Zespół Szkół Ogólnokształcących w Ostrowie Wielkopolskim – Mam haka na raka

0

Wojska Polskiego 17 63-400 Ostrów Wielkopolski

O nas

Jesteśmy grupą aktywnej młodzieży, dla których liczy się dobro drugiego człowieka. Mamy wszyscy po 17, 18 lat. Jesteśmy z różnych miejscowości. Łączy nas troska o drugiego człowieka. Z tego właśnie powodu postanowiliśmy przystąpić do akcji “Mama haka na raka”. Nie liczą się dla nas nagrody i żadne dyplomy, liczą się efekty. Cieszymy się, że może dzięki nam uda się uratować chociaż jedno ludzkie istnienie. To będzie prawdziwy sukces.

Jeśli chcesz się dowiedzieć o naszym liceum czegoś więcej to zapraszamy na stronę : www.3liceum.pl

Galeria

Spotkanie z P. Ewa Brodala cz.1

Spotkanie z P. Ewa Brodala cz.2

Spotkanie z P. Ewa Brodala cz.3

Spotkanie z P. Ewa Brodala cz.4

Nasze liceum

I znowu budynek naszego liceum

Także budynek naszego liceum

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj