V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie – Mam haka na raka

0

Krasickiego 2 10-685 Olsztyn

O nas

Witamy! W skład naszej grupy wchodzą: Joanna Nowacka, Lolita Bondar i Anna Jasińska. Naszym Opiekunem jest Pani Elżbieta Hopfer. Mamy nadzieję, iż ten konkurs pomoże nam w rozwinięciu naszych zainteresowań oraz w pogłębieniu naszej wiedzy na temat chorób nowotworowych, ich zapobieganiu i leczeniu. Uważamy, że będzie to dla nas ciekawe i wyjątkowe doświadczenie, które pozwoli nam na lepsze dbanie o zdrowie nasze i bliskich nam osób. Pozdrowienia!

Informacje o naszej szkole możecie znaleźć na stronie : http://vlo.olsztyn.pl/

Galeria

Nasza Szkoła

Lolita Bondar

Anna Jasińska

Joanna Nowacka

Ze spotkania w Bydgoszczy – od lewej : Asia (Olsztyn), z przodu Sandra i Paulina (Bydgoszcz) z tyłu Paulina(nasza edukatorka) , Ania (Olsztyn) i Bartek (nasz edukator)

Od lewej: nasza pani profesor Elżbieta Hopfer, dr n. med. Artur Piktel, Ania, Lola, Asia – zdjęcie po wykładzie poprowadzonym przez dr Piktela

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj