Zespół Szkół nr 1 im. Ignacego Paderewskiego I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Wałbrzychu – Mam haka na raka

0

http://www.1lo.walbrzych.pl

Paderewskiego 17 58-301 Wałbrzych

O nas

Kaixo! Cześć! Ahoj! Hello! Na początku CHCIALYBYSMY PODZIEKOWAC organizatorom “Mam haka na raka” za to, że nawiązałyśmy prawdziwą [chyba] przyjaźń. Kasia, Ola, Monika i ja Ania jesteśmy w naszej kochanej szkółce dopiero od września:} KAZDA Z NAS JEST też NA INNYM PROFILU. Monika-mat-fiz, Kasia-ogólny, Ola-human, Ania-menadżer. Nasza grupka zapaleńców stworzyła się w drodze CASTINGU przeprowadzonego przez Prof.Marię Oberc-Lazar [nauczyciel biologii]. Każda z nas aby brać udział w konkursie MUSIALA PRZEDSTAWIC SWOJ POMYSL i UKRYTE TALENTY. Jak mawiał Owidiusz “ARDUA PRIMA VIA EST”, ale nie w naszym przypadku. SPOśRóD PONAD 20-U OSóB WYBRANO właśnie NAS[ciekawe dlaczego:}]. Monika to ścisłowiec, logiczne myślenie, OGROMNA WIEDZA DOT. NOWOTWORóW, Ola typowy human, pięknie pisze, CHCE ZBAWIAć śWIAT, Kaśka szalooona dziewczyna, pełna pomysłów ZNAJOMOśCI I KONTAKTóW, Anka czyt. menadżer. Świetnie ZORGANIZOWANA. JAK NIE WPUSZCZą JEJ DRZWIAMI WEJDZIE OKNEM. VOLENS NOLENS ROZPOCZELYSMY AKCJE NA DOBREEEEEEEEEE!!! SPRAWDZ, WZRUSZ SIE I ZACHWYC!!!

“PER ASPERA AD ASTRA”- SPRAWDZILYSMY TO NA WLASNEJ SKORZE. TERAZ TY SPRAWDZ EFEKTY NASZEJ PRACY!!!!!!

Galeria

Moniczka strong as an ox, zawsze dopina swego :]

Aniuś – synonim charyzmy i silnej osobowości

Wiecznie rozmarzona. “Matka Polka” – Oleczka

Nasze wsparcie duchowe i bezcenna pomoc społecznicy Dominiki

I LO czyli nasza “zielona szkoła”

Kreatywna, “BRAINSTORM” zespołu- Kasieńka

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj