Zespół Szkół nr 2 w Milejowie – Mam haka na raka

0

http://www.bolivar.milejow.prv.pl

Partyzancka 62

O nas

Nasze działania w zakresie promocji zdrowia: 1.W dniu 10 października 2007 r., w naszej szkole odbył się etap szkolny ogólnopolskiego konkursu ekologicznego Natura 2000. Celem konkursu jest tworzenie klimatu społecznego przychylnego powstawaniu i funkcjonowaniu w Polsce sieci Natura 2000 oraz promocja korzystania z wynikających z ochrony przyrody możliwości lokalnego rozwoju gospodarczego. Uczniowie naszej szkoły rozwiązali trzy testy dotyczące szkoleń ekologicznych. Wszyscy biorący udział w konkursie zakwalifikowali się do etapu drugiego, który odbędzie się w listopadzie bieżącego roku szkolnego. Obecnie przygotowujemy prezentacje multimedialne dotyczące różnych obszarów włączonych do sieci Natura 2000. 2.Zgłosiliśmy się do trzeciego etapu powiatowego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu – Choroby Współczesnej Cywilizacji, który odbędzie się 7 grudnia 2007 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Łęcznej. Przedmiotem konkursu jest sprawdzenie wiadomości uczniów z zakresu wiedzy dotyczącej problematyki AIDS oraz zaprezentowanie prezentacji multimedialnych nawiązujących w treści do problematyki uzależnień. 3.Zadeklarowaliśmy swój udział w Ogólnopolskim konkursie Ekologiczny „Eko – Palenta”. Jest to piąta Edycja konkursu pod hasłem „ Ziemia wspólne dobro”. Konkurs przeprowadzany jest przy współpracy z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska SGGW w Warszawie, przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie. 4.Od początku roku szkolnego zbieramy zużyte baterie, które zostaną bezpłatnie odebrane przez warszawską firmę „ Bartnicki’. 5. W dniu5 października zorganizowaliśmy Bieg Bolivara w którym uczestniczyło 214 osób ze szkół i przedszkoli z terenu Powiatu Łęczyńskiego. Więcej szczegółów na stronie www.zs2milejow.edu.pl Koordynatorzy: mgr. Beata Kozioł

mgr. Alicja Ciepielewska – Kot

Galeria

nasza szkoła

świeto szkoły – taniec sebuccan

dzień ekologicznego opakowania

koncert chóru z Wenezueli

bieg patrona szkoły Simona Bolivara

Pomnik S.Bolivara

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj