Zespół Szkół Odzieżowych i Ogólnokształcących im. Zofii Kossak w Katowicach – Mam haka na raka

0

http://www.zsoio.edu.pl

Techników 11 40-326 Katowice

O nas

Witajcie! Jesteśmy uczniami Zespołu Szkół Odzieżowych i Ogólnokształcących im. Zofii Kossak w Katowicach. Cała nasza piątka to drugoklasiści LO i TO Nasza szkoła jest przyjazna, bezpieczna i otwarta dla każdego pragnącego zdobywać wiedzę, a my należymy do ludzi ambitnych i udzielających się społecznie. Zawsze można nas spotkać jak bierzemy udział w różnych akcjach i akademiach szkolnych. A w naszej szkole dzieje się oj dzieje, popatrzcie na nasze zdjęcia. Naszym opiekunem jest Pani Pedagog która wyjaśniła i zachęciła nas do tego projektu. Mamy nadzieję że program „Mam haka na raka” pomoże innym zrozumieć jak ważna jest profilaktyka i orientacja w problemie chorób nowotworowych. A teraz się przedstawimy: o Joanna Kłys o Mariola Mikszto o Piotr Holka o Piotr Pawłowski o Artur Wrona

Pedagog szkolny mgr Danuta Pucek

Galeria

Zdjęcie pod szkolnym drzewkiem

A tak wygląda nasza szkoła

W środku jest bardzo przytulnie

Mikołajki

Dużo ich do nas przyjechało.

Prezenty też były.

Dzień Chłopaka

Dzień chłopaka

Nasi chłopcy otrzymują u nas prezenty

Wieczór poezji – JESIENNE OGRODY

Wieczór poezji cd.

Było bardzo wzruszająco

To była na prawdę piękna poezja

HALLOWEEN

Halloween cd.

Pokaz mody na ślubowaniu klas pierwszych

Pokaz mody cd.

Pokaz mody cd.

Pokaz mody cd.

Dzień otwarty dla gimnazjalistów

Witamy przyszłych uczniów naszej szkoły

Pokaz mody zrobił na nich duże wrażenie

KARAOKE

Świetnie wszyscy się bawili

Każdy próbował swoich sił.

Śpiewali i tańczyli

Pokaz mody w Empiku

Pokaz mody w Empiku cd.

Dziewczyny cieszyły się dużym zainteresowaniem

Pokaz mody w Będzinie

Pokaz mody w Będzinie cd.

Ładny pokaz i ładna pogoda dopisywała

Dzień Kobiet w naszej szkole

Panowie przez chwilkę czuli się jak gwiazdy

Pastorałka w naszej szkole

Pięknie i wzruszająco

Pokaz mody w O’joj w Katowicach

Pokaz mody w klubie O’joj cd.

O’joj cd.

Pokaz mody w Czechach

Nasze koleżanki wyjechały do Czech z pokazem

Koleżanki z Czech też przygotowaly pokaz mody

Skrót kreacji które same szyjemy w naszej szkole

Szyjemy z własnych materiałów

Panowie też szyją i ładnie się prezentują

Same szyjemy i same prezentujemy

Robimy to co lubimy

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj