Zespół szkół nr 2 w Ciechanowie – Mam haka na raka

0

http://www.zs2.ciechanow.pl

O nas

Hej! Jesteśmy grupą z Zespołu Szkół Nr 2 w Ciechanowie. W skład naszego zespołu wchodzą: Malina Borkowska, Zuzanna Wichowska, Monika Stryjewska, Michał Pogorzelski oraz p. Mirosława Pietrzak (nauczycielka chemii). Jesteśmy uczniami klasy I biologiczno-medycznej.

A teraz kilka słów o naszej wspaniałej szkole. Ma ona długoletnią tradycję sięgającą okresu dwudziestolecia międzywojennego. Wysoko wyspecjalizowana kadra pedagogiczna dba o wysoki poziom nauczania i wiedzy uczniów. W szkole działają przedmiotowe i artystyczne koła zainteresowań, uczniowski klub sportowy. Od 1 stycznia 1994 nasza szkoła została zaliczona w poczet Szkół Stowarzyszenia UNESCO. Nauka w naszej szkole to najlepsza inwestycja na przyszłość.

Galeria

Zuza i Malina

Przy pracy

A to właśnie MY

Malina

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj