Zespół Szkół nr 2 w Ostrzeszowie – Zespół nr 3 – Mam haka na raka

0

Krańcowa 7 63-500 Ostrzeszów

O nas

Nasza szkoła liczy około 1000 uczniów. Jesteśmy Zespołem Szkół w sład którego wchodzą liceum ogólnokształcące, liceum profilowane i technikum. Jesteśny zgranym zespołem który chętnie podejmuje nowe wyzwania. Takim jest dla nas ten program. Zespoły zgłoszone do uczestnictwa w nim są uczniami klas drugich i trzecich liceum ogólnokształcącego z rozszerzoną biologią i chemią. Nasza szkoła mieści się w malowniczym mieście Ostrzeszowie. Nasz zespół: – Marta Nowicka – Katarzyna Frątczak – Katarzyna John – Alicja Niedzielska – Jakub Duszczyk Opiekun:

– pani Ewa Karwacka (nauczycielka biologii)

Galeria

Nasza grupa na praktykach. Od lewej: Alicja, Kasia, student Szymon, Kaśka, Jakub i Marta 🙂

Tworzenie loga 🙂

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj