XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Łodzi – Zespół nr 1 – Mam haka na raka

0

http://www.25lo.pl

Podhalańska 2a 93-224 Łódź

O nas

Hej! Jesteśmy zepołem z 25 LO w Łodzi.Uczęszczamy do 2 klasy o profilu biologiczno-chemicznym.Konkurs ten jest zatem adekwatny do naszych zainteresowań.Praca nad nim sprawiła nam ogromną radość.W skład naszego zespołu wchodzą: Jola Pikala Oliwia Kępa Monika Ligocka Ania Wójcicka Kasia Sobczyk Paulina Pawelec Marysia Sobieszek Marta Kuchciak Ola Patucha Wszystkie bardzo zaangażowałyśmy sie w pracę zespołu i promowanie programu było dla nas niezwykłym wyzwaniem.W czasie trwania kampanii obrałyśmy różnorodne formy przekazu i komunikacji ze społeczeństwem.Prowadziłyśmy warsztaty obejmujące współprace nie tylko z młodzieżą, ale również z osobami starszymi,dyrekcją i nauczycielami naszej szkoły.Przyniosły one wiele korzyści i dały jasny i przejrzysty przekaz o zagrożeniach jakie niosą za sobą choroby nowotworowe.Przeprowadziłyśmy także ankietę oraz wywiad środowiskowy.Ich wyniki uwzględniłyśmy na warsztatach oraz umieściłyśmy na stronie internetowej stworzonej w celu rozpowrzechnienia tematyki naszej pracy na wiekszą skale niż nasza szkoła czy najbliższa okolica.Powstało również forum, które daje możliwość wymiany poglądów wśród społeczeństwa, a także film, który pomoże uświadomić młodym ludziom, że życie może być piękne i nie warto go tracić przez strach i zaniedbanie.Forme pośrednią naszej kampanii obejmowały ulotki związane z kodeksem UE.Poparłyśmy idee “różowej wtążki” i starałyśmy sie propagować ją wśród młodzieży.Nasza działaloność nie zakończyła sie,w dalszych planach mamy zajęcia z członkami klubu seniora w domu kultury “Romus” na ulicy Podhalańskiej 1 w Łodzi, a także warsztaty z pozostałymi klasami.Podczas spotkań z uczniami naszej szkoły przedstawiłyśmy: -ogólną charakterystykę poszczególnych raków -profilaktykę -kodeks UE -wyniki sondy,ankiety -gry integracyjne -filmy edukacyjne -pracę w grupach Wszyscy wynieśliśmy z nich cenną suplementcje!!! http://www.nowotwory_wrog.republika.pl/chr_now.html- link do strony internetowej www.wrogdopokononania.fora.pl – link do forum

http://pl.youtube.com/watch?v=x97UCoe64Us- link do filmu

Galeria

Nasze logo

Olcia

Kobieta po opercji

Nasza klasa

Wierni słuchacze

Anna

Marta i jej wykład

Marysia podczas wykładu o nowotworze jelita grubego

Nasza sonda

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj