Zespół Szkół w Chocianowie – Mam haka na raka

0

http://www.zs.skip.pl

Kolonialna 13 59-140 Chocianów

O nas

Witamy wszystkich internautów, uczestników programu! Jesteśmy Superową czwórką z Zespołu Szkół w Chocianowie. Nazywamy się: Karolina (Mielusia), Jagoda (Jadzia), Dorota (Dorisss) i Karolina (Kindra). Naszą Suuuperową opiekunką jest szkolny pedagog i nauczycielka geografi w jednym, Pani Beata Rolska. Znamy się bradzooo długo i dobrze nam się ze sobą współpracuje. Jesteśmy zgranym i zwariowanym zespołem. Chodzimy do klasy 2F o profilu Turystyczno-Językowym. Nasza szkoła nie jest zwykłą szkołą dzięki niezwykłej kadrze pedagogicznej i uczęszczających do niej uczniów. Bierzemy udział w kampani “mam haka na raka” i mamy nadzieje, że dzięki tej akcji wiele ludzi zmieni swój sposób życia na zdrowszy, dzięki czemu zmniejszy się liczba chorych na nowotwory. Zapraszamy na strone internetową Naszej Szkoły !!!

http://www.zschocianow.lap.pl/news.php

Galeria

Nasza suuuperowa czwórka 😀 😀 😀

i znów MY 😉

… z naszym kochanym kolegą z klasy 😉

Mielusia i Dorisss 😉

Kindrusia i Jadziulka 😉

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj