III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Płocku – Mam haka na raka

0

http://www.3lo.pl

Łukasiewicza 11 09-400 Płock

O nas

Hej! Jesteśmy uczennicami III LO im. Marii Dąbrowskiej w Płocku. Należymy do klasy o profilu biologiczno-chemicznym z promocją zdrowia. Oprócz naszych przedmiotów: biologii, chemii i fizyki uczęszczamy na zajęcia do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. M. Kasprzaka w Płocku. Dzięki tym spotkaniom lepiej poznajemy strukturę szpitala i tajniki medycyny.

Skład naszego zespołu to: Beata Guzowska, Agnieszka Dąbrowska, Karolina Dąbrowska i Emilia Jędrzejewska. Zdecydowałyśmy się wziąć udział w tym konkursie, gdyż bliskie są nam tematy choroby nowotworowej. Zbiega to się z naszymi zainteresowaniami. W przyszłości być może któraś z nas będzie studiować medycynę i zostanie doradcym, kto wie może nawet onkologiem. Chcemy pomagać innym ludziom, dlatego jesteśmy wolontariuszkami. Niebawem rozpoczynamy zajęcia z dziećmi z porażeniem mózgowym. Do tej akcji zgłosiło się wiele osób z naszej szkoły. Mamy nadzieję, że dzięki udziałowi w tym konkursie zdobędziemy nowe doświadczenia, którymi będziemy mogły dzielić się z innymi.

Galeria

Logo naszej szkoły.

Cała ekipa:) Od lewej: Karcia, Aga, Emila, Beti 🙂

Nasza Pani Dorota Cywińska 🙂 Dzielnie udziela nam wskazówek ! 😛

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj