Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łęcznej – Mam haka na raka

0

http://www.zso1.leczna.pl

Piłsudskiego 12 21-010 Łęczna

O nas

Jesteśmy uczennicami LO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, wchodzącego w skład Zespołu Szkól Ogólnokształcących nr 1 w Łęcznej. W naszej szkole codziennie realizuje się zadania związane z ochroną zdrowia, a przyłączenie do programu „MAM HAKA NA RAKA” stało się inspiracją do nowych działań. A oto i nasza grupa; Martyna Bernecka, Wioleta Witek, Sylwia Stępniak, Marta Marzec i nieobecna Monika Brońska.

Galeria

nasza szkoła

nasza drużyna

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj