Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące w Głogowie – Zespół nr 1 – Mam haka na raka

0

http://www.lo1.glogow.net.pl

Jedności Robotniczej 10 67-200 Głogów

Głosowanie na logo Programu „Mam haka na raka” zostało zakończone! Zwyciężyło logo nr 4!!! Znak będzie towarzyszył Programowi we wszystkich edycjach.

O nas

Nasz odlotowy zespół to Adriana, Olcia, Ineczka i Kubuś:D Znamy się od 2 lat i bardzo dobrze nam się wspołpracuje:) Uczymy się w 1 Liceum Ogólnokształcacym w Głogowie. Naszym opiekunem jest Pani mgr Joanna Hasal nauczyciel chemii i nasz wychowawca. A teraz po krótce o naszej szkole. Oto Nasze Mury Szkoły Z Zasadami Nie Brakuje Tu Ponurych Między Wariatami Niby PKP Niby Zamek Z Przed 100 Lat Tak Wygląda Nasza Szkoła Tak O Niej Mówi Świat Tu Jest Ta Inteligencja Która Wie Więcej niż Einstein A Nauczyciele Do Emeryturki Odliczają Lata Na Korytarzach Hałas Jak Na Targowisku Choć W Tym Zgiełku Można Znaleźć Sporo Smakowitych Miśków Ta Odmienność Jest W Każdym Z Nas……Bo……. To Nasza INNA SZKOŁA….Nasze Pierwsze LO… Ponad to w rankingu szkół średnich tygodnika “Rzeczpospolita” nasze liceum znalazło się na 114 miejscu w Polsce!

Więcej o naszej szkole dowiecie się wchodząć na strone www.lo1.glogow.net.pl SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Galeria

Kuba, Olcia, Ineczka, Adusia

Nasza ekipa 🙂

To znów My 😛

Ale nam wesoło…

Z naszym opiekunem i wychowawcą.

we Wrocławiu na wykładach 🙂

a to na zajęciach w grupach 🙂 było świetnie! Pozdrawiamy naszego prowadzącego WOJTKA 🙂

… zawsze przy nas! Dziękujemy Pani 🙂

Jeden z wielu plakatów, które wykonaliśmy i rozwiesiliśmy w szkole. Nie dało się go nie zauważyć 🙂

hmm do czego ten kabel ??? – Przygotowania do zajęć peer – education.

Zajęcia prowadziliśmy w małych grupach. Uczniom było przyjemniej co owocowało i 100% słuchalność!

Po ciężkiej ale przyjemnej pracy ostatnie pamiątkowe zdjęcie :):):)

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj