Liceum Ogólnokształcące w Ostrowi Mazowieckiej – Zespół nr 1 – Mam haka na raka

0

http://www.koperniczek.net

Kościuszki 36 07-300 Ostrów Mazowiecka

O nas

Witajcie! Jesteśmy najlepszym i najlepiej dobranym zespołem biorącym udział w programie “MAM HAKA NA RAKA”! Aha, zapomniałyśmy dodać, że także najskromniejszym 😀 Oto nasz skład; 1. Anna Biszewska 2. Justyna Dzierżanowska 3. Joanna Kania Naszą opiekunką jest pani Zofia Macioch i z tego miejsca chcemy jej serdecznie podziękować za wszelką pomoc 🙂 A teraz troszeczkę więcej o nas i naszej szkole. Tak więc Nasza Wspaniała Trójka uczęszcza do klasy II d o profilu biologiczno-chemicznym. Jak tylko dowiedziałyśmy się programie MAM HAKA NA RAKA, szybko się zgłosiłyśmy. I nie dlatego, że lubimy się uczyć, ale zamierzamy w przyszłości leczyć ludzi i postanowiłyśmy już teraz ułatwić sobie pracę 🙂 Wiecie, lepsza profilaktyka= lepsze wykrywanie raka= mniej przypadków w końcowej fazie choroby 🙂

Nasze liceum cieszy się w regionie dużą renomą. Chodzą tu uczniowie, którzy wiedzą, czego chcą i troszczą się o swoją przyszłość. Wzorem jest Mikołaj Kopernik- wielki polski uczony i astronom. Nasz zespół postanowił dorównać jego sławie i wziąć się porządnie za własną edukację jak i edukację rówieśniczą.

Galeria

Ania i Justynka w trakcie prezentacji

Rak przed wypełnieniem

Nasza prezentacja :):)

Odpowiedź bezbłędna! W nagrodę przylep swoją część 🙂

Asia prezentuje efekt pracy uczniów

Badanie fantomów

Podpisywanie 10 PRZYKAZAŃ

Dalszy ciąg podpisywania 🙂

Uczniowie z elementami raka 🙂

Z naszą opiekunką, panią Zofią Macioch

GAZETKA 🙂

Logo naszego Koperniczka 🙂

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj