II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C.K. Norwida w Tychach – Mam haka na raka

0

Strona szkoły

Norwida 40 43-100 Tychy

O nas

Nasza grupa składa się z 4 osób (Dagmara, Ania, Marlena, Karolina). Wszystkie jesteśmy z pierwszej klasy biologiczno-chemiczno-fizycznej. Nasze zainteresowania wiążą się ściśle z naszą przyszłości, dlatego też, jako przyszli doradcy, zainteresowaliśmy się programem “mam Haka na raka”. Uważamy, że nowotwór jest chorobą, która poważnie rozpowszechniła się w XXI wieku i my, jako młode owoce społeczeństwa, powinniśmy uświadomić ludzi jak bardzo jest groźna.
Nasza szkoła jest instytucją z przewagą klas o profilach ścisłych, mimo iż patronem jest Cyprian Kamil Norwid – wybitny polski poeta, dramatopisarz, prozaik, artysta i plastyk. Uważamy, ze powinien on być dla nas przykładem jako człowiek, który w życiu doszedł do swojego celu.

Jeśli Twoja szkoła bierze udział w konkursie, tutaj możesz ją zaprezentować internautom. Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail wysłany będzie kod dostępu.
Wprowadź go w poniższym polu:

i kliknij przycisk „przedstaw się”. Umozliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole oraz dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii.

przedstaw się