Zespół Szkół nr 2 w Koszalinie – Mam haka na raka

0

http://www.zsz.koszalin.pl

Jedności 9 75-401 Koszalin

O nas

Hej!! Chciałybyśmy opowiedzieć wam trochę o naszej szkole… V LO im.Stanisława Lema w Koszalinie ma wiele zalet i masę osiągnięć, między innymi aktywnie uczestniczymy w programach związanych z ekologią i ochroną środowiska,np. w Międzynarodowym Programie Monitoringu Środowiska Naturalnego “Globe”, w Międzynarodowym Programie Ochrony Wód “Green”, w programie “Obserwator Wybrzeży Europy”. Nasza szkoła uczestniczy również w międzynarodowym programie wymiany młodzieży “Socrates Commenius”. Poza tym osiągnęliśmy liczne sukcesy sportowe w grach zespołowych: mistrzostwo województwa w koszykówce chłopców i dziewcząt, zdobyliśmy III miejsce w województwie w piłce ręcznej dziewcząt. Posiadamy certyfikat “Szkoły Przyjaznej Uczniom” i “Zachodniopomorskiej Szkoły jakości”, tytuł “Super Szkoły” oraz “Szkoły z Klasą” Propagujemy zdrowy tryb życia, między innymi poprzez udział w konkursach i programach poświęconych profilaktyce prozdrowotnej. Nasza reprezentacja składa się z czterech, pełnych entuzjazmu, otwartych na nowe doświadczenia oraz kipiących pomysłami, przebojowych dziewczyn wraz z naszą wspaniałą, panią od biologii, Katarzyną Klasicką i przesympatycznego Stefana(szkielet),który pomaga nam w nauce.Niestety nie będzie mógł przyjechać z nami do Szczecina, ale będzie z nami obecny myślami;)… Przedstawiamy go na zdjęciach. Pozdrowienia Magda Kasia Magda Karolina Serdecznie zapraszamy na naszego bloga 😉

www.mamhakanarakazs2koszalin.blogspot.com

Galeria

zdjęcie z jednej suplementcji jaką prowadziłyśmy w związku z programem

zdjęcie, z jednej, z suplementcji jakie prowadziłyśmy w związku z programem

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj