Zespół Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich – Mam haka na raka

0

http://www.zsrkaczki.opalnet.pl

62-700 Turek

Za pomocą poniższego formularza Wasz Zespół może przesłać dokumentację, którą zgromadził podczas działalności edukacyjnej. Mogą to być dowolne pliki: dokumenty tekstowe, obrazy, filmy video. Przesłane materiały nie będą widoczne dla innych zespołów. Zostaną opublikowane dopiero wtedy, gdy wszystkie zespoły prześlą wyniki swojej pracy.

O nas

Hmmm… Nasza szkoła powstała 11 lutego 1958r – ma, więc już prawie 50-letnia tradycje;). Jej organizatorem i pierwszym kierownikiem był inż. Stanisław Żuchowicz. W 2000 roku Nasza szkoła otrzymała nagrodę Ministra Edukacji Narodowej, gdyż w rankingu miesięcznika “Perspektywy” uznana została – najlepszą szkołą średnią w Polsce w kategorii miejscowości do 5000 mieszkańców;) School posiada własny: ***ośrodek sportowy (stadion suplementkoatletyczny, salę gimnastyczną, siłownię oraz salę fittnes) – gdzie szkolne talenty i antytalenty sportowe mogą się trochę pomęczyć;) ***internat na 150 miejsc – czyli przytulne “gniazdko” z domową atmosferą;) ***stołówkę – gdzie dla każdego znajdzie się coś pysznego;)

Generalnie Nasza szkoła prężnie się rozwija, bierzemy udział w wielu akcjach, posiadamy doskonale wyszkolone grono pedagogiczne. Jesteśmy szkołą z przyszłością, szkołą bezpieczną. My – uczniowie możemy tu liczyć na wszelką pomoc ze strony naszych profesorów – przecież nie tacy oni straszni jak ich malują;). Jeżeli ktoś ma życzenie dowiedzieć sie, nieco więcej o Naszej kochanej szkole zapraszamy na stronę www.zsrkaczki.opalnet.pl

Galeria

A o to nasza piękna szkoła;):):):):):):):)

Jeśli Twoja szkoła bierze udział w konkursie, tutaj możesz ją zaprezentować internautom. Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail wysłany będzie kod dostępu.
Wprowadź go w poniższym polu:

i kliknij przycisk „przedstaw się”. Umozliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole oraz dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii.

przedstaw się