Zespół Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce – Zespół nr 1 – Mam haka na raka

0

Piłsudskiego 7 17-200 Hajnówka

O nas

Jesteśmy grupą uczennic z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Hajnówce. W skład naszej grupy wchodzą: -Magda Klimkowska, -Aga Malinowska, -Ela Nazaruk, -Ania Siemieniuk. Wszystkie chodzimy do 2. klasy o profilu biologiczno-chemicznym. Między innymi z tego powodu zdecydowałyśmy się na wzięcie udziału w programie „Mam haka na raka”. Poza tym poruszyły nas problemy, które ten program stara się uświadamiać. Do wzięcia udziału w tym programie zachęciła nas nasza wychowawczyni ucząca nas biologii i chemii, a obecnie opiekun naszej grupy- mgr Halina Chilimoniuk.

Adres internetowy naszej szkoły: www.zsohajnowka.pl

Galeria

To my 🙂

Nasza szkoła

Nasz opiekun

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj