Mam haka na raka

0

Aleja Piłsudskiego 159
92-332 Łódź

O nas

Witamy! Cieszymy się że możemy już po raz 2 wziąć udział w programie “mam haka na raka”. w poprzednim roku udało nam się przeprowadzić ciekawą kampanię w naszej szkole, z której jesteśmy dumne! Chciałybyśmy krótko się przedstawić: Aleksandra, Anna, Klaudia i Monika. Opiekunem naszej grupy jest Pani Profesor Katarzyna. To naprawdę super babka:D:D Jesteśmy tegorocznymi maturzystkami. Chodzimy do tej samej klasy o profilu historyczno-językowym. Mamy świadomość, że wiele osób nie ma wystarczającej wiedzy dotyczącej profilaktyki nowotworowej, dlatego też w naszej pracy chcemy położyć największy nacisk na przedstawienie jej wśród społeczności szkolnej. To już nasz drugi raz dlatego chcemy włożyć jeszcze więcej energii w realizację projektu w naszej szkole. Postaramy się jak najlepiej reprezentować siebie i nasze liceum 🙂 Życzymy wszystkim zespołom powodzenia i do zobaczenia na warsztatach!!!

Pozdrowienia:)

oto nasz zespół

zajęte pracą

Ania z Klaudią

nasza Pani Profesor Opiekun Kasia 🙂

Copyright © 2009 Hill and Knowlton
Projekt i wykonanie: discipline media group

Partner merytoryczny

Partner strategiczny

Partnerzy honorowi

Przewodniczący Senackiej Komisji Zdrowia
Władysław Sidorowicz

Przewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia
Bolesław Piecha

Partnerzy programu

Partnerzy medialni