Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie – Mam haka na raka

0

http://www.lo.deblin.pl

15 Pułku Piechoty “Wilków” 6 08-530 Dęblin

O nas

Witamy!!!
Jesteśmy uczennicami 2 i 3 klasy o profilu biologiczno-chemicznym Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie.W skład naszej grupy wchodzą: Boryczka Ewelina, Kusal Olga, Pielak Edyta, Szewczyk Magdalena; naszym opiekunem jest mgr Krystyna Walczuk. Rozważamy wybór studiów medycznych bądź farmaceutycznych. Nasza szkoła jest w sieci szkół promujących zdrowie. Bardzo cieszymy sie , że będziemy mogły w aktywny sposób przekazać zdobytą wiedzę rówieśnikom z naszej szkoły.

Galeria

Nasza szkoła!

nasz skład;)

Dyskoteka

Kiermasz ciast

Kiermasz ciast

Spotkanie z wolontariuszkami

sPOTKANIE ZE STUDENTEM RATOWNICTWA MEDYCZNEGO

Dyskusja z uczniami na temat rozpoznania i profilaktyki chorób nowotworowych

Zapoznanie uczniów z materiałami dotyczącymi nowotworów złośliwych.

Zapoznanie uczniów z krótkim filmem dokumentalnym”Swiadomość społeczna n. t. nowotworó”

Prezentacja materiałów związanych z rakiem

Prezentacja multimedialna pt. “Nowotwory złośliwe”.

Spotkanie z mgr Anna Lipnicką-Kierownikiem Medycznego Labolatorium Diagnostycznego w Dęblinie

Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem- dyskoteka charytatywna

gazetka szkolna

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj