W jaki sposób ubezpieczenie raka naprawdę Ci pomaga

0

Jak często myślałeś o odkładaniu pieniędzy na wypadek choroby? Prawdopodobnie dość rzadkie. Jednak w przypadku diagnozy onkologicznej potrzeba pieniędzy i szybkiego rozpoczęcia leczenia staje się dotkliwa.

Jednym z rozwiązań, aby otrzymać wsparcie finansowe natychmiast po zdiagnozowaniu choroby nowotworowej, ale także mieć szybki dostęp do specjalistycznego leczenia w prywatnych klinikach, jest wykupienie ubezpieczenia Optimist .

Jakie benefity oferuje ubezpiecznie?

Weźmy za przykład Marię, która dwa lata temu była z ojcem chorym na raka. Z bliska przyjrzał się, co oznacza rak i jakie niesie ze sobą wyzwania. Z tego powodu Maria zdecydowała się na wykupienie ubezpieczenia na raka. Zobaczmy, jakie kroki musi podjąć Maria, aby upewnić się, że zdiagnozowano u niej raka.

1. Ubezpieczenie możesz kupić szybko przez Internet
Ponieważ jest osobą zajętą, ale także dlatego, że większość zakupów robi już online, Maria postanawia ubezpieczyć się bezpośrednio na www.aegonmarket.ro. Założenie konta i złożenie zamówienia zajmuje około 10 minut. Główne warunki ubezpieczenia: wiek od 18 do 64 lat i brak rozpoznania raka w momencie ubezpieczenia.

2. Możesz wybrać pakiet według swojego budżetu
Maria dowiaduje się, że ubezpieczenie Optimist dostępne jest w kilku pakietach, w zależności od budżetu, jakim każdy ma do dyspozycji, ale także od kwoty, jaką chce otrzymać, jeśli zachoruje na raka .

3. Otrzymujesz pieniądze, jeśli zostaniesz zdiagnozowany rak
Wiedząc bardzo dobrze, jakie są koszty diagnozy raka z doświadczeń z ojcem, Maria wybiera pakiet. Za jedyne 275 lei / rok Maria otrzyma 20 000 lei, jeśli zostanie zdiagnozowany rak, w maksymalnie 2 dni robocze od momentu wysłania niezbędnych dokumentów. Ubezpieczenie Marii wchodzi w życie 90 dni po podpisaniu wniosku o ubezpieczenie i jest ważne przez rok. Pod koniec pierwszego roku ubezpieczenie można przedłużyć automatycznie, bez okresu oczekiwania.

4. W ciągu maksymalnie 72 godzin zostaniesz zaplanowany do onkologa z prywatnej kliniki
Jeśli u Marii zostanie zdiagnozowany rak i jest już ubezpieczona w CNAS, będzie miała szybki dostęp, w ciągu maksymalnie 72 godzin radioterapii Amethyst w Cluj-Napoca lub Bukareszt. Maria będzie korzystać z bezpłatnych usług medycznych w jednej z najnowocześniejszych klinik radioterapii w Europie, oferowanych przez multidyscyplinarny zespół medyczny: onkologów, psychologów i dietetyków.

5. Co się stanie, jeśli Maria nie jest ubezpieczona?
Otrzymuje jedynie wsparcie finansowe na diagnozę raka, zgodnie z wybranym przez siebie pakietem. W takim przypadku nie otrzymujesz bezpłatnych usług medycznych w klinikach Amethyst. Może zostać ubezpieczony, jeśli opłaci składkę zdrowotną do Urzędu Podatkowego miasta, w którym mieszka (10% minimalnego wynagrodzenia w gospodarce, odpowiednio 190 lei), a następnie zwróci się do Zakładu Ubezpieczeń Zdrowotnych z następującymi dokumentami: paragon otrzymany z Urzędu Skarbowego, kopię biuletynu oraz oświadczenie o braku dochodów.

W takim przypadku może skorzystać zarówno z leczenia w klinikach, jak i wsparcia finansowego.Jeśli u Marii zostanie zdiagnozowany rak i jest już ubezpieczona w CNAS, będzie miała szybki dostęp, w ciągu maksymalnie 72 godzin radioterapii w Bukareszt. Maria będzie korzystać z bezpłatnych usług medycznych w jednej z najnowocześniejszych klinik radioterapii w Europie, oferowanych przez multidyscyplinarny zespół medyczny: onkologów, psychologów i dietetyków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj