I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku – Mam haka na raka

0

http://www.chrobry.org

Wojska polskiego 11 57-300 Kłodzko

Za pomocą poniższego formularza Wasz Zespół może przesłać dokumentację, którą zgromadził podczas działalności edukacyjnej. Mogą to być dowolne pliki: dokumenty tekstowe, obrazy, filmy video. Przesłane materiały nie będą widoczne dla innych zespołów. Zostaną opublikowane dopiero wtedy, gdy wszystkie zespoły prześlą wyniki swojej pracy.

O nas

Nasz “Chrobry” jak Hogwart, w którym dzieją się cuda! To jedna ze starszych szkół w Polsce. Co u nas słychać? Mimo, iż jest dużo nauki, wiele kartkówek i sprawdzianów, to wewnętrzna atmosfera sprawia, że każdy ma zawsze uśmiech na twarzy. Mamy znakomitą i wyrozumiałą kadrę nauczycielską, która dokłada wszelkich starań, by jak najlepiej przygotować nas do matury. Organizowane są u nas liczne zajęcia pozasuplementcyjne, umożliwiające nam wszechstronny rozwój (rozśpiewany chór, zabawny i doprowadzający do łez ze śmiechu kabaret, sobotnie zajęcia z chemii, na których każdy może poczuć się jak prawdziwy student, warsztaty muzyczne, grupa teatralna oraz SKS). Nie będziemy się już więcej chwalić, przekonajcie się sami i wejdźcie na naszą stronę internetową www.chrobry.org Naszą szkołę reprezentuje zespół dziewczyn z klasy 1f – Ola, Ola, Ela i Paulina. Opiekunem jest nasza wychowawczyni – nauczycielka biologii p. Justyna Balasa. Każda z nas ma inne zainteresowania, ale wszystkie jesteśmy ambitne i wytrwałe w dążeniu do celu. Będziemy godnie reprezentować naszą szkołę i dołożymy wiele serca i wysiłku, by osiągnąć sukces w tym programie. Prezentacja szkoły została wykonana przez uczniów klasy 1f. Pierwsze przedsięwzięcie naszego zespołu 🙂

Zaprojektowałyśmy i wykonałyśmy 50 kolorowych ulotek dotyczących tematyki nowotworowej. Wręczałyśmy je uczniom naszej szkoły w trakcie przerw, zachęcając ich przy tym do rozmowy na temat profilaktyki nowotworów. W galerii załączamy wykonaną przez nas ulotkę oraz zdjęcia z przeprowadzonej akcji naszego zespołu.

Galeria

Budynek szkolny

Widok na dziedziniec szkolny

Aula

Pracownia komputerowa

Nasz zespół

Projekt ulotki

Rozdawanie ulotek 1

Rozdawanie ulotek 2

Rozdawanie ulotek 3

Jeśli Twoja szkoła bierze udział w konkursie, tutaj możesz ją zaprezentować internautom. Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail wysłany będzie kod dostępu.
Wprowadź go w poniższym polu:

i kliknij przycisk „przedstaw się”. Umozliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole oraz dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii.

przedstaw się