Mam haka na raka

0

Skalników 6
59-101 Polkowice

Witamy;) Jesteśmy Beata, Magda, Kaśka i Agnieszka, Każda z nas w Polkowicach mieszka. Jesteśmy uczennicami klasy IIa Liceum Ogólnokształcącego, Należymy do Zespołu Szkół tutejszego. Pani Ewa Kowalik jest naszym opiekunem i biologii nauczycielem, Pomaga nam zmierzyć się z wyznaczonym celem. Polkowicka drużyna wszystkim udowodni, Że strach przed rakiem nie musi być przewodni! Wroga szybko wytropimy I o kroków mnóstwo wyprzedzimy! Brak czasu przestanie być śmierci przyczyną, A ludzie dłużej żyć będą ze swoją rodziną. Pokażemy drogę tym co zadbać o siebie nie potrafią, Zanim ostatnią szansę ratunku przegapią. Nasza szkoła uczy nas wiele, Między innymi jak osiągać zamierzone cele. Tak więc łatwo się nie poddamy,

Bo HAKA NA RAKA MAMY!!!

Jestem Beata i reprezentuję Polkowice, są to Wrocławia piękne okolice. Interesuję się biologicznymi zagadnieniami, ciągle tryskam nowymi pomysłami. W życiu kieruję się własnymi zasadami, zawsze radzę sobie z przeszkodami. Przez życie idę z podniesioną głową, razem z moją energią młodzieżową;) Udział w konkursie jest dla mnie przygodą oraz nowej, ciekawej wiedzy i doświadczeń drogą!

Od lewej: Magda, Agnieszka, Kaśka i Beata- to właśnie my, wiedzę o raku Wam przybliżymy! 😉

A tutaj z naszym opiekunem na planie pierwszym, jesteśmy składem z pewnością najlepszym! 😉

brakuje tylko Agnieszki;)

Nasza drużyna jest wszystkim znana i w całej szkole bardzo lubiana!

To ja Kasia z IIa, co zawsze do powiedzenia wiele ma. Szkoła, kółka i nauka to jest dla mnie wielka sztuka. Dla biologii się poświęcę, choćbym miała pełne ręce. Świat człowieka mnie porusza, w głębi mnie drży cała dusza. Swoimi ścieżkami chodzę mijając przeszkody po drodze. Swój udział w konkursie mam, dużą wiedzę przekażę Wam 🙂

Jak widać ostro wzięłyśmy się do roboty;)