Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem – Mam haka na raka

0

1000 lecia 15 18-200 Wysokie Mazowieckie

O nas

Początki naszego liceum sięgają jeszcze okresu przedwojennego, jednak jest w tej chwili nowoczesne i dba o wysoki poziom kształcenia, jest przyjazne dla ucznia i nauczyciela, szanuje tradycję i tworzy właściwy klimat. W naszej szkole prowadzone są kółka: geograficzne, fizyczne, chemiczne, matematyczne informatyczne, biologiczne, chemiczne i języka angielskiego. W szkole prowadzone są liczne zajęcia sportowe w ramach SKS. Młodzież naszej szkoły uczestniczy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Wszelkie działania, związane z udziałem uczniów w olimpiadach i konkursach oraz pracą kół zainteresowań i drużyn sportowych, spotykają się z pełną aprobatą i wsparciem ze strony dyrektora Ryszarda Flanca. Szkoła nasza nie tylko wychowuje i naucza, w niej także dokonuje się wyboru dalszej drogi życiowej. Nasi absolwenci to cenieni przedstawiciele różnych zawodów. Są oni z pewnością chlubą i dumą szkoły. Cieszymy się, że bierzemy udział w tym konkursie i mamy nadzieję, że przyczynimy się do zmniejszenia liczby zachorowań na raka. Włożymy wiele wysiłku, aby przybliżyć naszym kolegom i koleżankom wiedzę o tej chorobie.

Aby więcej dowiedzieć się o naszej szkole, zajrzyj na stronę http://www.jagiellonczyk.org.pl/

Galeria

Ada z Kubą ;D c.d. nastąpi

Marcin, Ada, Kuba i Iza

liczenie i opracowywanie ankiet

przed lekcją 🙂

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj