Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie – Mam haka na raka

0

http://www.zspjedrzejow.eu.org

Przypkowskiego 49 28-300 Jędrzejów

O nas

Cześć! Jesteśmy uczennicami klasy II Lb. Reprezentujemy II Liceum Ogólnokształcące, które wchodzi w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie. Uczymy się w klasie o profilu biologicznym- chemicznym. Nasza klasa jest sympatyczna, zgrana i zorganizowana. Potrafimy ze sobą współpracować, co sprzyja naszemu wszechstronnemu rozwojowi. Mamy szerokie zainteresowania. Często bierzemy udział w szkolnych imprezach kulturalnych. W projekcie biorą udział 4 osoby: – Magdalena Adamczyk – Kosińska Justyna – Michalska Dominika – Szumiał Monika Opiekę nad naszym projektem sprawuje mgr Bartosz Grudzień- nasz wychowawca, a zarazem nauczyciel biologii.

Serdecznie pozdrawiamy

Galeria

Nasza szkoła

Od lewej: Monika Szumiał, Magdalena Adamczyk, Justyna Kosińska oraz Dominika Michalska.

Nasza szkoła

Nasza szkoła od frontu

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj