Zespół Szkół nr 1 w Dzierżoniowie – Mam haka na raka

0

Mickiewicza 8 58-200 Dzierżoniów

O nas

Uczęszczamy do Zespołu Szkół nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza w Dzierżoniowie. W skład naszej grupy wchodzą: Beata Cieżak, Edyta Smacka, Paweł Sobuńko, Martyn Siwik, Wojtek Gliwiński. Naszym opiekunem jest pani prof. Agniszka Miś. Należymy do szkół promujących zdrowie. Organizujemy wiele konkursów i olimpiad. Uczniowie naszej szkoły aktywnie wspierają Polski Czerwony Krzyż, działają harytatywnie na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych. W naszej szkole działa również Klub Honorowych Dawców Krwi.

Strona naszej szkoły: www.zsr.dzierzoniow.pl/

Galeria

Nasza szkoła Radiobuda ;]

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj