Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach – Mam haka na raka

0

http://www.zs.polkowice.pl

Skalników 6 59-101 Polkowice

O nas

Nazywamy się PLC, ale tak naprawdę nie wiemy od czego pochodzi ta nazwa;)) Po prostu nam się podoba. Nasz zespół składa się z 6 dziewczyn: Magdalena Panter, Magdalena Kowalska, Agnieszka Szabaciuk, Karolina Bielik, Katarzyna Mędrkowska, Katarzyna Makaś. Jesteśmy w 2 klasie o profilu językowym Polkowickiego Liceum Ogólnokształcącego. Interesujemy się sportem i muzyką. W wolnym czasie spotykamy się ze sobą, jesteśmy bardzo zgraną grupą. Naszym ulubionym przedmiotem jest biologia, mamy zamiar zdawać ją na maturze, lubimy suplementcję w terenie i języki obce, uczęszczamy na kółko chemiczne, ponieważ lubimy obserwować i robić doświadczenia. W przygotowaniu dokumentacji z prowadzonych przez nas działań pomagają nam: Daniel Krupski, Artur Sułkowski, Krzysztof Kordyl i Damian Piekarczyk. Jest to nasza “grupa wsparcia technicznego”. Opiekunem zespołu jest dr Ewa Kowalik. Trochę o naszej szkole: Dnia 12.10.2007 roku nasza kochana szkoła obchodziła 35 lecie istnienia Liceum Ogólnokształcącego i 15 lecie isnienia Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy. Zespół Szkół to cztery duże, nowoczesne budynki szkolnictwa ogólnokształcącego i zawodowego, w którym kształci się obecnie około 1000 uczniów i słuchaczy. Jako szkoła osiągamy liczne sukcesy sportowe i naukowe. Szkoła zaangażowana jest w wymianę międzynarodową. Współpracujemy ze szkołami z: Włoch, Portugalii, Czech, Ukrainy i Niemiec. Młodzież uczestniczy w obozach śródrocznych i wakacyjnych takich jak: językowych, teatralnych, ekologicznych, artystycznych, sportowych i matematycznych. W szkole istnieją także różnorodne zajęcia pozasuplementcyjne m.in: chemiczne, ekologiczno-przyrodnicze, humanistyczne, dziennikarskie, artystyczne, fotograficzne, filmowe, językowe, sportowe i ekonomiczno-prawne. Funkcjonuje u nas w szkole Szkolny Teatr Antydotum. hmmmmm… dużo, by pisać jeszcze o naszej szkole, ale nie starczyło, by na to czasu więc jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszamy na stronę internetową naszej szkoły:

www.zs.polkowice.pl ;))))

Galeria

A OtO NaSzA SzÓstEczKa ;)))

A OtO NaSzA SzÓstEczKa ;)))

Madzjaa

Klaaamerka

Kasjaaa

Jadziaaa

Maniaaa

Maaaaki

Grupa wsparcia technicznego

“SzÓstEczKa” wraz z opiekunem

TroChę KonDycJi Dla ZdroWia ;p SzaleJemY na LodowiSku ;D

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj