II Liceum Ogólnokształcące z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce – Mam haka na raka

0

http://www.lo2hajn.atmax.pl

Piłsudskiego 3 17-200 Hajnówka

O nas

Marysia Ostrowierch W wolnych chwilach lubi śpiewać, zmywać, eksperymentować w kuchni i grać na pianinie. Jednak Jej największym zamiłowaniem jest biologia. Bardzo wesoła osóbka, o łagodnym usposobieniu 🙂 Agnieszka Owcarz (dla znajomych OWCA) ma 17 lat lubi spotykać się z przyjaciółmi czytać książki przygodowe pomagać ludziom , ponadto uwielbia biologie i wszystko co z nią związane Justyna Jurczuk Wolne chwile ma rzadko lecz dla przyjaciół zawsze znajdzie czas. Trochę nerwowa, ale można się przyzwyczaić. W tych jakże rzadkich chwilach wolności lubi czytać (najczęściej są to kryminały) i słuchać muzyki. Marta Łuksza Uwielbia, jak i potrafi, rysować. Czasami wręcz rozbrajająca 🙂 oryginalna w zachowaniu. Drugiej takiej nie ma- na pewno. Szaleństwo wypisane na twarzy jak u wszystkich artystów. W wolnym czasie (jeżeli taki jest) słucha muzyki i spotyka się z przyjaciółmi. Szkoła. Nasza szkoła to niespotykane nigdzie indziej zjawisko. Super klimaty równie oryginalne jak ludzie uczący się tu 🙂 Mamy również stróża, stojącego na straży naszej (tak ważnej) moralności, ale mniejsza o to 🙂 Najbardziej wypasionym nauczycielem jest opiekun naszej wspaniałej grupy:), Pani Alina Plis próbująca niestrudzenie uczyć nas biologii:)

zapraszamy na stronę internetową naszej szkoły:)

Galeria

nasz zespół: enargia i dobre pomysły 🙂

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj