania kleju. Preparat został przebadany dermatologicznie i jest uważany za bezpieczny nawet dla osób z alergią. Odżywka do rzęs rewitalizuje i wzmacnia nie tylko rzęsy, ale również skórę powiek.

Efekty stosowania Odżywka do rzęs

 • Wydłużenie rzęs,
 • Zagęszczanie rzęs,
 • Odżywianie rzęs i poprawa ich wyglądu (większa elastyczność i blask, ciemniejszy kolor),
 • Wzmacniamy rzęsy i zmniejszamy ich wrażliwość na upadek,
 • Rzęsy stają się bardziej odporne i chronione, gdy są poddawane przedłużeniu, częstemu makijażowi i makijażowi trwałemu.