Liceum Ogolnokształcące im. gen. Z. Berlinga w Krośniewicach – Mam haka na raka

0

Łęczycka 19a 99-340 Krośniewice

O nas

Chcemy , aby jak najwięcej osób z najbliższego środowiska dowiedziało się, jak walczyć z nowotworami. Nasz cel zmotywował nas do stworzenia kampanii edukacyjnej na terenie naszego powiatu. Akcja została przeprowadzona w naszym liceum, w gimnazjach i szkołach podstawowych w Krośniewicach i w Ostrowach .Pracę nad tym projektem rozpoczęliśmy od przygotowania ankiety, która pozwoliła nam zbadać poziom wiedzy uczestników na temat nowotworów . W szkołach zostały ogłoszone konkursy na najciekawszą pracę plastyczną „MAMY HAKA NA RAKA”, a w naszej szkole dodatkowo- konkurs wiedzy onkologicznej. Sprawozdania z ankietowania stały się wskazówkami dla nas , na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę podczas tworzenia prezentacji multimedialnych, które będą przedstawiane we wszystkich przebadanych szkołach.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród oraz przedstawienie prezentacji multimedialnych przewidziane jest na początek stycznia.

Galeria

Nasza szkoła

Nasza szkoła

🙂

Nasza szkoła

🙂

🙂

Nasza szkoła

🙂

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj