Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile – Mam haka na raka

0

Teatralna 1 64-920 Piła

O nas

Chodzimy do Zespołu Szkół Ponagimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile. Nasza Szkoła jest największą szkołą w powiecie pilskim, uczęszcza do niej aż około 900 uczniów. Piła jest malowniczo położoną miejscowością. Lubimy naszą szkołę, chętnie angażujemy się w ciekawe projekty. Program MAM HAJA NA RAKA spodobał na się i postanowiłyśmy się nim zainteresować. Opiekunem naszego zespołu jest pani pedagog Danuta Wolny, a Zespół tworzą: Marta Kucharska Daria Pęksińska Karolina Kominek Laura Lewe-Kiedrowska Kamila Sadłowska Katarzyna Kobyłko. Jesteśmy uczennicami klasy I d LO o profilu policyjnym. Myślimy, że udział w projekcie MAM HAKA NA RAKA pozwoli nam poszerzyć wiedzę swoją i innych uczniów na temat onkologii i zapobiegania nowotworom. Prezentujemy kilka naszych zdjęć. OPIS PROJEKTU KAMPANII SPOŁECZNEJ W NASZEJ SZKOLE: 1. Znajdźmy HAKA NA RAKA! 2. Plakat: KAŻDA KOBIETA MUSI MIEĆ CZAS, BY PIERSI W MIESIĄCU ZBADAĆ CHOĆ RAZ! 3. Historyjka zaprezentowana w radiu (Każda kobieta chce mieć piękne piersi – plik dołączony do projektu konkursowego) 4. Film w postaci opowiadania w formie prezentacji w TV.

Projekt przygotowały uczennice klasy I dLO: Laura Loewe-Kiedrowska, Marta Kucharska, Malwina Jaremczuk, Karolina Kominek.

Galeria

nasz zespół

Pokaz badania piersi na fantomach

marsz-różowa wstążka

wręczenie nagród na hasło dotyczące walki z nowotwotem w czasie marszu

artykuł o naszej działalności w prasie

prowadzimy zajęcia profilaktyczne w naszej szkole

na zjęciach

Impreza Szkolna – profilaktyka walki z nowotworem

uczniowie naszej szkoły podczas imprezy

Impreza Szkolna – MAM HAKA NA RAKA

nasza pani dyrektor udziela wywiadu lokalnym mediom

czas na wywiad z opiekunem naszej grupy

a teraz nasza kolej na wywiad:)

a teraz nasza kolej na wywiad:)

Kasia i Kamila

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj