Publiczne Liceum ogólnokształcące nr VI w Opolu – Mam haka na raka

0

http://www.plo6.opole.pl

Szarych Szeregów 1 45-284 Opole

O nas

Jak tu raka wziąć na haka? Idzie rak nieborak Jak uszczypnie będzie znak Lecz gdy Idą Marty trzy Żaden rak nie grozi Ci Idzie rak nieborak Jak uszczypnie będzie znak Ale boi się Bogusi Bo Bogusia go udusi Będzie zupa z nieboraka Asia złapie go na haka Idzie rak nieborak Jak uszczypnie będzie znak Lecz gdy spojrzy Weronika Znak po raku szybko znika Kim jest groźna Ta brygada Co śmierć raka zapowiada Kto chce raka wziąć na haka? Pani Agi to drużyna

Tępić raka dziś zaczyna.

Galeria

nasz główny zespół w składzie: Weronika, Bogusia i dwie Marty z klasy I B.

na warsztatach w Ślaskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach wraz z opiekunem Panią Agnieszką Kołodnicką nauczycielem biologii.

logo kampanii, które powstało na warsztatach w Katowicach

oto nasz prawie cały zespół od lewej: pani Agnieszka Kołodnicka, Bogusia, Marta, Asia, Weronika i druga Marta (brakuje tylko trzeciej Marty).

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj