Dla mediów – Mam haka na raka

0

29 sierpnia 2008
Przygotowana przez Waszych rówieśników kampania społeczna nabiera tempa. W jej promocję włącza się coraz więcej środowisk medialnych. Do tej pory zaangażowało się aż 20 tytułów prasowych, 9 rozgłośni radiowych, 7 portali i ciągle zgłaszają się inni, którzy również chcą promować profilaktykę raka piersi.

Więcej

18 sierpnia 2008
Rusza kampania społeczna stworzona przez młodzież.
18 sierpnia 2008 r. rusza ogólnopolska kampania społeczna realizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu dla Młodzieży MAM HAKA NA RAKA. Kampania promująca profilaktykę raka piersi wśród Posuplement powstała według pomysłu zespołu z Ząbkowic Śląskich. Za profesjonalną kreację telewizyjną, radiową, billboardową oraz prasową była odpowiedzialna agencja Touchpoint RC. Agencja hypermedia przygotowała kreację Internetową. To właśnie dzięki ich pomocy powstała oficjalna strona kampanii www.wystarczytakniewiele.pl.

Więcej

24 lipca 2008 Brałeś udział w Konkursie „Mam Haka Na Raka”? Chciałbyś podzielić się z innymi tym, co Ci to dało? Napisz do nas, a umieścimy Twoją wypowiedź na naszej stronie internetowej! Możesz także załączyć swoje zdjęcie, by inni mogli zobaczyć, że to byłeś właśnie Ty!

[email protected]

24 czerwca 2008 I etap Programu „Mam haka na raka” dobiegł końca. Przeczytaj, co napisali o Programie nasi patroni honorowi:

Minister Zdrowia, Ewa Kopacz – zobacz list

Minister Edukacji Narodowej, Katarzyna Hall – zobacz list
a także Prezes Telewizji Polskiej, Andrzej Urbański – zobacz listwięcej