Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Jagiellończyka w Łasinie – Mam haka na raka

0

http://www.ziebaa.webd.pl/zsplasin/

Odrodzenia Polski 3 86-320 Łasin

O nas

Siemka, jesteśmy z Łasina, małego miasteczka niedasuplemento Grudziądza. Reprezentujemy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Jagiellończyka. Uczęszczamy do klas turystyczno-przyrodniczych. A teraz może parę słów o nas samych… Lucyna Bonna jest przewodniczącą szkoły. Chodzi do II klasy, ale jej dalsze losy związane z przejściem do klasy trzeciej stoją pod ogromnym znakiem zapytania…;-) Należy do Strażackiej Orkiestry Dętej i gra tam na saksofonie. W przyszłości ma zamiar studiować filologię angielską. Milena Dembowska również chodzi do drugiej klasy. Planuje studiować medycynę ( ale to, czy ktoś będzie chciał powierzyć w jej ręce własne zdrowie, nie jest pewne). Spójrzcie tylko na projekt naszego logo, a uwierzycie, że drzemie w niej artystyczna dusza. Magda Janiszewska także chodzi do drugiej klasy. Jest pogodna i radosna (nawet przy odpowiedzi), z jej twarzy nie znika uśmiech, co sprawia, że ma wielu przyjaciół. Chce zdawać maturę z geografii, a później studiować filologię angielską.- Wielka Brytanio strzeż się! Ola Kurzyńska jest tegoroczną maturzystką. Marzy, aby zostać doradcym. Jest naszym szkolnym prymusem. Ma na koncie wiele osiągnięć w różnych dziedzinach. Jest najlepszym przykładem na to, ze chcieć to móc – niestety niewielu w naszej szkole bierze z niej przykład. Asia Jankowska jest pierwszoklasistką. Często zadziwia nas przejawami swojej inteligencji, a nierzadko nawet jej brakiem 😛 Gra na skrzypcach i uwielbia sport – nic nie szkodzi że teoria nie zawsze idzie u niej w parze z praktyką… Marta Wierzbicka chodzi do pierwszej klasy. Ma duże ambicje i poważne plany na przyszłość – myśli nawet o podejściu do matury… :D. Marzy tak jak większość z nas o studiowaniu medycyny – miejmy nadzieję, że na marzeniach się nie skończy. Naszym opiekunem jest Pani Iza Zakrzewska, nauczycielka biologii, człowiek mały ciałem ale wielki duchem. Kocha podróże. Zawsze służy nam dobrą radą i uśmiechem. Pozdrówki dla wszystkich,

którzy tak jak my, szukają „Haków na raka” 😉

Galeria

To właśnie my

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj