Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego, liceum Ogólnokształcące nr 2 w Legionowie – Mam haka na raka

0

Królowej Jadwigi 11 05-120 Legionowo

O nas

WITAJCIE! Jesteśmy trzema ambitnymi, zgranymi, pomysłowymi uczennicami II LO w Legionowie. Chodzimy do 1 klasy, o profilu biologiczno- chemicznym. W naszej szkole uczy się około 1000 uczniów, pod czujnym okiem 70. nauczycieli. Jeśli chcecie poczytać o naszej szkole, zapraszamy na stronę internetową: http://www.zso2leg.neostrada.pl/ Nasz zespół składa się z: EWELINA (Heksa): Zwariowana(klasowy kujon;P), lubiana, z poczuciem humoru. W wolnych chwilach słucha punk rocka, gra na gitarze, zadaje sobie odwieczne pytanie, co robi w klasie biol.- chem;P. Lubi geografię, historię i fizykę. W życiu planuje zostać architektem. Marzy, żeby kiedyś mieć willę z (trzema) basenami;D KAROLINA (dziewczyna Bonda): (…) Ambitna, towarzyska. W wolnych chwilach słucha r’n’b, rocka. Jej mocną stroną jest biologia i chemia. Lubi chodzić do kina i teatru, opiekować się zwierzętami. Chce studiować ochronę środowiska i medycynę. KLAUDIA (Dynamit):

Skromna, z DONOŚNYM głosem, wybuchowa jak wulkan. W wolnych chwilach gra na pianinie, wiolonczeli, komputerze i nerwach;d Słucha r’n’b i popu. Lubi śpiewać, oglądać seriale, fascynują ją faceci:D Marzy żeby dostać się na studia o profilu muzycznym i grać w musicalach.

Galeria

Nasz zespół, z panią profesor Agnieszką Majczyk

W czasie wykładu: “Różnice między nowotworem łagodnym, a złośliwym”

Karolina: ” A tu znajdziesz dodatkowe informacje”

Uczestnicy spotkania, na szkolnej stołówce.

Na tle plakatu w szkole.

Rozdawanie ulotek (Karolina i Ewelina)

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj