Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim – Mam haka na raka

0

http://www.zsss.osw.pl

Al. Słowackiego 33a 63-400 Ostrów Wielkopolski

O nas

Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim. Nasze liceum powstało 01 września 2002 roku. Jest szkoła publiczną, katolicką opartą na systemie wychowawczym św. Jana Bosko. Naszym celem, oprócz zdobywania wiedzy, jest ukształtować w sobie postawę uczciwego obywatela i dobrego chrześcijanina. Szkoła umożliwia nam odkryć, dowartościować i rozwijać nasze zdolności. Jest to Liceum wyjątkowe. Tutaj czas poświęcony nauce staje się przygodą, którą warto przeżyć. Szkoła otwiera przed nami ogromne możliwości, stajemy się kreatywni a nasi nauczyciele i wychowawcy stawiając nam wysokie wymagania, dbają o wysoki poziom nauczania. Dzięki temu zdobywamy wiedzę i umiejętności pozwalające sprostać wyzwaniom dorosłego życia. Mamy możliwość nauki języków obcych, (j. angielski, j. niemiecki, j. francuski, łacina),w czasie wolnym uczęszczamy na koła zainteresowań, np. taneczne, historyczne, malarskie, nauka gry na gitarze, zajęcia na basenie i wiele innych! Dzięki temu nie jest nam trudno rozbudzić w sobie cząstkę artysty! W tym miejscu otoczeni jesteśmy gronem ludzi przyjaznych, cieszących się z życia, którzy tworzą atmosferĘ przekształcająca zdobywanie wiedzy w fantastycznĄ przygodę Nasi nauczyciele i rówieśnicy to osoby takie , jak Ty – Cenimy sobie rozwój nie tylko umysłowy, ale i duchowy; stanowimy grupę ludzi, którzy wiedzą, czego chcą od życia! Nie jesteśmy tylko numerkiem w dzienniku ginącym w tłumie. KAŻDY jest zauważony. Nasz zespół: Opiekun: Siostra mgr Magdalena Hoppe Uczniowie: Katarzyna Kaczmarek, Paulina Zybała Kinga Klaga,Natalia Tołsty

Jesteśmy uczennicami klasy II a LO, o profilu biologiczno-chemicznym oraz humanistycznym. Dodatkowo osoby z naszej grupy uczęszczają na zajęcia fakultatywne z przedmiotów tj. fizyka, matematyka, WOS.

Galeria

Nasza szkoła z zewnątrz

To nasza zmotywowana ekipa – od lewej: Natalia, Paulina, Kinga, Katarzyna

Nasza sala biologiczna

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj