I LIceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie – Mam haka na raka

0

http://www.1lo.gniezno.pl

Kostrzewskiego 3 62-200 Gniezno

O nas

Oficjalną stroną naszego liceum jest : www.1lo.gniezno.pl/, lecz my uczniowie, postrzegamy szkołę nie tylko jako budynek,ale wspólnote ludzi którzy z ogromnym zapałem angażują się w różnorodne akcje ,mogąc przy tym zyskac wiedze i kształtować wartości.Nasze liceum,umożliwia nam rozwój umiejętności poprzez szereg kół zainteresowań.Klasy pierwsze,oprócz zajeć integrujących mogą uczeszczać na zajecia wyrównawcze.
My natomiast, jako uczniowie klasy biochemicznej chętnie bierzemy udział w akcji ‘mam haka na raka’poniewaz to wspaniała idea. Chcemy szerzyć wiedze o tej chorobie, walczyc z nią i móc ją pokonac.

Galeria

Prezentacja na auli szkolnej naszego liceum.

Nasz zespół po prezentacji

nasi słuchacze:)

przygotowane przez nas ulotki

zaprojektowane przez nas logo programu

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj